Jump to content
FAS Goran
boki

Vicevi 120%

Recommended Posts

Hahah. Ja nisam iz tog vica jer sam covek i nakon 20 :D


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muž i žena leže u krevetu.

Muž:
• Jesi li za seks?
Žena:
• Joj, ne mogu, umorna sam.
Muž:
• Ama spavaj, bre, ženo, pričam telefonom!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj otac je u kupatilu – Tatami Setushira

Mislim da mu se dopadaš – Chetekara

Mislim da mu se jako dopadaš – Chetekara Samotako

Molim vas, odbijte, ili ću morati da upotrebim fizičku silu – Begamore Tuchichute

On voli šljivovicu – Piyeraki Yudo Yaya

Vreme je da krenem – Odokuchi

Lepo što ste svratili – Idikuchi

Odspavaj malo – Idikuchi Ubisowu

Trenutno je zauzet – Ribukara

On se šali s vama – Ate Zayebawa

On ne može da ostavi cigarete – Nasugushi Kokopushi

Naši konkurenti su ozbiljni – Onitamo Yebukewu

On ne predstavlja pretnju – Neka Migaduwa

Mislim da smo se izgubili – Yao Kudasada

Trebalo bi kupiti krompir i mleveno meso – Yedemi Semusaka

Prijatno – Malodishi

On je jako dobar muž – Agatura Doyaya

On se toga plaši – Nemamuda

Nju ne interesuju muškarci – Owariba Nechekara

Gatara – Chiribuchi Riba

On voli gledanje u karte – Ochegata

On ne veruje u vradžbine – Nechegata

Očuh – Mamukara

Maćeha – Mometati Pushikaru

Svekrva – Wadidushu

Homoseksualac – Kituima Kitupushi

Lezbejka – Imapitsu Ocheribu

Super mi je s njim – Tura Miduboko

On je spavao sa njom – Natako Yenakitu

Seks – Kita Upitsu

Želim seks (M) – Nakitu Minayashi

Želim seks (Z) – Udjimi Upitsu

Analni seks – Kitakara Teudupe

Oralni seks – Aypopu Shimikitu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja definicija bankarstva:

 

Nikad se nisi igrao bankarstva? Lako je.

Prvo mi daš svoju loptu, onda ti ja naplatim svaki put kad hoćeš s njom da se igraš.

Takođe ću ti naplatiti svaki put kad budeš hteo da daš loptu nekom drugom da se igra, i mali iznos svakog meseca, zato što ti čuvam loptu.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

al znate kako bilo kad prvi put usao autobus  u deograd i dao zmigavac  pa izginulo dvadesetak hteli da upale cigaru  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing: a kad videli beogradjani  prvi put magare rekli su kalemen zajac :hrhr:  :hrhr:  :hrhr: 


kupio nislija novog ficu i dotero ga od kragujevca  do nisa kuci u rikverc  pitase ga  kuci njegovi sto tako si pa si takoj ga isterase :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Individualni proizvođač paprike sa juga natrpao kamionče džakovima paprike, pa pravac Beograd. Smesti se na Bajlonijevu pijacu, pa žena i on krenu u posao. Kako je to bila velika količina robe, nije se ni očekivalo da će da prodaju sve odmah. Kasno uveče, njih dvoje naprave brlog u kamionu među džakovima i legnu da spavaju. U neke sitne sate, dolazi Ciga da krede papriku. Polako, polako odšnjira ciradu u jednom uglu prikolice, zavuče ruku, preseče nožićem jedan džak i krene da vadi jednu po jednu papriku. Operisao je što je tiše mogao, ali vraga: tu i tamo se mrdnu paprike, pa se pomeri neki džak iznad, pa je šuškalo. Žena je imala lak san, pa se probudila i osluškivala. Posumnja nešto, pa pokuša da probudi muža: - Ko gi mica džaci!? Umorni muž samo promrmlja nešto, okrenese na drugu stranu i nastavi da hrče. Ciga se pritajio, sačekao neko vreme, pa nastavio da vadi paprike. Opet šušne, žena se opet trgne, pa na muža još glasnije: - Ko gi mica džaci? Ko gi mica džaci? Muž, nervozno: - Ko gi mica, da gi mica! I nastavi da spava. Ciga je dotle već pobegao, pa kad se sakrio iza nekog kioska, zapanjeno: - Baki svašta sam vid"o! Ali nisam im"o pojma da Japanci na Bajloni prodaju paprike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star, ali dobar :)

 

Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet.
Vec pola godine djevojka mi se cudno ponaša. Kada god je u mom društvu, šapuce dok razgovara mobitelom, primljene poruke odmah briše i ne dozvoljava mi da ih citam. Kada izade u grad, vraca se kasno i kaže mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoj auto, vec uzima taksi. Na povratku kuci, navodni taksista je ne ostavi ispred zgrade, vec 100 metara niže niz ulicu. Pošto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kuci.
Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija skriven iza auta da se uvjerim u to. Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza auta, primijetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu.
Dakle, treba mi Vaš savjet:
Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastružem koroziju, premažem blatobran špric kitom i sve to fino ofarbam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...