Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

Popularan sport. Samo u Bgd-u ima nekoliko mesta gde se održavaju trke 1 na 1. Knauf,Krnjača,Arena.

Edited by vicent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam se tako slatko ismejao,stojim na semaforu ko je iz Kagujevca znaće gde,kodod crkve na dromu,iza mene d staje neki sivi polo neke diode ludilo,zatamljen i lik nervozan na kvačilu,pa pređe pored mene u traku za levo i opet nervoza na kvačilu i turiranje ja reko ajde da mu učinim,žuto krećemo mi ja lagano prva druga,treća,lik ostade ali zavija Polo ko lud a ne ide,sledeći semafor staje li pored mene i svira,brate nije hteo na benzin da prebaci  :laughing: ajde opet,ja reko koji ti to motor kaže 1.0 samo sam podigao prozor bilo me sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krnjača?

Gde u Krnjači. To je moj kraj ali nisam čuo za te trke.

Izvini,nije Krnjača, u Borči ! Pričaju mi klinci iz kraja,ulična rasveta porazbijana,ulica duga i prava i bahati klinci se iživljavaju.

 

Evo još jednog Punta u akciji!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je katapult iz mesta... Punto+jtd, jede malu decu :) .

Ranije sam sa Puntaćem mnogo voleo da se potežem sa semafora, i jedini koji je imao priliku da me za dužinu auta ostavi je Saxo VTS. Mnogo mi nedostaje Punto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Krnjača?

Gde u Krnjači. To je moj kraj ali nisam čuo za te trke.

Izvini,nije Krnjača, u Borči ! Pričaju mi klinci iz kraja,ulična rasveta porazbijana,ulica duga i prava i bahati klinci se iživljavaju.

 

Evo još jednog Punta u akciji!

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=X01JQCh1P-8

 

To je od ivana iz HR,sad stavlja ducati corse 16v mjet u njega,pa ce to ici bar na 300 ks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako polazi ko iz katapulta. Posle kazu sta ce mu plivajuci :D

Vts 120?

 

Ne znam :D . Trebalo bi, jer ni jednog momenta ga nisam sustizao, sve vreme je lagano povećavao prednost. Sumnjam da bi tek tako mogao sa onim od 90ks . :) Generalno sam zbog Punta i zavoleo JTD . 

 

Kvačilo sam mu sahranio vrlo brzo. Od jednog para guma, za 12 hiljada sam napravio lubenice. :) Jednostavno je auto tražio da se stisne :D . Sa Alfom za 3,5 godine nisam uradio ono što sam sa Puntom svakodnevno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slažem naravno, kao što se slažem da nekad treba preći preko limita da bi znao gde je limit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ovo, bas mi danas poslao drug :laughing:

Fora je u tome sto "majstori" da bi odradili veliki cesto vade motor napolje kod brava, a ne mora da se vadi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš Milutinu kako ispada, on na svakom semaforu izađe da vidi iza da mu nije štogod otpalo. :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bravo hgt nema veze sa mojim, ni slična situacija, nisam zato se zainteresovao...već - ne razumem, pokušavam da dokučim šta je pesnik hteo da kaže ali...ne ide. Na koji god način pokušam - :question:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ako ispadne eto uštede.

Inače se majstori izveštili u međuvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina pozitivna stvar vezana za tog Brava je zvuk motora, apsolutno sve ostalo odvraća nekog iole normalnog od te kupovine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A obolelog :D

Evo naš drugar Andrej je upravo uradio veliki servis na HGT-u kod Gorana. Moraćemo opet da se potegnemo :D, sada može da ga "redlajnuje" kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...