Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

4 hours ago, dekirs said:

 

Sledeca destinacija je Tasos pa cemo videti kako mala plovi po AP.

Izbegni Tasos za letovanje, smorices se sem ako ne ides kao i u CG na 2-3 dana :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ali to nije skroz tamno.. Vidi se sve kada gledas iznutra i kontam da ima slabu zastitu uv zastitu.. Bas se oseti da je toplo u tom delu gore.. 

 

@Axic ne mogu puno da biram, odavno uplaceno :)

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje saučešće :lol:

 

Mada,  uzmi hladan Mytos i gledaj u Alfu na šlepu 10 dana, lakše ćeš podneti letovanje.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ja razmišljam da ove godine opet odem na Tasos, baš mi je bio dobar provod :D 

Osim što me je ujela pčela na vrat dok sam jurcao skuterom 80kmh nizbrdo, ali to sad nije tema, hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Axic said:

Izbegni Tasos za letovanje, smorices se sem ako ne ides kao i u CG na 2-3 dana :secret:

 

E...ne serendaj Agzaro. Mislim jedino ako se od mora ne ocekuje da uvece "peva" Milica Pavlovic, onda jbg, jeste bas je smor Tasos

Dje si bijo sta si radijo?

Jedina stvar koju bih preporucio onima koji vole ovakva letovanja kakav je Tasos, prvo ici na Tasos na onda na Lefkadu :D ja sam isao obratno i onako malo meeeh, mada retko sta moze da se poredi sa Lefkadom. Mada je i Lefkada smor sigurno, plaze nikakve, more zeleno kao Dunav, ne peva ni Brena, ni Brega a nema `de kupiti ni dobre pljeskavice na plazi...ma bljak

 

Dva puta Tasos do sada, bice kad-tad i treci

 

Sto se Tasosa tice.

Plaza/bar

 

Karnagio

 

LaScala

 

Arriba

 

Plaze - Paradise, Golden, Marble/Tic-tac/Salinara, itd itd itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Milutinac said:

prvo ici na Tasos na onda na Lefkadu :D ja sam isao obratno i onako malo meeeh,

E bas taj meeeh osecaj. Posle 10 dana bilo a sto se pojedini odusevljavaju Tasosom?! I sto i ove godine nisam otisao ko covek na Lefkadu?! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ici prvo na Tasos pa onda na Lefkadu :) verujem da se onda odusevis i jednim i drugim. Naravno vise Lefkadom, to se podrazumeva. Sto se mene tice bice i Tasos a i Lefkada jos koji put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isao bas tako, Tasos pa Lefkada, i iako je Lefkada lepsa bolji mi je filing ostavio Tasos. Bas mi je mrcvarenje bilo da vozim sat+ do plaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde da postavim pa aj reko ovde cu. 

 

Vozim kola sa automatskom klimom 4 godine i pre 2 dana sam tek izvalio koliko je to dobra stvar. Namestis temperaturu na 22 i klines Auto, ono samo ohladi sve bez da mi duva u lobanju. I to mnogo efikasnije od rucnog podesavanja. 

Ovo je iskreno za mene epohalno otkrice jer sam do sada korisito manual mod gde namestim da mi sve bije u lobanju na 18 stepeni :D

 

Ajd uzdravlje!

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mm, a d okrenes da duva pola gore pola dole ? Eventiualno sve dole ? Ili sve samo pozadi a ne ne, nikako ovo samo pozadi, pozadinska hladna promaja je podmuklog karaktera

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma automatski mod je mama, nema šta da razmišljaš o jačini ventilatora, štelovanju temperature, štelovanju smera... Bukvalno klikneš i ne razmišljaš, nevezano koje je godišnje doba. Zimi recimo kad uključiš auto, prvih nekoliko (5, 6) minuta najjače duva u šoferku, što je i logično, a posle postepeno prebacuje na ostale smerove.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to. Sve samo radi, plus bolje ohladi sto je i najvaznije imam osecaj kao da sam u hladnom prostoru a ne vidim odakle bije klima. Toliko sam odusevljen da i dalje pricam o tome :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...