Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

ako znas br sasije,napisi mi da ti otklonim sve sumnje,onaj deo od 508 pa do kraja. :)

nema na cemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem danas do banke pa bi trebao da saznam.

Edited by Woodoo
ne citiraj upis neposredno pre tvog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam kod mene u kraju(ak vozdovac) 500L mislim da je full oprema ima i felne 17" i displej na dodir,sedista mi se ne dopadaju i dosta je slab i ako je 1.3d motor :( inace lepo sve to izgleda,moderno i u trendu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kubura, jesi li testirao 1.4T sa 120KS? Ovaj običan 1.4 je pristojan za svakodnevnu vožnju ali kada ti zatreba nešto više, kod preticanja ili uzbrdo, kilav je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

T-jet,jesam,i na benzin i na plin,probne verzije tng-a su bile na tim motorima. To je motor koji bih sebi uzeo,mislim da je to dovoljno :)

Prava mera za ovu sasiju,odlicno ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erdelja druze,ako tvoj auto ide preko AK Stojanov,racunaj da je uskoro kod tebe,na placu za otpremu vozila se nalazi trenutno :)

imam sliku,ali ne mogu da je ubacim,sa telefona pisem.

Kubura da li to oni auta spremaju za isporuku prema AK. Pitam pošto i ja čekam od 23.08. preko Stojanova. Dobio sam informaciju da je rok za narudžbine iz jula i avgusta 60 dana,zbog G.O., a iz septembra i kasnije 30dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne znam stvarno,ništa ti ne mogu pomoci :)

G.O je bio od 5. do 21. avgusta,tako da kasnjenja i produzavanja rokova sigurno ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto GO a svi su vikali da nema toga i slicno....uzasne su sve Autokuce :2guns: samo da narucis kod njih pa se posle nerviraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da znaci da je tako,to ipak nije deo u koji sam 100 posto upucen,ali po logici nekoj pretpostavljam da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaparu smo uplatili 24.7. i u tom cekanju da se oslobodi jedan auto(potencijalni kupac porucenog automobila nije imao sve regulisane papire i cekajuci da on odustane,AK ubaci u ponudu i Trekking).E tu krece velika dilema.Definitivno presekli i auto porucili 2.8.(mada je zvanicno narudzbina otisla tek 13.8-surprise,surprise).Broj sasije je stigao u petak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erdelja,

ČESTITAMO!

Sa srećom, uživanjem i zadovoljstvom ga vozili !!!!!

Znači od trenutka kada je diler naručio auto, do stizanja broja šasije prošlo je tačno mesec dana (13. 08. 2013. - 13. 09. 2013), naravno, ako sam dobro shvatio celu istoriju. I to ste sve uspeli da uradite u "strašnom" avgustu, dakle vi ste REKORDERI!.

Pošto je to tako, onda savetujte nas koji čekamo, evo već četvrtu nedelju, a znamo i broj fabričke narudžbine i OCF broj, jedino ne znamo šta sa njima tačno da radimo. Kada sam nazvao Fiat ciao operaterka je na sve načine pokušavala da ne odgovori direktno na pitanje: Šta je sa autom sa te i te fabričke narzdžbine i sa tim OCF brojem, uz ljubazno podsećanje da čekam "tek" tri nedelje, da je bio GO i sve tako redom...ali fino i učtivo....

Edited by PeđaB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo vozim crveno beli 1.3 M-jet,sa belim felnama,4 el. podizaca,maglenke,muzika :)

ako je neko narucio takav,brzo ce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubura imaš sjajan posao... Da li ih testirate i po autoputu? Pošto viđam dosta netipičnih modela za naše tržište, a bez oznaka.



...  I naravno pridružujem se čestitkama bračnom paru iz subotice.  :animier:  :robo:  Jedva čekamo opis i iskustva vezana za trekking!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Sale,to mi je (a kome nije :) ) bio posao snova oduvek i hvala Bogu upravo to i radim..

To uglavnom voze kolege iz drugog sektora,a izlazimo i mi povremeno. Ti sto su netipicni su za americko trziste,ostali su svi isti,osim pozicije volana,voze i engleze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam svima na cestitkama i lepim zeljama, jos samo da stigne...

Clanovi kao Kubura, ovaj vec sjajan forum cine jos kvalitetnijim i relevantnijim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubura, svaka čast :thumbsup: .

Verujem da si baš obradovao nekolicinu ljudi sa ovog foruma. Mi ostali koji još uvek nismo te sreće da testiraš naš auto (jer smo u statusu 10) se nadamo, da ćemo imati tu čast da baš ti provozaš prvi krug našim kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte bas puno da me hvalite,da se ne iskvarim :)

Tesko je bas precizno utvrditi da je to bas taj auto,ima ih dosta za nase trziste,ali cu se potruditi da saznam (i da ga vozim po mogucnosti),nije mi tesko,a vama koji cekate svaka informacija puno znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubura, kako ti deluje 1.6 od 105ks u odnosu na novi motore (1.6 120ks i 1.4 T-jet).

 

Koliko ti bolje deluje 1.4 T-jet u odnosu na 1.6 sa 105ks?

Edited by nbumbic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...