Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Pa Jankoviću koliko se sećam ti si mi se već smejao za papučice, ne može dvaput  :harhar:

Imaju slike negde kod mene na temi, ali gde su zaista sad ne znam. Tražim ih već 15min i nema šanse ni da se setim kada sam to uradio

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene najvise brine njihovo kopcanje, koliko je to cvrsto, jel neko probao?

ne bih se ja igrao sa ovim, jedan od razloga je to sto lancijina originalna guma na kocnici ima sa desne strane dublji i ojacani deo koji se pruza na dole prema podu, a sluzi da, kada naglo trebas da sa gasa predjes na kocnicu ne zaglavis nogu na kocnici s donje strane... trazio sam u AP sportu u Nisu-nemaju.

Nemaš problem sa kopčanjem, radi po principu male stege ako sam ja to dobro shvatio.  :turned: Imaš četri držača na jednoj papučici, koja zatežeš koliko odgovara. Napominjem: AKO sam dobro shvatio, tako je.

Lep je detalj ako npr. imaš crvenim koncem proštepan volan, kožicu menjača, menjač, i kožicu ručne, pa onda staviš i alu papučice, sa crvenim gumenim detaljima (koji su inače super, jer noga ne klizi)  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crven konac joooooooj mamice, crven konac u Bogishe 

Da navlaka nije protiv uroka ? Zlih demona  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ ivan.ik

Nije,nego mu se slaze sa ostalim crvenim detaljima u kabini :laughing: :laughing: :rofl:

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj šta mi radite...  :laughing:  :laughing: 
Al nije Bogiša zlopamtilo, neću vam mnogo kola izgrebati na skupu, samo po vratima i krilu.  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisao sam i po drugim temama ali jos nisam nasao.. trazim polovno desno krilo za stila (karavan) tamno sive boje, ako neko zna nek javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazim nekoliko meseci vec i zvao sam sve moguce otpade, sve sajtove pogledao i ja mislim da imaju bukvalno sve boje sem moje -.- 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj deo je bio udaren,  kupili novi i kod majstora ofarbali i posle 2 godine pola je zardjalo tako da trazim jedino polovni u mojoj boji..


Gume za pedale nemaju u Ap sportu nazalost. Pitao sam par gumara privatnika koji prave i svi slezu ramenima. Nigde nema,a zelja mi je da zamenim jer su ostecene.

 ja sam kupio preko kupujemprodajem, lepo izgledaju ali su jako nekvalitetne.. a morao sam da menjam jer mi se na kvacilu skroz izlizala stara guma.. 
http://www.kupindo.com/Tuning/13111441_Pedale-set-od-3-dela-alu-sivo-crne-tipeR-AC-509

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko mozda zna gde bih mogao da kupim Body 960 (wash prajmer) u spreju, posto sam obisao skoro sve prodavnice u kg-u i nigde ga nema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema, trazio sam u Caru. Nasao sam neku firmu iz bg-a, pa cu sutra probati da narucim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nigde u Kg-u. Preko puta mene imam Kolor-c, nemaju, a i isao sam danas na brdo kada sam bio kod babe, posto mi je u komsiluku, nemaju ni oni. Uopste ga nema u celom Kg-u. Sutra cu da porucim iz bg-a, valjda ce jedan sprej od 400ml biti dovoljan za 4 felne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po svoj prilici cu morati da narucim jos jedan, posto sam i alu felne odneo na peskarenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg uspeo sam da polomim ovo juče

 

9s2w.jpg

 

Ima li neko ideju gde da potražim ovo i da li odgovara sa stila i običnog punta. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...