Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, sta mislite gde mogu da se nabave fabricke nalepnice ili slicne za motor auta. Tipa kao Selenia ulje i sve ostalo ? Ili ono za hladnjaku? Kada bi sve nasao i da se sve to stavi kao na fabrickom autu? Imali ideja? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamoli nekog da ti slka sa svog Coupe-a, posle samo odštampaš na malo kvalitetnijem papiru i u boji i zalepiš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi savet,ko ima licnog iskustva,kvacilo mi je pri kraju,a prosli vlasnik je seljacina koja nije znala ni sta je kvacilo,tako da predpostavljam da ce mi trebati ceo set...E sad ja volim da sve sto kupujem u startu platim ako treba vise,da bi posle uzivao i nebi imao problema i nerviranja jer sam gledao da me izadje sto jeftinije,tako da se dvoumim izmedju Luk-a i Sachs-a,luk je jeftiniji ja mislim tako da me zanima sta vi mislite sta da stavim i gde da kupim tj da nisu neki deraci kao ap sport?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh nije losa ideja :D samo ko bi imao nove nalepnice pitam se ? :)

Nek se javi neko ako je voljan da slika nalepnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri kod Boleta na forumu, imao je neke originalne setove na akciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mi mozes dati link njegovog profila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me da li je iko dolazio na ideju da na starijim alfama (onim koje nema ju providne farove, sa ona tri delimično izbačena svetla), stavi farove sa novih ? Drugar mi je slupao 147 alficu i oće da proba to da iskombinuje, pa ne znam da li je moguće i gde bi se to moglo nabaviti po nekoj pristojnoj ceni ? Možda neki otpad, ili neka B proizvodnja pošto su originalni prednji farovi papreni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Fiat Coupe

Pa mozda ne mora striktno sa Coupe-a osim ako je taj motor samo u njemu i nigde drugde ali bez obzira ulje koje ide u njega ide i u druge slabije ili jace Fiate,Alfe, Lancie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da misli na 159tkine farove,jedino oni imaju "3 podeljena",ali najmladje 159tke su ja Mislim 07'.. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Zvezdo

Ma da uglavnom su sve nalepnice iste, kao za hladnjak ono hot engine i to danas sam picnuo motor, sutra cu da stavim slike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxca10701.jpg

Ovo je najpribližnije što mogu da objasnim...

Ovo iznad je stari far, a ispod je novi. Znam da konkretno ova dva ne bi mogla da se zamene verovatno, ali da li je inače moguće, uz neke korekcije sa majstorom, staviti nove farove umesto starih ?

cxca10702.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi to zahtevalo dosta prepravki prvenstveno kod limara....tako da mislim da je to bezpotreban poduhvat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se. Prostor oko fara nije potpuno istog oblika, nego bi zahtevao malo sečenja, proširenja... Bespotrebno bacanje para.

Ali hvala na odgovoru u svakom slučaju. :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas da primetim da mi ne zakljucava zadnja vrata skinem tapacirung kada ono sto se zavrce na one dve sipke pukle interesujeme gde moze to da se nabavi (procunjo sam ceo grad i nisam nasao) ili moram da kupujem polovnu .... Ali ne kontam kako je moglo da pukne

cxca10750.png

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Bogisha

Nema na cemu :cheers: Zahtevalo bi dosta secenja i varenja,ne malo,nema diskusije da bi lepo ispalo ali se za nase uslove ne isplati... :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi savet,ko ima licnog iskustva,kvacilo mi je pri kraju,a prosli vlasnik je seljacina koja nije znala ni sta je kvacilo,tako da predpostavljam da ce mi trebati ceo set...E sad ja volim da sve sto kupujem u startu platim ako treba vise,da bi posle uzivao i nebi imao problema i nerviranja jer sam gledao da me izadje sto jeftinije,tako da se dvoumim izmedju Luk-a i Sachs-a,luk je jeftiniji ja mislim tako da me zanima sta vi mislite sta da stavim i gde da kupim tj da nisu neki deraci kao ap sport?

Sachs u svakom slučaju,a imaš i onu firmu Valeo,jako su dobri i mnemoj na tome da škrtariš,set je jako bitna stvar,dobar set utiče i na performanse i potrošnju,to je dokazano!Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i hteo sam Sachs bas zbog toga sto ne volim da stedim na bitnim stvarima,kako posle nebih imao problema...Znam za Valeo,to je fabricki na Fiatu ali su se jakooo lose pokazali,a i za nase trziste su 90% turski,tako da bih pre uzeo Sachs i miran sam,Sachs je ipak ozbiljna firma koja se dokazala i na trkama u pravljenju sjajnih amortizera,a pored Öhlins-a je i najbolja firma vesanja na dvotockasima...tako da verujem da je Sachs za klasu bolji od Luk-a a za vise klasa bolji od turskog "Vale-a"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nije "fals" za 14 hiljada...Valeo je odlican nemam ja nista protiv Vale-a ali original je kod nas skoro pa i ne moguce naci...jer ovde ide sav skart sto ne ode na zapad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Granicnik za otvaranje vozacevih vrata ? Svi mi rade samo mi tu stoji rupa a ne mogu nigde da nadjem. nacuo sma da je to malo skuplje pa me zanima koliko je to tacno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  Misliš na onu polugicu koja odredjuje( u 2-3 položaja ) koliko se vrata otvaraju?To druže imaš na otpadu gde hoćeš,ako mislimo na istu stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...