Jump to content
FAS Goran
Ticma

PUG 2008 Allure

Recommended Posts

Od danas u garazi ovaj mali zanimljivi francuz 2017 god sa 1.2 trocilindricnim turbo benzinskim agregatom od 110ks uparen sa sestostepenim automatskim menjacem na satu ima 67000km, jos uvek u garanciji.

Poslusao sam@woodoo a i ubedio me je da sa tim autom nema greske

Za sada samo ove slicice.

 

p2008 01.jpg p 2008 02.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za zenu naravno pitao sam ja gospodjicu da li bi se odrekla GP i dobio sam negativan odgovor

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing se pretplaćuje na tvoje automobile :)

Koliko to ima prostora? Meni deluje malo skučen kad god sam ga video. Ali interesantan...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/30/2019 at 9:04 PM, totti said:
Obzirom da je Alure, ima i zvezdano nebo?

Evo ga

 

p2008 004.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazano dubinsko u Steam-u, jeste relativno nov ali je zapusten unutra 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlad i lep auto. Cestitam.

 

P.S. A u garazi jos pise Honda i Punto Evo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto mi se ne svidja je servisni interval od 25000km, nije da ce prelaziti vise od 10000km godisnje kao drugi auto ali ooet mi nije jasno da se na benzincu menja ulje toliko retko

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ticma said:

Ono sto mi se ne svidja je servisni interval od 25000km, nije da ce prelaziti vise od 10000km godisnje kao drugi auto ali ooet mi nije jasno da se na benzincu menja ulje toliko retko

Ja sam se isto ovo pitao, kad sam video interval od 30.000 km za moju Alfu. Ne tvrdim da znam odgovor, ali jedini razlog do kojeg mogu da dodjem jeste da je u pitanju manja lizing rata. Jer lizing obicno obuhvata i servis, a sto duzi servisni interval, to je ta zbirna racunica za lizing ratu povoljnija. I onda ga 'nategnu' na maximum, samo da bi se 'dodvorili' potrosacima, tj kupcima novih automobila, koji u principu i ne zalaze mnogo u tehnicke/mehanicke detalje... 

 

No, stoji da su i ulja puno kvalitetnija sada, ali opet, mislim da je to dosta nategnut interval...

 

Al sto kazes, sreca pa svakako neces prelaziti vise od 10 godisnje, pa te ne kaci. 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zato ga ne kaci... jer ce menjati jednom godisnje/(u njegovom slucaju) 10.000 km, kao sto bi bilo i mormalno :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja menjam ulje na 10k ili manje. Sada sam na Fordu zamenio na 6000 kada sam menjao i akumulator da ne idem 2 puta u servis. Od decembra do sada je presao eto tih celih 6000km posto je samo par puta izasao van grada za to vreme.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vcrs sam se malo vozikao nakon sto sam ga uzeo sa dubinskog auto dosta lepo povlaci za tako mali motor dok u sport modu bukvalno skace kada se potopi gas, nekako nema onog cudnog zvuka trocilindricnog motora, sem kada radi u leru
Cekam papire da bi zavrsio kasko pa posle moze da se voza lepo

 

p2008 005.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...