Jump to content
FAS Goran
Nuova Delta

Citroen CX 2.5 GTi

Recommended Posts

@horvat To ne znam sta je, koliko sam uspeo da prelistam po internetima na brzaka deluje kao skup napaljenih klinca, a takav jedan je danas pokusao da se pokaze (zamalo :D) pored 600SL (A3 2.0 TDi "pun gas" i ti fazoni) kad smo se vracali kucama :D 
@Ivan Neka niko ne zameri, potpuno ne razmisljam u tom nekom pravcu, pretprosli put bio uzbudjen jer se vozio u Prestige, prosli put jer cu ja voziti CX (tudji :D), danas jer mi je receno da cu provozati 600SL i onda mozak uopste ne registruje nista drugo osim tako necega :D
Inace se sezona polako zatvara, MISLIM da vise nece biti nista, 1. maja iduce godine oldtimer klub V. Banja otvara sezonu kod njih u gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horvat Ono sto sam procitao je bilo da ima mnogo napajenih klinaca, kako god, ako je suprotno od toga mozda nekad i posetim, taman sa mojim CXom kad bude gotov, zasto da ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mijailović P. Predivan auto, u svakom smislu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni C&C i nije neko desavanje koje ne treba propustiti pogotovo ovo sad sto videh na slikama, lokacija mi deluje bas bez veze, kola onako isparkirana zbrda zdola, ono na krovu zgrade prosli put bila bolja prica, ali svakako ima svega za videti i klasika i ekskluzive i tjuniranih ali sta znam meni ne deluje nesto primamljivo da bih otisao negde da pogledam.

 

peugeot pinin je bas lep auto a 500sl mi od uvek jedan od najlepsih mercedesa...crveni bmw 700 je od Bobana Atanackovica al meni taj auto nikad nije bio zanimljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP Mala ispravka 600SL je u pitanju, a meni je onaj drugi Ljiljanov mnogo lepsi, tj vise mi pase po mom ukusu, konkretno 560SL, stariji model, kacio sam ranije fotke ovde iz garaze.

A Peugeot Coupe mi je neka velika zelja, pogotovo 2.9 V6, koliko je prelep auto najvise sam uvideo juce, uzivo i licno kad sam video.

A sto se skupova tice, novija i tjunirana vozila me ne zanimaju, ima ih na svakom cosku.

Sto se okupljenih tice volim skupove na kojima nesto i moze da se nauci od strucnih ljudi, gde se lepo razgovara, razmenjuju iskustva, znanja i sl.

Bezvezno glupiranje ne, mislim da je toga i previse svakodnevno.

 

Edited by Nuova Delta

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Nuova Delta said:

 

...

... volim skupove na kojima nesto i moze da se nauci od strucnih ljudi, gde se lepo razgovara, razmenjuju iskustva, znanja i sl.

...

 

Cars & Coffe je baš tako zamišljen. Okupljanje ljubitelja automobila uz kafu i druženje. Pokazivanje je u drugom planu. Naravno bude gledalaca jako puno, ali učesnici skupa se uglavnom znaju i tu su radi dobrog druženja i priče o automobilima.

 

Mada su 'propozicije' za učešće malo komplikovane. Nije isključivo oldtimer skup i ne može da se prijavi ko god poželi već mora da se dobije pozivnica. Mora organizator da odluči da li će da uvrsti neki auto za izlaganje. Neki od uslova su stanje vozila, posebnost modela, značaj koji je taj model ostvario u autoindustriji i sl. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing Na slikama deluje zanimljivo, mozda i odem sledece godine, pretpostavljam da je organizacija jednom godisnje ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Obicno ovako, kraj septembra, pocetak oktobra. Jedina mana mi je sto vlasnici ne stoje bas sve vreme pored auta i ume da bude muka da ih pronadjes, kad zelis casicu razgovora s njima :D Ali dobro, nije ni za ocekivati da ljudi bas stoje ceo dan po suncu na jednom mestu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horvat Pa da, manje vise na svakom skupu je tako, odu negde u obliznju kafanu u kojoj se organizuje klopa :D Ljudi su nekako najcesce kod kabrioleta sa spustenim krovom, gde mnogo bolje moze da se vidi i enterijer, jer su najcesce zakljucana auta, a vlasnici u kafani :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sa skupa, al je lep auto :D

IMG_20231001_164016_889.jpg

IMG_20231001_163931_960.jpg

IMG_20231001_163904_326.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih nesto bas ne volim, SLC je mnogo lepsi, kabrio mi je nekako skracen i nesrazmeran ali je kultni auto... pre neku god kod drugara u perionicu doterao lik takvog iz USA, onako stanje vozno sa nekim bagovima u radu, pogotovo menjaca a zreo za neki ozbijlniji tretman detailinga pa i delimicne restauracije, prodavao se mislim za oko 5000.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP Ako se prodavao za 5.000 onda je zreo za kompletnu restauraciju :D Mada takodje zavisi i koja je motorizacija, 560sl je najredji svakako i najvredniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne secam se motora a cena je bila na USA tablama, ma morao da se radi svakako ako zelis top auto, imao sam negde slike ali ne mogu da ih nadjem, bilo je to pre korone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo, jos malo :D

IMG_20231015_175317.jpg

IMG_20231015_175306.jpg

IMG_20231001_174838_153.jpg

IMG_20231001_174708_387.jpg

IMG_20231001_174930_437.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudi me da je radjena bela podloga tj spric kit a auto ide u bordo boju...sve te crvene boje pogotovo metalik lose pokrivaju pa im treba tamnija podloga u principu nije problem ni ovo samo vise boje pojede

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP Jednom prilikom sam cak i dobio objasnjenje, ali se iskreno ne secam tacnog i strucnog objasnjenja, a i da mi se ponovi pitanje je koliko bih razumeo, s obzirom da oko farbanja i boja nemam blage veze, da budem u potpunosti iskren :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP Samo neka on odradi kako treba, a verujem da hoce 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva ruka gotova i stigli prohromski poklopci C stuba sa Prestige-a

 

IMG-9ee7346d73a08288c66222b8677468e7-V.jpg IMG-7c28a01d536c3aa94d39c33ef7e47e47-V.jpg IMG-792fb25571cba540de128bfb62b5e69e-V.jpg IMG-eeb3da20145094de574a9c772c0739c7-V.jpg

 

IMG-adf7b4d4026b323dd5e5bf02f74a8ae3-V.jpg IMG-de875c8cf96fea927a706eb390ada3be-V.jpg IMG-c8fe7256cc073805fded8f8127bf55be-V.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Jedva cekam da vidim kontrast ove boje sa svim ispoliranim prohromskim delovima auta.

Takodje uz to i zuta svetla (duga), ako mi fabricki farovi to dozvoljavaju, to cemo videti jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...