Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Ne bi trebalo. A inace vidjao sam Stilice gde je manji razmak izmedju tocka i krila ali dole ne deluju toliko nisko. Ebem li ga, slikacu sutra.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikaj, ja sam kacio svasta nesto kao ti, kad sam zamenio opruge skroz druga prica.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podigne se i posle zamene amortizera a tek opruga.. :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskopao sam neke slike, cisto da se vidi na sta mislim i klempavu njusku.
Iako je na papiru klirens alfe i bmwa isti, najniza tacka na bmwu je iza tocka, pa se prvo popnes tockom i nije problem, a kod alfe je ispred tocka najniza tacka i onda prvo zakacis, a tek onda se tocak penje i dize ceo auto.

Kod bmwa se vidi da i u odnosu na fiestu koja nije niska ima skoro duplo vise mesta prednjeg branika.

 

7698049b0fcf7d2e365af4387897509e.jpga3f46bbac9af76195eba6e7f2f9fc32e.jpgd2bdfa258d19af18529dc71197ca3d87.jpg

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока
 

Edited by vagenovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto se o ukusima raspravlja, ne leze mi tamne felne na bravu, mnogo bi bolje bilo da su normalne boje ili da imaju belu/srebrnu ivicu, da ih razgranici od gume, ovako ih guma pojede.

 

Image result for black wheels with white lip"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštujem mišljenja uvaženih kolega ali ovoga puta je akcenat bio na pomenutoj visini od tla.
Nego, mene kao i neke kolege ovde , ne mogu zaobići komentari vezani za felne i ...
Stoga, ponavljam sliku malo obrađenu. Molim da se uvede u zapisnik. 095ee39e9e11f113e38f8c4ca5191a79.jpg

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mijailović P. said:

Poštujem mišljenja uvaženih kolega ali ovoga puta je akcenat bio na pomenutoj visini od tla.

1.4 T-Jet 150 i 1.4 MultiAir 140 (oba naravno u Sport varijanti) imali su najnizi fabricki setup od svih Bravaca. Mislio sam da ce biti nekih problemcica oko toga, ali za sada bukvalno ni jedan. Sto kazu ljudi, koje vozio 1.9 JTD pa jos sa susplehom - sve mu to nekako lako padne :) . A bolji dozivljaj u voznji i stabilnost su primetni, izgled je tu meni jos i najmanje bitan.

Za felne nista nisam rekao :D , molim da se i to unese u zapisnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove opruge pogotovo kayaba (mislim da sam dobro napisao) podižu nos 5-7cm, menjao pa se iznenadio koliko su stare bile sabijene, propale.

 

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao jarac :D , sacuvaj Boze... Isto vazi i za njihove prednje amorte, kacili su ljudi slike koliko je visi nosac opruge u odnosu na OEM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kao jarac default_biggrin.png , sacuvaj Boze... Isto vazi i za njihove prednje amorte, kacili su ljudi slike koliko je visi nosac opruge u odnosu na OEM.

Da li je jarac ili koza, ne znam, ali staro je to i sabijeni, kod mene je pukla stojeći na parkingu, ko voli nisko nove niže, a stare koje su nisko jednostavno su deformisane i ništa drugo. tako stoje i zadnji koji nisu menjani.

Послато уз помоћ ТT

 

 

8eed8755deaed025dd94865a18a9e5c5.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je to, dobra visina.
Stare koje su bile na ovom mom stilu su bile niže od tih tvojih za 5cm, bukvalno se auto priljubilo za asfalt, lepo je izgledalo ali neupotrebljivo za moje potrebe

Послато уз помоћ ТT

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to je onda vec problem, 5cm nize od ovog je bas prenisko za pleh.
Djomla, bas sam nesto planirao. :D

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti ne visi mozda suspleh? Ne bi trebao sa ovom visinom da kacis nigde

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...