Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

ja sam trebao da idem ali sam bio na svadbi 3.10.....a i rodjendan mi bio....  :laughing:

 

Poštovani gospodine Zhorz,

 

Zahvaljujemo Vam se na interesovanju za projekat Belgrade Waterfront. Ukoliko se slažete, uskoro ću Vas kontaktirati telefonom kako bih Vam saopštila detalje vezane za početak prodaje i odgovorila na Vaša pitanja, ukoliko ih imate. U međuvremenu Vam šaljem informacije o našem prvom rezidencijalnom objektu BW Residences.

 

BW Residences biće izgrađen na obali reke Save i imaće 296 stanova različitih struktura i orijentacije. Ovaj moderan stambeni kompleks sastoji se od 2 rezidencijalne kule sa fantastičnim pogledom na reku Savu, Ušće, Kalemegdan, kulu Beograd i na stari deo Beograda. Stanari će imati ekskluzivan pristup velikom, pejzažno uređenom platou koji spaja ove dve kule, kao i modernom bazenu, fitness centru, dečijim igralištima i privatnim baštama u kojima će moći da se organizuju privatni događaji. Ovo je jedinstven projekat na našem tržistu kako po svojoj strukturi i sadržaju koje pruža, tako i po uslugama profesionalnog održavanja.

 

BW Residences biće izgrađen pored luksuznog hotela sa 5 zvezdica kojim će upravljati jedan od renomiranih svetskih hotelskih brendova. U okviru prve faze projekta biće izgrađeni i Kula  Beograd visoka 170 metara u kojoj će se takođe nalaziti hotel od 5 zvezdica, kao i najveći tržni centar u regionu. Tržni centar ponudiće svetski poznate brendove koji do sada nisu bili dostupni na lokalnom tržistu.

 

Izgradnja BW Residences trajaće oko 2,5 godine i ovaj objekat će biti integrisan u postojeći deo grada (Savamala) odgovarajućom saobraćajnom infrastrukturom i imaće direktan pristup Sava Promenadi.  

 

Osnove tipskih stanova kao i dodatne informacije o prvoj stambenoj zgradi, BW Residences, možete pogledati na našoj web strani (www. belgradewaterfront.com).

 

Za sva dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte telefonom ili email-om.

 

Srdačno,

 

 

Jelena Djerić

Property Sales Advisor

 

M +381 63 570 204


Zovi je Totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koliko Bajatovic dobija mesecno ova je mala beba...

Kurir valjda nije uspeo da ih kupi, nakon što su redom sve krenuli da kupuju.

Sigurno nisu čista posla, jer kod nas gde je velika kinta nikad nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam trebao da idem ali sam bio na svadbi 3.10.....a i rodjendan mi bio....  :laughing:

 

 

 

Jelena Djerić

Property Sales Advisor

 

M +381 63 570 204

 

 

 

Zhorz ova Jelena ?

 

36a8e8d.jpg   https://rs.linkedin.com/pub/jelena-djeric/72/315/286

Share this post


Link to post
Share on other sites
BESNA Maja Ognjenović: Srbijo, nema ti spasa dokle god kurve budu imale medijsku pažnju!  :clap:

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Odbojka/281539/BESNA-Maja-Ognjenovic-Srbijo-nema-ti-spasa-dokle-god-kurve-budu-imale-medijsku-paznju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam jednom neki klip gde ljudi po nekoj diskoteci bičevima rasteruju gologuze domaćice, Meksiko ili tako nešto, mislim da bi tako nešto trebalo i kod nas da postane praksa ...

Nama treba više takvih žena i ovakve dece ...

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...