Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
oktopod

Poliranje kola za 50 EUR / iskustva poliranje / iskustva Detailing

Recommended Posts

Ja se iskreno ne razumem. Al evo nekih slika auta pa vi procenite sami.

996a11b0733bf6ec8722d12f4c04bf06.jpg
 

1ed0e0d9118ea7bad571160f98c1c7c9.jpg  a4a37b89df36f86634afaabfa4eee595.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od paketa, velicine auta, detajlera, prilicno su sarene cene tu.. Nadjes preporuke, pogledas radove, pa pozoves i vidis. 

P. S Zavisi i od stanja tvog auta, farbe, laka, smirglanje ili ne itd

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ako to rešiš da radiš, najgluplje je štedeti. Tipa ono "ovaj radi za 20-30-50eur jeftinije, idem kod njega". Ozbiljna je to nauka (čitaj: iskustvo i korišćenje mozga) i treba da ima 'osećaj za feeling' što bi Dragana Mirković rekla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pranje, poliranje, keramika i sređivanje iznutra je relativno skup sport. Računaj 200-300e. Ja sam se pre bio interesovao jer sam gledao jednog B8, kod kojeg je to bilo neophodno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu stedeti sigurno (kao sto ne stedim ni na ostalim stvarima) nego cisto da imam okvirnu cifru da se pripremim psihicki. :D
Samo treba naci nekog ko ce to odraditi maksimalno pedantno i profesionalno.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako. Normalno, ne moze ni neka nerelna cena. Ali je najvaznije da se posao odradi kako valja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam licno iskustvo ali po onome sto pratim, Titanium detajling mi deluje onako bas ozbiljno. Kozmetika koju koriste, prostor, osvetljenje, masine. Pa na kraju krajeva i radovi(preko slika doduse) deluju krajnje profesionalno. Ponavljam bez licnog iskustva da ne bude zabune. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekamo Danila onda da se javi.

Bacih pogled na sajt i ima silver i gold paket. Ovaj gold je bas detaljan ali mu je i cena vesela. default_D.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Silver paket je dobar. Eventualno doplatis za sredjivanje motornog prostora. 

Posle toga samo bezkontaktno pranje, inace dzabe posao ili da sam peres metodom dve kofe i finim rukavicama namenjenim za pranje. 

Sto bi rekli, bolest koja ne prestaje :D

PS posle toga sve sto nije auto sampon opere vosak dok si rekao keks

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorni prostor je uredan skroz, tu ne bih bacao pare.
Kupio sam rukavicu za pranje, peskir za susenje i koristim onaj Sonax sampon sa voskom. To bi trebalo da je ok. :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda silver :D mada ako resis posavetuj se svakako sa nekim ko to radi ili sa njima ako se za njih odlucis. Mada mislim da bi ti i oni sami rekli silver jer auto nije zapusten itd.. Cak sta vise ne mora ni silver, moze samo jednoslojno poliranje i voskiranje. Imas cenu i za to zasebno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno, nisam ni video da ima zasebno. Jer meni u principu detailing enterijera i detailing uvala vrata nije ni potreban. A koliko vidim to je dodatno u silver paketu u odnosu na poliranje i voskiranje.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, jeste tako. Ali kad probaš i jedno i drugo i treće, i dobrog i solidnog i lošeg detailera, onda lepo vidiš šta želiš.

Nije da bilo šta od toga treba, ali lepo je i loži me...  :lol:

 

Doduše, suština je u vozilu. Flexov Audi zaslužuje. Meni za Deltu ne pada na pamet da radim tako vrhunski. Dovoljno mi je parcijalno, s' vremena na vreme po nešto. S' proleća i sad pred jesen urađeno dubinsko, stakla detaljno svako malo, sledeće proleće brzo poliranje i voskiranje, i tako u krug. 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je i istina...moj drug,neki dan dao 3k jura za felne za BMW...medicinar u Nemačkoj...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno je mnogo, da se ne lazemo. Ali ako su provereni i rade kako treba, a tako deluje, onda vredi. Vise me kosta posle fuseraj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...