Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Najavljen nov način merenja srednje brzine vozača na autoputu

Recommended Posts

22 hours ago, Woodoo said:
Dusmane pobratime, pa de nadje Informer da navodis kao argument.

Pa nisu brate oni izmisljali, prenose izjavu ljudi iz policije.

Ustvari nebitno, zaboravite, niko nije kaznjen ne postoji nikakav Madjar i sl.

Eto sad smo svi srecni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/5/2017 at 10:33 AM, Bingodalton said:

Ja se ne secam kad sam video radar na autoputu. Secam se jos pre da su ih uklonili i d hvataju samo presretacima. Ne kazem da ih nema, ali na NS-BG ih zaista nisam vidjao.

Jbga, ako si ih se uzeleo, ajd okreni na ovu stranu, stoje pre Simanovaca stalno.

Sakriju se u zbun i zvizde kao kupus. :D

Nekad obelezeni auto, nekad bordo puntic, ali su tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dusman13 said:

Pa nisu brate oni izmisljali, prenose izjavu ljudi iz policije.

To je ona policija kojoj samo ti verujes.

Sve vise sumnjam da si clan partije :)

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

yyrey5r.jpgjuryjty.jpg

http://rs.n1info.com/a316197/Vesti/Vesti/Sabic-o-merenju-srednje-brzine-na-autoputu.html

Evo i Sabic vam je rekao da moze da se snima i da se ne krsi pravo gradjana i gle cuda to vam prenosim sa N1 vesi, dakle ne one koje ocigledno neki mrze vec ove "stranske", nato, cia novine, tu se pisu samo tacne stvari, pa procitajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtf pa ko jos vozi tacno 120 na AP.. Realno do 130 je skroz okej i to treba tolerisati pa cak i malo preko toga. Sta ce ovi sto nemaju tempomate ? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bila policija u kucicama na naplatnoj stanici Simanovci, oplevili su sa kaznama... U kucici policajac (policajka) proveri isečak i svakoga u prekrsaju policajac sprovede pored "na kanal"

Dok je kolega snimatelj bio sa njima, nahvatali su jednog stranca sa prosekom 171

 

Inace Boban Milinkovic je izjavio da izgubljena kartica nista ne znaci, zna se kada su te tablice usle na autoput i kada izlaze, samo treba da se proveri u sistemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A enp? Tamo nema citaca tablica kolko ja znam

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, milan-jtd said:

Druze ja upravo gledam sirov materijal sa terena, novine me ne interesuju

Ako sam dobro shvatio, radis nesto vezano za emisiju SAT. Pa valjda Informer zna bolje od SAT-a sta se desava u saobracaju :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dusman13 said:

Da sve to pise u novinama, zar ti nije bilo lakse da postavis nego da prepricavas sta tamo pise?

 

2 hours ago, milan-jtd said:

Druze ja upravo gledam sirov materijal sa terena, novine me ne interesuju

 

2 hours ago, dusman13 said:

To ti kazem.

 

1660976_428545790581716_2097763251_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sava said:
A enp? Tamo nema citaca tablica kolko ja znam


Ima kamera koja fotka.

 

 

12 minutes ago, rkoma1986 said:
Ako sam dobro shvatio, radis nesto vezano za emisiju SAT. Pa valjda Informer zna bolje od SAT-a sta se desava u saobracaju default_laugh.pngdefault_laugh.pngdefault_laugh.png

 


Zajeb, izvor je N1, pa vis da covek napisa isto sto je tamo pisalo.
Ahaha, ahahaaaa.
Ne citas vec mrzis, tu je tvoj problem.

 

 

 

7 minutes ago, Vule said:
 
1660976_428545790581716_2097763251_n.jpg

 


Kapiram da nisi shvatio "to ti kazem", pa vidi u prevodu, bas me briga sto on to (jede) ovaj gleda "sirovo" kad ja to "montirano" vec procitah u novinama elektronskim, nije mu eksluzivitet.
Da je juce to napisao dok niko nije mogao da zna/procita onda respect, sad kad i ja i milion ljudi zna, on gleda u sirovo....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad najozbiljnije, bez ikakvog sarkazma i preterivanja.. Ne znam koje si godiste ali od prvog tvog posta u ovoj temi sticem utisak da pise neko deriste od 14-15 godina. Oko neke potpuno banalne stvari si poceo da se prepires, da tvrdis kako si u pravu, da vredjas neke clanove... Bez ikakvog konkretnog razloga. Stani malo, izlistaj temu unazad i videces s kakvim si stavom krenuo.

Nznm, mozda si u fazonu da namerno brljavis, tako mi deluju tvoji postovi

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago tebi, ja bas mislim to za tebe.

Uvek sam govorio cinjenicama i tacno, dok ti i jos jedan se sprdali i zezali.

No, kontam ja teenage, davno sam prolazio kroz taj period ali ga se doooobro secam.

Ako ti je 1986 god, a jeste, veruj mi da sam stariji od tebe, a i od pocetka funcionisanja, cak i jedan od osnivaca FLCS.

Tako da znas da nisam neko dete, a svakako ne mladji od tebe.

 

1a47fe9c0b0a0a0c4b6187da16435cc0.jpg

 

Ova karta ne znaci nista, samo sam je postavio da znas da ja nisam od juce ovde vec od pocetka sa jednog dgugog foruma gde smo se skupili i napravili i fcls i ovaj forum.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, eto samo procitaj postove gde si naglasavao kako si u pravu, nazivao ljude mesarima iz Rode i sta ti ja znam... Bas onako, nepotrebno. Pogotovo ako si vec jedan od osnivaca kako kazes

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...