Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Samo se ti lozi ;)

Vi cigani menjate misljenje ko čarape ... Doći će dan kad će njihova sila da nestane i njihove pare da se potroše. Tad ćemo imati priliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla u Nemačku nova radna snaga:

 

Daimler nudi obuku za izbeglice u Nemačkoj

 

mercedes%20logo.jpg

 

Kako piše Mojauto, Dajmler je najavio da će u svojoj fabrici u Štutgartu početi da nudi radno iskustvo i časove nemačkog jezika za izbeglice sa idejom da obuči nekoliko stotina ljudi za rad u njihovom pogonu. Za početak će 40 izbeglica učestvovati u dvonedeljnom programu, a Dajmler namerava da ovaj sistem proširi i na druge nemačke gradove. ''Imigracija je prava prilika za Nemačku'', rekao je Vilfred Port, šef ljudskih resursa u Dajmleru. ''Sa ovim radnim iskustvom, nadamo se da ćemo izbeglicama moći da ponudimo zaposlenje bez birokratskih problema.'' Nemačka očekuje dolazak barem 800.000 izbeglica do kraja godine, pre svega iz ratom pogođenih Sirije i Avganistana. Dajmler nije jedina firma u Nemačkoj koja nudi zaposlenje izbeglicama već su slične programe pokrenuli i Siemens i BASF.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE znam da li je neko vec pisao,ali ja prosto moram.

Onomad pricam sa prijateljem,covek samo sto sa nije rasplakao,elk.distribucija bgd utvrdila ekspertizom,a da pritom niko ne zna kako,da njegovo brojilo kuca manje i to u periodu unazad dve g. i pod pretnjom izvrsilaca potrazuju 117000din. Njih ne zanima ni jedan zakon, i to sto je zakon o obligacionim odnosima na strani kupca koji redovno izvrsava svoje obaveze.Manje vise svi znamo po malo,.(Naravno da mu nista nije pomoglo pa ni pretnja tuzbom preko adv.) a ima na nasem forumu ljudi koji tacno znaju o cemu se radi .Na kraju preko debele veze ispegla ali da plati 7700din. na ime nekih troskova.

Juce mi poznanik prica istu pricu,  samo drugi deo grada ,neverovatno.

A sad cujem sta se radi u Nisu,jos gore, tamo iseku struju i pored sudske odluke.I onda krecu ucene,a najjaca fora ,vi ste ostetili plombu,a i ostali ste duzni 2000g. 4100d. Da bi na sudu sudija otvoreno rekla ,distribucija je utvrdila da ste VI ostetili plombu i da je to na taj nacin DOKAZANO.,platite i priznajte  da ste krivi i ukjuci ce vam struju.

Napisao sam skracenu verziju koliko sam besan,pa to znaci mogu da nas ziguju kako im se digne,ma ko j..e zakone i bilo kakvo pravo,sve je suspendovano.Svi oni su uredne platise i zive zgradama,gde samo citaci strujomera imaju kljuc za pristup,cak ni kucni savet nema kljuc.

Sto neko ovde vec rece , idem sa izbeglicama za nemacku... idem da se namazem crnim imalinom mozda cu imati i neka prava...

Agonija trajeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre sat vremna mi napisase kaxnu za prelazak ulice na crveno svetlo iako se ono upalilo tek kada sam bio na sred ulice. Bilo mi je barem zadovoljstvo da im se smejem u facu dok su mi pricali sta sam navodno uradio i kolika je kazna. Pitali su me vise puta sta je smesno i na kraju sam morao da odgovorim da je ovaj vid prosjacenja zarad punjenja drzavnog budzeta krajnje komicna stvar i da se sigurno vidimo kod sudije. Dzukele lopovske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeznuli su se sto je u zapisniku ime pandura koji je sedeo u kolima i koji je sebe naveo kao osobu koja je videla kako ja prelazim ulicu a u to vreme je pisao kaznu drugom liku a drugi me je zaustavio. Bas cu da vidim kako ce to da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...