Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko sa foruma zna gde bih mogao da nađem originalne pragove,kačket i multimedijalni radio za novi bravo?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate žabice za lajsne na vratima za stila,ja kupio,na bubanj potoku,dečko stoji u 3-4.redu iz indjije je inače,ima za sve živo skoro žabica i koštaju po komadu 25.dinara!!!


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj ove, malo skrojiš i traju. A dovoljno duboke za zimu. Metro ili Tempo

 

Juče sam imao nepredviđeni kvar, probušila mi se patosnica. Izdržala skoro 7 godina, naravno istu sam kupio, doduše manja cena nego na reklami.

patosni.jpg

Nebi se ni setio, nego do malopre sedimo i ortak nabraja šta je sve radio na Golfu i pada u depresiju. Preko 2500 e. Jbg moj spisak kratak, a ovaj drugi dobacuje nemoj i patosnice da preskačeš. I šta ću moram i to u servisnu knjižicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ces tesko naci,mozda tipa gangland ili e-bay ili zadnja varijanta neki plasticar da ti odradi od 2 maske jednu ali posle mora farbanje  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde se mogu kupiti dugacki srafovi za alu felne,trebaju mi hitno,duzine 40mm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joco, ja ti preporučujem da kupiš neki lep set alu papučica, i namontiraš to. Košta neki dinar, ali nije strašno, a traje.  :turned:

EDIT: Naprimer ovo. Nije skupi rešenje. http://www.kupindo.com/Prateca-oprema/14226757_Sportske-papucice-pedale-1

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene najvise brine njihovo kopcanje, koliko je to cvrsto, jel neko probao?

ne bih se ja igrao sa ovim, jedan od razloga je to sto lancijina originalna guma na kocnici ima sa desne strane dublji i ojacani deo koji se pruza na dole prema podu, a sluzi da, kada naglo trebas da sa gasa predjes na kocnicu ne zaglavis nogu na kocnici s donje strane... trazio sam u AP sportu u Nisu-nemaju.

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam ja. IMaš u sva četri ćoška papučice male držeče koji se postave ukuso ka centru i koji stežu osnovu tako da je gotovo nemoguće da papučica otpadne. Nadam se da sam uspeo da kažem šta sam hteo :)

 

Moje su inače baš ružne, ali više volim da vozim sa njima, pogotovu sa gasom koga je lakše "pogoditi" jer je dosta krupniji i ima lufta za mrdanje nogom na auto putu na primer, a i ceo auto mi deluje utegnutije u vožnji zbog papučica iako realno ništa ne znače, naravo ovo je samo subjektivan osečaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...