Jump to content
FAS Goran
Petza

Alfa Romeo Giulietta - iskustva, saveti pre kupovine

Recommended Posts

Meni nije jasno da neko ko se bavi prodajom dozvoli sebi ovakvu glupost.

Najbitnije je slikali decije sediste da pokazes da nije gazen auto :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me zanima u kakvom je stanju taj 1.4 t-jet sada na toj kilometrazi.. Znam da mi je Brana pokazao Dobla koji cepa 600k uveliko i to na metan ako se dobro secam. Fabricki motor nista otvarano.. U Mitu je bilo uzivanje voziti taj motor, bas bas zahvalan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta mu fali nije to neka km ako je odrzavan, znam vise primera sa preko 250k km na tim motorima koji se voze a i obicne 1.4 znam sa dosta km

 

Kao sto pisah vec negde ocigledno mnogi ne znaju za foru provere preko tablica pa ih zato i ostave ne slikama, eventualno da neko stvarno ne zna da je vracena km tj nije je on vratio nego kupio tako, desava se da preprodavac kupi od preprodavca, uvoznika, kako god. 

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stizu mi jos uvek notifikacije sa PA, od donedavnog mozganja za kupovinu i primeraka u uzem izboru...

Ova Casting Couch Djulkica, za koju su verovatno uvideli da je odavno pustila korenje na placu - polako se priblizava nekom realnom opsegu cena. Pa mozda nekome bude interesantno da uzme u razmatranje, ako gleda nesto u tom rangu modela.

Bila je bas dugo zakucana na 12.500 EUR, pa na 12.000 EUR, evo je sada na 11.000 EUR. Uz malo pregovaranja i parica na stolu, mozda moze se dovede jos trunku blize cetvorocifrenom iznosu. Sto bi u ovakvoj suludoj situaciji sa ponudom i cenama vec bila OK prica za auto 2017. godiste sa lepom opremom (izuzimajuci, bar za moj ukus, boju sedista):

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20558142/alfa-romeo-giulietta-16mjetxennavkoza?attp=p3_pv0_pc1_pl1_plv0

 

Untitled5.thumb.png.0c40b2932cb2c7d92b9b19938b739255.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi mi, uz veliki servis, svakako bila prva stavka za zamenu :) . Sto je najinteresantnije, sedista deluju bas lepo ocuvana.

Imala je Alfa ranije i onih daleko lepsih, tamno crvenih (na bordo) varijanti koznih sedista. To je vec druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam u 156ici crvena sedista, doduse ne ovako drececa nego malo tamnija, ali ne bih opet uzimao tako nesto, a ova drececa su mi bas ruzna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crvena sedista su za crveni Ferari,a za Djulijetu,samo neka tamnija boja,dal koza il alkantara.

Svaki put kad vozim djulijetu,zeprepastim se kad vidim koliko je široka,a i velika guma,tj felna,nikad pre nisam vozio tako veliku felnu,tj 17ice

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto za svaku preporuku. Za ovo bi smelo i imalo smisla da se napiše "nov, nov, nov" iako to nije :P

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21661516/alfa-romeo-giulietta-20-jtdm2

 

Untitled.thumb.png.2a1750fb52f12535c8c6359badd2ddae.png

 

Edited by Ivan
Dodat PrintScreen, sredjen format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava prica da se izbegne cadjavac u Giulietti. Noviji MultiAir od 150 KS, manuelni menjac, odlicna oprema (doduse bez fabrickih ksendzi), navodno mala kilometraza...

Mana je "samo" sto na ovu cenu treba dodati i papirologiju oko uvoza, posto je cena na stranim tablama:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21684914/alfa-romeo-giulietta?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

 

Untitled.thumb.png.5b0b10735ce25d56032f889bfeae013b.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...