Jump to content
FAS Goran
obelix

Kolika vam je potrošnja goriva?

Recommended Posts

Danas auto put BG- NS,merena potrosnja po b.c na razlicitim deonicama puta,na kolima je zimski set u 205 55 16 u H,auto 159 1,9 mjet 88 kw

1.od pocetka auto puta u punom profilu do naplaten rampe - 130 km/h

CAM00811.jpg

 

2.od naplatne rampe do OMV pumpe ispred Beske - 140 km/h
CAM00817.jpg

 

3 od silaska sa Beseke i pocetka auto puta do pumep minut-150 km/h
CAM00820.jpg

Ovo je pokazao b.c na pravcu ispred pumpe Minuta

 

CAM00818.jpg  CAM00819.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali dobro, covek se trudi, bar je na avataru ostavio samo far i sklonio VW znak da nam ne bode oci :) (ako niste primetili) .

Dzabe kada mu stoji onaj znak na sijalici u faru! On to namerno, da provocira :popo:  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, rekoh ja da provocira! Znao je da izphotoshopuje potrosnju od 1,2l a ne zna da stavi tu Fiatov znak preko Wagenovog. Podpr.kuje na kvarno :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U obzir dolazi samo 

Stavi totti slobodno to sto si hteo, sta si se stis'o  ;) :

 

das_auto_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varijacija na temu - Hard varijanta :stuart: :

 

Tattoo_Toes.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudi me da se niko nije setio ovoga:

man_be693_006abb_0_0.jpg

 

Ubismo sa off-om :o

 

Apropo potrošnje... Malopre sam išao sa NBgd u Ovču na neku slavu. 5 sati, popodnevni špic. Krenuo prvo ka Brankovom mostu, video kolonu koja stoji skroz do Zelenjaka. Isključio se kod Dejtona i otišao preko Gazele i Kneza Miloša, gde se takodje išlo mic po mic - sve do Londona, gde se gužva raščistila.

E, u tim uslovima, prosečna potrošnja mi je bila 13,6 litara :help:

Kasnije se na Pančevcu i Zrenjanincu smanjivala i smanjivala, da bi se spustila na 7,5 kad sam stigao kući. U povratku nije nigde bilo gužve.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti kroz moj kraj.  :laughing: Kod koga si išao u Ovču?  :laughing: 

Meni je potrošnja 7,1l/100km po gradu, a sveukupna mi je 6,4l/100km i tu su uključeni i razni odlasci do vikendica i slično, koji su mi malo ubili potrošnju.  :turned: U principu sam zadovoljan. Kad čujem neke potrošnje, shvatim da sam ja neku trunčicu ispod proseka koji imaju ljudi sam mojim motorom u svojim vozilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omašio si skretanje za moju oazu Totti!  :laughing: 

Pa ne vozim ja samo lokal bre, ide se i na fakultet pa se kuće vrće oko 5 po gužvi... Ima tu svega!  :harhar:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svaki dan u jutarnjim i posle podnevnim špicevima. Evo večeras, od krivine posle mosta do Koteža samo kreni stani, da poludiš. Ispod 8 ni da čuje. A, Fabrički deklarisana potrošnja za Lybru po gradu 8.4 L/100 km.

 

Neki dan mi prilazi neki batica na parkingu i pita me koliko troši po gradu. Ja reko 8, 8.5, on U jebote, zar toliko? Komšija vozi Stila sa istim motorom i kaže mi da mi nešto nije u redu sa autom, njegov po gradu 6.5, 7 litara. Alo zemljače.  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznate vi sta je gracka voznja gradsku znate to sam video a ovog vagenovca ostavite na miru   :laughing:  :band:


i kao prvo u grupaciji fiat stilo i punto sa motorom 1,9jtd su manji potrosaci i od alfe 147jtd i 156 i od libre i tako redom i nemoj votaci alfe i  lance da se cude sto je tako  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svaki dan u jutarnjim i posle podnevnim špicevima. Evo večeras, od krivine posle mosta do Koteža samo kreni stani, da poludiš. Ispod 8 ni da čuje. A, Fabrički deklarisana potrošnja za Lybru po gradu 8.4 L/100 km.

 

Neki dan mi prilazi neki batica na parkingu i pita me koliko troši po gradu. Ja reko 8, 8.5, on U jebote, zar toliko? Komšija vozi Stila sa istim motorom i kaže mi da mi nešto nije u redu sa autom, njegov po gradu 6.5, 7 litara. Alo zemljače.  :wallbash:

Znaš kako, ja isto mislim da je za karavan tog kalibra oko 8l/100km po gradu neka realna potrošnja. Ali, ja vozim lakši auto, često sam u škripcu sa gorivom pa vozim i štedljivo, i sve to daje neki rezultat. Priče o 5l/100km u JTD/MTJ motorima su loše bajke za malu decu, ali moja potrošnja oko 7l je sasvim ostvariva i realna, budi siguran.

Koliko je teška Libra karavan po deklaraciji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...