Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

123ka je ladja samo mi nikad nisu bile interesantne kao ni 124, imao stric iz dojclanda par komada ko novih 123ki tamo krajem 90ih a drugarov otac imao bmw 5icu model posle ove isto top stanje...fali jos ford granada da upotpuni nemacke limuzine

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li iko zasto ove Tojote stoje ispred beogradske rafinerije vec godinama? Ima ih bar 50 i ne vidim da se nesto pomeraju, tj voze.

20240217_064014.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, rocket said:

Zna li iko zasto ove Tojote stoje ispred beogradske rafinerije vec godinama? Ima ih bar 50 i ne vidim da se nesto pomeraju, tj voze.

20240217_064014.jpg

Ovakve voze turci koji rade na koridoru Pojate-Preljina a takve vozi i Putevi Srbije, to su sve vozila na lizing, mozda su visak ili rashodovana ili neka druga prica uglavnom turci su mnogo vozila dovukli i lizingovali ovde u Srbiji a realno im ne treba toliko, cak su dovukli i americke school buseve i to benzinjare za prevoz radnika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, OMP said:

bmw bez razmisljanja ove druge nisam nikad voleo pa ni danas

Takav audi imao drugar mislim da je serija posle kad su poceli da dodaju plastiku itd, ima metalne niklovane bravice za vrata i jos neke simpa detalje, i unutra sve kockasto i simpaticno ... lep model, ni motor mu nije bio los, mislim da je bio neki 2.2 2.4 benz , lepo isao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, OMP said:

123ka je ladja samo mi nikad nisu bile interesantne kao ni 124, imao stric iz dojclanda par komada ko novih 123ki tamo krajem 90ih a drugarov otac imao bmw 5icu model posle ove isto top stanje...fali jos ford granada da upotpuni nemacke limuzine

Tako su razmisljali i ameri pa je posle w123 ili ranije (ili za vreme) uveden zakon da dizeli moraju da budu turbo pa bude ovako nesto:

 

 

 

300 je tada imao 5 cilindara

Isao je i u W126

 

 

Edited by Desmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo ide, muci se cak i nizbrdo :D a i ne cuje se turbo woosh :D verovatno ga krpario da proda po stikeru na kljucu .... da prevesla nekog ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje mi je želja da imam 124-u široka lajsna i to da bude dizel pod obavezno. Ovako nesto

 

 

70090000243020051400100.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna za tebe, jos je u stanju kretanja :D to je bio auto, ima hromirane detalje unutra nije kao ta novija serija ....

20231114_185038.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Axic said:

I dalje mi je želja da imam 124-u široka lajsna i to da bude dizel pod obavezno. Ovako nesto

 

 

70090000243020051400100.jpg

Ima moja tema gde sam predstavio moga bivšega w124.

Ako bi kupovao biraj 250D,250TD ili više,to su neuništivi petocilindrični dizeli,jednostavni i laki za rad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...