Jump to content
FAS Goran
boki

Vicevi 120%

Recommended Posts

Ulazi dekica koji ima parkinsonovu bolest u jednu javnu kuću, dođe do madam i kaže:

Daćeš mi pet kurvi, biiip.

Kaže ona njemu: Ajde deda beži ti bi mi umro ovde i sa jednom, ajde ti lepo kući, baba te čeka.

Kaže deda opet: Daj mi pet kurvi, biiip.

I popusti madam i kaže: Dobro bre, dobro evo ti pet kurvi, samo pazi da mi ne umreš u sobi sa kurvama.

Ode deda sa pet kurvi u sobu, i kreće da ih raspoređuje.

Ti biiip uvati me za desnu nogu, a ti za levu nogu, uvatiše ga dve kurve jedna za levu druga za desnu nogu.

Kaze on trećoj i četvrtoj ajde vas dve isto tako ali jedna desnu ruku druga levu ruku, i one ga poslušaše.

Kaže on petoj kurvi, e ti se biiip naguzi i stavi ga.

Ona to uradi, a deda viknu ostalim kurvama: Pušštajjjjjjjjj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze ciga ciganki:

Eh srce,vidis sta je sudbina. Juce si mi bila sestra,danas si mi zena a sutra ces da mi budes tasta.

Uzas,bre! :D

Boles'!!! :D

 

Istina :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunac ljubomore:
Ona: "Gde si?"
On: "Igram fudbal."
Ona: "Pogodi prečku da čujem."

 

Vozi se čovek pustinjama Arizone i naiđe na Indijanca koji leži potrbuške i prislonio levo uvo na put.

Zna ovaj da Indijanci dobro čuju i znatiželja ga povuče da posluša šta je ovaj načuo.

"Automobil..."

"Stvarno čuje!"

"Bjuik...serija '69...."

"Vidi bogati, zna i koja je marka i proizvodnja..."

"Oko 5 milja..."

"Hm, odredi mu i udaljenost..."

"Vozi ga tip sa tamnim naočarama i Stetsonom..."

"E j**i ga sad prijatelju, baš da znaš i ko ga vozi?!"

"Znam, ***da mu materina, malopre me pregazio!"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna udata žena je nešto ranije otišla sa posla jednog petka, ali – umesto da ode kući,

provela je vikend zabavljajući se s prijateljicama .

Kada se konačno vratila kući u nedelju uveče,

muž je dočeka na vratima i svašta joj reče .

Nakon nekoliko sati vriske i dernjave, muž zastade i besno joj predloži: A kako bi bilo da ti mene ne vidiš sledećih nekoliko dana ?

Žena nije mogla verovati, pogledala ga je,

nasmešila se i rekla: To bi bilo sasvim u redu!

Ponedjeljak je prošao, a muža nije videla.

Utorak i sreda takođe prođoše a da ga nije videla.

Tek u četvrtak joj je otok malo splasnuo i mogla ga je videti krajičkom levog oka...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akcionar koji se jedva prezivljava krah na Belexu sledeci dan zove svog brokera.

-"Mogu li razgovarati s mojim brokerom, Pajom?"

Sekretarica ljubazno odgovori -"Nazalost, Paja je preminuo. Vrlo mi je zao, moze li Vam neko drugi pomoci?'

 

Muskarac odbije i zahvali se te poklopi slusalicu.

 

Deset minuta kasnije ponovno zvoni telefon. Isti muskarac ponovno pristojno zamoli da razgovara sa svojim brokerom Pajom.

Sekretarica -"Zar niste zvali prije deset minuta? Paja je zaista preminuo, ne bih se s takvim stvarima salila."

 

Muskarac ponovno prekine. Petnaest minuta kasnije poznati glas ponovno trazi brokera Paju.

Sekretarica sada sikce na rubu provale besa: -"Gospodine, zvali ste malopre, sve sam Vam objasnila. Paja je nazalost preminuo, ne moze s Vama razgovarati. Zasto konstantno zovete kada Vam kazem da je mrtav?!!!!!'

 

Covek smireno odgovori: "Jednostavno, volim to cuti."

 

 


Otac i sincic od oko 4 godine u autu, stoje na raskrsnici i cekaju da se upali zeleno svetlo na semaforu. U tom trenutku ulicu, na pesackom prelazu, prelazi fenomenalna devojka, duboki dekolte, minic, sva utegnuta ... svi se za njom okrecu. 

Ocu se nesvesno ote:" Ajao, kakva picka."

Malisan, se okrenu i upita:" Tata, tata, sta si to rekao?"

Tatica onako zbunjeno:" Nista, nista sine, kazem kakva ptica."

Mali opet: "A tata, sta je to ptica?"

Tata ce: "Pa sine, to su one zivotinje sto lete."

Mali: "A tata, zasto ptice lete?"

Tata: "Zato jer imaju krila i masu njima i lete." 

Mali: "A tata, jel' bas sve ptice lete?"

Tata: "Ne sine, neke lete, a neke ne lete."

Mali: "A tata, sto sve ptice ne lete?"

Tata: "Pa vidis sine, nekima su slaba krila, evolucijom se nisu razvila." 

Mali: "A tata, sta je to evolucija?"

Tata: "PI*KA SAM REKAO, PI*KA!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričaju dve plavuše i pita jedna ovu drugu "Kako se kaže pravilno, IRAN ili IRAK?"  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zatekla Fata u krevetu Muju sa ljubavnicom i krene da je udara i cupa,a Mujo ce na to:

-To Fato,ud'ri kurvu,zar ona da nam pokvari brak!! :D

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

 

Stigla je zima. A ja mnogo volim zimu. I ona stiže. Pa ima li ga toj negde osim u Leskovac.

 

Svanulo je divno januarsko jutro. Oštar mraz obrstio je sve voćke koje su se silom i'cvetale tako da letos nema ništa da blago da obiđemo. Snežni oblaci nadvili su se nad Leskovac.. u 7 sati ništa se po kuću ne vidi, glavu ću icepim. Dok polako ustajem iz svog kreveta, saznajem da je ledenica u sobu i da nesam ni trebaja da se dizam. Već u 9 sam spreman za novi dan i visim na prozor jer nema koe da radim.

 

Gledajući kroz svoja okna zaključujem da je belča natepao i da stvarno treba neki put da obrišem ovaj stakla. Na prozorima okolnih kuća mraz je napravio ledenu zavesu tako da će kroz nji' muda da se vidi. Ceo grad pokrio je beli ćilim koji će se posle istopi i ima se ubačkamo k'o svinje dok pro'odimo kroz grad.

 

Vetar fijuče između krovova kuća dok se sa dimnjaka širi se gust dim.. k'o da z gume unutra loživ, a ne z drva. Kao sumaglica taj gar polako obavija grad i čini da prolaznici mirišev na dimljene vešaljke. Ljudi koračav po belom pokrivaču. Pošto ne gledav kude idev kraci im često odletiv na levo il' desno. Nakon što se očukav od sneg sa osmehom nastavljav na kud dom dok gi guzica neizmerno boli.

 

Promrzli dživdžani šćućurili su se u svojim gnezdima. Njihov cvrkut se više ne čuje dok golubi i dalje letiv i serev po cel' grad jer gi izgleda nikad nije 'ladno. Pored toga na ulicama je i sve manje kučiki. Tek poneko od njih šeta po grad i gleda kog da icepi.

 

Komšijine zelene jelke dobile su novo belo odelo. Deda reče će mu gi iseče jer je ušeja pola metar u naš plac. Al' komšija nije tako mislio pa s'd z dedu i geometra uživaju u zimskim čarolijama na sud.

 

Razdragana dečica se grudvav po ulice. Dok gledam njihovu bezbrižnu igru razmišljam se dal' će mi prejebev prozor pa da izađe tatko da gi potepa. Sa crvenim nosićima iz koji teče dziva, ona se smejev i radujev snegu. Dok gi neko ne izgori z grudvu u glavu. A onda vijev i idev si dom. Dom gi od vrata dočekuje majkina topla ruka koja gi išljiska zatoj što su mokri do gušu.

 

A uveče sve utihne. Dok neka stoka ne počne da baca petarde koje su mu ostale od novu godinu. Nežne zimske pahulje igraju pod svetlošću onih uličnih svetiljki koje nisu prejebane. Znači na svaku treću. Prolaznici su retki. I očigledno mal'umni kad su s'd našli tad da se majev. Pola grad polako tone u dubok zimski san jer ujt'ru radi u prvu, dok druga polovina planduje oko nakladeni šporeti.

 

I dok pišem ove redove, zima polako pušta Leskovac iz svog ledenog zagrljaja, a sneg koji je pokrivao svaki kutak ovog malog mesta počinje da se razgomnosuje.

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tip ide ulicom i srece prijatelja a ovaj ga pita:

-Ooo gde si, sta ima?

-Nema nista vracam se od doktora.

-I sta ti je rekao?

-200 evra.

-Ma ne pitam te to, nego sta imas?

-50 evra.

-Aman pitam te sta ti fali?

-150 evra.

Послато са PMP3970B уз помоћ Тапатока

Edited by paun ts

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sede tri djevojke u kaficu neko vreme i pita jedna konobara...

Koji je pasword za Wi - Fi?

konobar će ''jebovaskonobar''

Je l' odvojeno? Ne, nego sve zajedno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smejte se jos malo :D

 

Odlazi Mujo u vojsku. Na rastanku otac mu reče:
Sine, budi dobar vojnik i kad sretneš oficira, stani mirno i pozdravi ga obavezno
Drugi dan, Mujo na krugu kasarne sretne jednog starijeg čoveka u uniformi pa ga upita:
izvinite, jeste li vi oficir?
Jesam, odgovori ovaj.
E, puno Vas je pozdravio moj babo 
 
:stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razgovaraju dve babe o sexu. Pa prva upita:
-Je l bona, kako onaj tvoj...more l' ista?
-Nista, moja ti, nista...kako kod tebe?
-Aaa moj po cijelu noc more...ja ga nakrkam sa medom i orasima...i on prangija po c'jelu noc... Nego... probaj i ti bona... neces se pokajat'!
Ova ode na pijacu, nakupuje meda i oraha, dodje kuci i pred dedu:
-De stari...uzmi malo meda...uzmi malo oraha...
I tako svakih po sata:
-Deder stari samo ti udri....tebi sam i kupila...
-Ma ne mogu vise...stvarno ne mogu...
-Samo jedi....i ne laprdaj...
-Ma ne mogu vise...bona sta ti je...
-Jedi...cujes sta ti kazem...Jedi!!!
Najeo se deda ko nikad....legli oni uvece u krevet...i oko ponoci javi se deda:
-Babaaa...
Ona budna...a cuti...pravi se da spava...a on opet:
-Babaaa o babaaa...
Ona cuti...a on:
-Baba...baba....
A ona se ko fol probudi.. okrenu se i rece:
-Sta je...junacino moja?!
-Baba...ja se usr'o!!!

 

 

 

Crncu cirkular odsekao srednji prst na ruci i on ode kod plastičnog hirurga
da mu zašije novi prst.
Kaže hirurg: imam samo jedan beli, ako ti ne smeta.
Kaže crnac: ma neka je i beo, samo nek je prst, treba mi.
Operacija je uspela, prst zarastao, beli se na ruci.
Nakon nekoliko dana vozi se taj crnac tramvajem, stoji i drži se za šipku
(a prst naravno blješti od beline).
Ulazi Mujo u tramvaj, p'jan ko zemlja, čudi se i gleda crnca,
onu njegovu ruku i beli prst...

AAA DIMNIČAR, MALO SE UMOČILO, A?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stopira Crnogorka nedaleko od Podgorice,izbacila palac i ceka.Nailazi crnogorac,zaustavlja auto,otvara prozor i kaze:A,fala sto mi lajkova Audi!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...