Jump to content
FAS Goran
Guest 10216

JTD rešite se vibracije motora

Recommended Posts

Hvala ljudi !!!

Da sam u BG lako bi ja, nego treba naci dobrog majsora u KG !!!

Edited by bobanus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više se isplati da dođeš u Bg da ti očiste ovde dizne nego da ti taj čovek menja :) + ja bih dobro razmislio o znanju majstora koji tako nešto izjavi. Može da bude najpošteniji čovek u Kg, ali ako tako nešto kaže džabe mu sve poštenje, teško će proći kao majstor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj majstor mi je menjao samo ulje na autu tako da nema neke stete...

Ma da.. Neka dodje ujutru ostavi masinu, izbleji po Uscu, Delta cityju i vrati se po auto :D

A sto se tice ciscenja tako ce verovatno i biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenuo sam kod sebe na stilu prosle nedelje zamajac , set kvacila i druk lezaj.malo su se smanjile vibracije .pitao sam majstora da mi kaze ,posto je skidao i video ,u kakvom je stanju levi nosac i on mi kaze da je ok da ga ne diram.ali ja licno mislim da auto josh nije dosao do te neke tacke gde se ne osecaju vibracije.sta bi josh moglo da se uradi da bih smanjio vibracije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da to sam procitao za tog jednog :D

ok , kad naleti nesto kesa menjam odmah :)

Edited by BojmeNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo zameni nosac, ispod akua...Meni se majstor smejao...a posle sam se smejao ja njemu...ali od srece...zamenjen nosac i nestale vibracije!!!!

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam koliko si i da li si gledao cenu nosaca...ali mislim da je od benzinca 1.8 oko 4500:):)

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da upoznat sam sa tim nosacem od benzinca , i kad budem uzimao uzecu taj :D

citam ja teme nije samo da postavljam pitanja :)

Edited by BojmeNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ok...e sad samo eventualno da resis sraf, stavlja se duzi, mada ja nisam stavljao duzi, vec ga majstor zavrnuo onako, samo je stavljena veca podloska!!!!

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to znam . kupicu onu stanglu od metar (onaj sraf na merenje :D )u dimenziji koja mi treba pa cemo stogod navariti od gore :D

Edited by BojmeNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam nov ovde, jel moze neko da mi kaze gde se moze naci nosac motora ispod akumulatora original za JTD 115ks 2004 godiste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AK Voždovac, AP sport, Autoricambi. Ovim redosledom(opadajućim) ide i kvalitet i cena proizvoda pa izaberi šta ti se najviše isplati po ceni i kvalitetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces bas originalni za Stilo JTD - npr. mozes i ovde da kontaktiras Baneta iz AK Vozdovac (http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=44892). S tim sto je on i prilicno skuplji.

AP, Kit i sl. prodaju zamenski Acron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko koliko nosača motora ima marea i gde se nalaze? Znam za gornji koji zovu koska i donji koji je valjda ispod akumulatora kako sam pročitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tek sad,na ovom zescem minusu,utvrdio da mi vibracije poticu od jednog,od dva donja nosaca.Vec neko vreme ima lufta u jednom od njih,i sad je to prestalo jer se guma stvrdnula na -10.Znaci,ako vam se dese vibracije kada sklonite nogu sa gasa-kao u mom slucaju,to hoce zbog tih donjih nosaca,a ne zbog tog ispod akumilatora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ima dva plus ispod akumulatora dole i gore levo pored posude za vodu, koska, znači 4 za sada. Ima li ih još?

Ja sam na sajtu Ap sporta našao samo kosku i jedan što ide dole ali ne znam dal je to ispod akumulatora ili negde drugde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da te nisam zbunio Nemanja,sa pominjanjem ova dva drzaca motora,posto vidim da ti vozis Mareu,a ja govorim o Stilu JTD.I ja sam do prosle godine vozio upravo Mareu,ali TD 100,ali sam samo menjao "kosku".Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...