Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Bio je i 111, sad je 106-107 ovih dana. Valda će da bude jači, jer kako stvari stoje, potražnja za naftom opet raste.

 

Inače, možda je zbog Abramovića, točio čovek u Dubrovniku samo 750 000 litara u Eclipse. :laughing:

 

EDIT: http://www.24sata.hr/zanimljivosti/toci-do-cepa-za-jahtu-eclipse-narucili-su-vise-od-40-cisterni-438188

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mene od globalne politike zanima kurs dolara. :laughing:

I mene isto zanima ;)

 

Isto, isto!  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites


 


 


POZNATI YouTuber iz San Francisca, Jag Singh poznatiji kao Johal, odlučio se na još jedan socijalni eksperiment.

 

Ovog je puta odlučio nabaciti sunčane naočare, pretvarati se da je slep i proveriti koliko će ga ljudi pokušati prevariti kad ih upita da je li njegova srećka dobitna.

 

Naime, na početku videa Jag  otkriva da u rukama ima dobitnu srećku od 500 dolara koju je uzeo iz trgovine svojih roditelja nakon što je sretni dobitnik već preuzeo svoju nagradu.

 

 

 

Jag nakon toga odlazi prvo u “bogatiji dio grada”, a ubrzo je naišao i muškarac koji mu je odlučio pomoći da bi nakon toga samo uzeo dobitnu srećku i otišao bez riječi.

 

Nakon toga zaustavio je još jednog muškarca koji je učinio nešto slično. Rekao mu je da srećka nije dobitna i spremio je u džep rekavši mu da će je baciti umjesto njega, a to se ponovilo i u slučaju trećeg muškarca, čak i nakon što mu je dao drugu priliku da učini pravu stvar.

 

Međutim, priča se promijenila u slučaju beskućnika koji mu je rekao da je osvojio 500 dolara, a isto je učinila i beskućnica koja je bila iskreno sretna zbog njegova dobitka.

 

Inače, video je ujedno i posticaj ljudima da pomognu beskućnicima putem stranice www.helpfreely.org.

 

“Rezultati su me rastužili. Kad vidim da ljudi koji nemaju ništa vraćaju moju srećku, a uzimaju je oni koji imaju posao – to je jako tužno”, zaključio je Jag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to tvrdim odavno, najveći bednici su ovi što imaju najviše para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao tri kada sam bežao iz vrtića ili išao u dužu vožnju biciklom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...