Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Imate temu o otpadima, a ima u njoj otpada i po Novom Sadu.

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=5602

Mada, nemojte se ograničiti samo na grad u kojem živite, jer slobodno naručite i sa drugih otpada. Plaćate kada stigne, ako stigne nešto drugo u odnosu na ono što ste dogovorili sa prodavcem (sa otpada), nemojte platiti, uzeti, nego vratite nazad i napišete svoje iskustvo ovde na forumu.

Sve pitajte lika sa otpada kad prilčate telefonom sa njim, ako kupujete limarijski deo pitajte da li je oštećen, ako jeste onda koliko (da, normalno je da kaže koliko centimetara). Ako kupujete deo, obavezno se dogovorite šta ako se ispostavi da je deo neispravan, može li da se zameni za drugi i sve tako dok ne stigne neki ispravni (npr. prokomer ili sl...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo,jel bi mi neko mogao reci jel ima kod nas da se kupi nesto slicno ovome?

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=381590

Ili mozda ideju kako da napravim to u "domacoj radinosti" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za članove foruma, da li je neko upoznat postoji li ovakva sijalica na nekom od automobila made in Italy i kom modelu, ne mogu nigde da pronadjem takvu sijalicu.

U pitanju je 12v 5w halogena sijalica

 

cxca28050.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno isto kao na klasičnoj ubodnoj sijalici, jedina razlika što sijalica koja mi treba je halogena



Našao sam nešta po netu ali sijaju plavo što mi nije odgovarajuće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee dobar predlog nisam se setio te varijante, verovatno postoji led ubodna 12v, valjda mi komp neće registrovati grešku, u pitanju je osvetljenje nogostopa levo - desno i svetlo za čitanje levo - desno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ujutru zovem, ova sijalica kod mene je 20mm duzine ukupno, valjda imaju nesta nalik tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih lebac mu, ima jedna crna u baš zavidnom stanju, pored koje često prolazim kada idem u selo i stalno je zagledam i malopre me zove drugar koji je autolimar, kaže treba mu krilo i migavac, negde ju je potkačio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze,farovi 500£ ahahha :laughing: Delovi skuplji nego za jaguar :2guns:
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari mozete li mi pomoci trazim ovakvu ratkapnu na zadnjem tocku ili komplet od svih 4 komada? Ako neko zna gde ima u BG samo da nije bubanj potok jer subotom ne mogu zbog posla.

Hvala unapred svima   :cheers:

 

Fiat2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam video sam ima jos lepih,ali ove moje su mi SPECIAL kakvu sam zisku mislio da im napravim da izgledaju kao alufelne naravno dok ne kupim neke lepe felnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari, gde mogu da se kupe plasticni pragovi za fiat brava 1.6 16v? Nemam para za nove metalne pragove.molim vas

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sidjem jutros po hleb i mleko kako to vec ide :thumbup:  i imam sta da vidim, neko je u toku noci skinuo poklopac kuke na prednjem braniku. :thumbdown:  Malo sam guglao i to nikako konkretno da nadjem gde ima da se kupi, ajde sad drugari  sa foruma budite dobri kao sto jeste :)  pa mi dajte neku informaciju gde ima da se kupi doticni deo  ili neka uradi sam varijantu :question:   Unapred zahvalan  :unworthy:

Edited by neshaoct
spojeno by Ivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ni tamo nije nista bolje, bagre svuda... Da znas da je to pomalo deficitarna roba (uz Stilove poklopce alufelni, ratkapne, resetke branika, antene, poklopce retrovizora, brisace (pogotovo zadnje)...), posto placamo danak tome sto se masovno uvozi kao polovnjak, plus sto je uvezena gomila krseva.

Ja sam to vidjao jedino po otpadima i kod ovlascenih. Ne znam da li radnje tipa AP, Kit i ostali to drze, javice vec neko.

Mozda i neka "Uradi sam" varijanta od poliestera na osnovu uzorka... Ili mozda eventualno "ja tebi, ti meni" varijanta :) ...

 

I naravno da ce ovo ici u temu "Gde mogu da kupim"...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu da kupim one male automobilčiće? Konkretno, treba mi audi a8 :)
Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...