Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Najavljen nov način merenja srednje brzine vozača na autoputu

Recommended Posts

Ja se ne secam kad sam video radar na autoputu. Secam se jos pre da su ih uklonili i d hvataju samo presretacima. Ne kazem da ih nema, ali na NS-BG ih zaista nisam vidjao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Subotice kad krenes za NS skoro svaki put ces videti radar ustekan u hlad ispod nadvoznjaka, pred naplatnu rampu. A malo malo pa naprave suzenje da moras da prodjes kroz odmaraliste sa desne strane i tu te lepo izuju ako su te usnimili kilometar ranije. Tako da, ima, kako nema...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/5/2017 at 8:28 AM, Markobgd said:
 

Ma ne cita na tom delu AP BG-NI uopste isao ne isao preko 120, na nekim deonicama AP prema ZG cita samo kad si u prekrsaju, to znamo.
Ajd zivota ti otidji sad na AP i vozi preko ogranicenja i videces da nece biti ispisano nista na AP BG-NI.
Tako da...
 

On 9/5/2017 at 9:04 AM, rkoma1986 said:
Ipak nisi bio u pravu

Moram da te razocaram, jesam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 04/09/2017 at 9:05 AM, Markobgd said:

@dusman13 Ja nigde nisam rekao da mere tu i tu ili ne mere tu i tu već da tamo gde mere neće izdavati papirić na kom je prosečna brzina ako bude manja od dozvoljene. 

Moj drugi post....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znamo da gde se meri tu se izdaje potvrda, ja sam pricao o TOM delu AP jer sam NjIME pre dva dana dosao sa mora, i samo o njemu pricam da nema merenja brzine.
Dobar si kad krenes da se vadis, a jer znas kad ljudi najvise "tonu", pa bas kad krenu da se izvlace.


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se valjas koliko hoces, ono sto jeste jeste.
Dobro razresili smo misteriju.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dusman13 said:

Ma ne cita na tom delu AP BG-NI uopste isao ne isao preko 120, na nekim deonicama AP prema ZG cita samo kad si u prekrsaju, to znamo.
Ajd zivota ti otidji sad na AP i vozi preko ogranicenja i videces da nece biti ispisano nista na AP BG-NI.
Tako da...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Moram da te razocaram, jesam.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 

Razocarao sam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam dosao iz sr.mitrovice i na naplatnoj kod simanovaca, kazem: koja mi je prosecna da vidim, a frajer iz kucice kaze, bato, ceo dan im neradi to cudo...a inace je na parkingu kod rume bila fama u fiatu puntu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci zabagovao sistem,tako da ce za par dana kao da usavrse sistem pa da kupuju novu opremu

bolje da mere prosecnu srpsku platu pa neka vide onda koga da kaznjavaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://informer.rs/vesti/drustvo/151096/NEMA-VISE-PRASTANJA-POCELO-KAZNJAVANJE-PROSEK-Madjar-vozio-odmah-platio
Evo vec prvi stranci su platili.
Nasima je poslato tj bice na kucnu adresu svima koji su prekoracili, ali i ima i jedna povoljnost, tolerisace do 125 u proseku tj 124 sa 125 ide kazna.
Nije lose, jos kad budu digli max na AP na 130 pa tek naplacuju od 135 u proseku bice lepse i lakse za voziti jer nista ti vise od 134 u proseku ne treba sasvim brzo i bezbedno uzimajuci u obzir i stanje puteva kod nas.
Pa nek za 5-6 god kad se srede AP-evi jos vise i bolje da podignu max na 140 i extra.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako te nove bombastične vesti izađu prvo u Informeru, Kuriru, Blicu...

 

Dok se ne slika sa pasošem i kaznom, ne verujem ništa :D

Ni da je Mađar 

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako te nove bombastične vesti izađu prvo u Informeru, Kuriru, Blicu...
 
Dok se ne slika sa pasošem i kaznom, ne verujem ništa
Ni da je Mađar 

A kasnije se ispostavi da je istina pa prenesu i Politika, Vecernje novosti...


vucicevic.thumb.jpg.e86d335850a70b837c37b85dcb8b2fe2.jpg

Bravo taj smesni tip bas ima veze sa temom...
Bravo Mare uvek si u svom elementu u odgovorima...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I izjava kažnjenog:

 

 

- Meni su izračunali da sam vozio u proseku 146 kilometara, a kako su to uradili nemam pojma. Ništa mi nije jasno, niti mi deluje pravedno... Ali oni su svakako uvek u pravu. Ja sam Mađar koji živi i radi u Nemačkoj, a u Srbiju sam ušao sa hrvatskim pasošem i nemam baš puno prava glasa

 

Povezali smo neka lica sa nekim mestima, neka mesta sa nekim licima... i u krug

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne srdim se.
Ipak vise verujem Mirku, nema logike da ne pise prosecna brzina, lepo je znati uvek podatak o prosecnoj brzini, ne samo onda kad je prekrsen zakon, tj kad se otimaju pare.
Nije valjda da su podesili tako da ispisuje prosecnu brzinu samo kad prekrsis zakon?
Ako je tako to je dno dna i napravljeno je samo da se uzimaju pare, a bezbednost nije bila nikada zamisao ako je tako podesen sistem, a Mirko indirektno rece da nije tako kako pisete, vec da nije jos pusten sistem u funkciju.

 


Tvoj Mirko nema pojma. Marko i voodoons su u pravu



47ea383fee5a83c24a05634baa6ef6df.jpg

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.9.2017. at 9:05 PM, Markobgd said:

Pa kako sad to?<_<

Bem ti načelnike i direktore kad sve lažovi. 

Ali sačekajmo još koji dan. Da prođe ova akcija na mesu u Rodi pa da krenem i ja negde na vikend. :D Možda prorade do tada!

Mare, sta kaze poslovođa kod tebe u Rodi, jel krenulo merenje brzine ili nije?

:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites


Tvoj Mirko nema pojma. Marko i voodoons su u pravu



47ea383fee5a83c24a05634baa6ef6df.jpg

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk


Po cemu?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...