Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

...misliš, koliko je to neudobno?  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako nekako :D napisao sam u drugoj temi posto je covek i na drugoj temi pisao o tome, da je bolje resenje kupiti sedista od Alfe 147, on moze i od 156 ili od Punta Sportinga i to spakovati kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam šta si pisao, a evoooo !

    :thumbsup:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da sto se tice novih video sam im cene su bas bas.. :) Pa zato trazim polovne...

 

Da ti kazem istinu nisam se vozio al mi se svidjaju kako izgledaju i voleo bih da ih stavim u moj auto  :smoke:

 

Dolazi varijanta i od alfe 147... i onako planiram da ih presvlacim al na prvom mestu su Kadice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio bih ja kozna al se plasim Leti jer mi auto stoji uglavnom na suncu pa kad pripekne :wallbash: ... zimi ajd stavis nesto ispod :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.
Zaribala mi je vodjica desnih kocionih klesta na puntu. Gde bi to mogao da kupim novo.

image.jpg

Evo na ebay-u ima, a ima li ovde

http://www.ebay.co.uk/itm/Fiat-500-Cinquecento-Panda-Punto-Siecento-Brake-Caliper-slider-Pin-/281226630003?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3AFiat%7CModel%3APunto&hash=item417a69d373

Gledao sam po otpadima ali su sve lose....

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da kupim one gumene navlake za gas, kvačilo i kočnicu, za moju Alfu 147? Jel prodaje neko to na forumu?
falaa  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav kit ili ap sport. Nemoj da trazis dzabe. Samo ovlasteni serviseri tj. Autocentar Bogunovic, Stojanov... itd

STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako bih naleteo na one fabričke alu papučice koje imaju Mito i Giulietta...  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako,burazer ima fiat brava 1.2 16v 2001 godiste ,i nedavno kada je padao sneg iskocio mu neki debil na 1m,i naglo ukocio i naneo sneg auto na ivicnjak i pollomio poluosovinu,viljusku itd,e da skratim pricu,ne moze burazer da nadje poluosovinu za njegov Auto i po servisima smo isli nemaju na lager i ko zna kada ce da stigne to kada se naruci,i isli po cacku i jurili nigde nismo nasli,pa sam hteo da li zna neko gde to moze da se nadje,ili da li mozda pasuje sa drugog auta npr 1.4 1.6?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da pronadjem ODGOVARAJUĆU centralu air bag-a za svoj auto,ona lampica mi sija i dalje,a dve sam baze menjao sa otpada,i ništa!U čemu je tu caka,kad ovaj moj majstor nikako ne može da očita dijagnostikom,ima li neka posebna za pristup tim bazama air bag-a?Kod njega je neki Texen,tako nešto.Da li je tačno da moraju da se poklope neki serijski brojevi da bi baza radila kad se skine sa drugog auta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je do njegove dijagnostike. Mora druga univerzalna (koja može da vidi centralu), ili Fiatova dijagnostika (Examiner).

To sa serijskim brojevima ne znam, ali...uzimali su ljudi polovne (sa drugih auta) i rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu da kupim set RIBE alata. Ovako nešto...  http://www.alatzasve.rs/1-2/107-set-nastavaka-ribe-sa-adapterom-1-2.html

set_nastavaka_ribe_sa_adapterom_1_2.jpg

Jedino nađoh UNIOROV set, po ceni od 80-ak evra. Znam da se kvalitetan alat uvek isplati za radionicu ali za "svoju dušu" mislim da je previše. Ako neko zna da ima negde po nekoj prihvatljivoj ceni neka piše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...