Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Najavljen nov način merenja srednje brzine vozača na autoputu

Recommended Posts

@dusman13 Ja nigde nisam rekao da mere tu i tu ili ne mere tu i tu već da tamo gde mere neće izdavati papirić na kom je prosečna brzina ako bude manja od dozvoljene. 

E kad bude počelo izdavanje papirića i na nekom od njih bude npr 113km/h znaću da nisam u pravu i to priznati. Do tad moja protiv tvoje i Alvirkove.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuni hit.

Pozdrav.

Ha, ha.

Ja sam pitao zasto nije ispisana prosecna brzina na papiricu.

A cekaj odkud ti znas da je nisam vozio preko 120 u proseku?

Jesam i to ohohhhooo preko ali brzine nema ne zbotoga sto ti kazes vec zato jer nije sredjeno sve za tu deonicu AP.

Tvoja rec protiv diretora Policije.

Ne znam ali njemu vise MALO verujem nego tebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu toga sto on raspolaze svim informacijama po prirodi njegovog posla/funkcije.
A Mare moze da bude i mesar u Rodi, na osnovu cega bih njemu vise verovao.
Iznad dir policije je jedino ministar a iznad Mareta.....
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da znate da je sledeca faza uvodjenje mobilnih radara na pojedinim deonicama, pa ko pegla autoputem i planira da pravi pauze rizikuje od presretaca ali i od tih mobilnih radara. Ne znam kada ce to poceti sa radom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, dotle ce vec da izbije rat i da nam unisti rampe i kamere i radare :D

 

Nego, jel ce na svakoj rampi da stoji patrola i da kontrolise? Kako ce recimo da kazni mene za relaciju Beograd - Smederevo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha nista mene ne boli sem gluposti tudje.

Ne jednostavno ne radi sistem na tom delu AP jos, nema veze da li si vozio preko ili ispod ogranicenja srednje brzine nes dobiti nista na priznanici.

 

Tu sam Neso, piskaram ja samo ti ne vidis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, milan-jtd said:

Samo da znate da je sledeca faza uvodjenje mobilnih radara na pojedinim deonicama, pa ko pegla autoputem i planira da pravi pauze rizikuje od presretaca ali i od tih mobilnih radara. Ne znam kada ce to poceti sa radom

Gde god bude tabla iznad autoputa ili nadvožnjak, može da se postavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece oni nas kaznjavati vec strance sto nece znati za to,a videlo se dosta puta da bas voze brzo i sva dobra kola imaju,samo ce ih sacekati na naplatnoj rampi pa da ih izuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja od petka, SU-NS

 

Ali kazne nece biti jer je zabagovala naplatna na kojoj sam uzimao karticu i nije ispisala moju registraciju nego tudju, tako da mogu da me povuku

 

Samo je pitanje koliko je vozio onaj sto je uzeo moju karticu 281f154fa62778b023126774b3cb2ac3.jpg

 

P. S. Cuo sam se sa prijatnim gospodinom iz info centra Puteva Srbije, kaze tolerisace se standardnih 10%, tako da realno 132 smes. Kasnije sam zvao i saobracajnu policiju u Sajkaskoj da pitam, pa mi neka devojka rece a ne brinite se nista, tolerisemo mi do 140, necete dobiti kaznu... Banana drzava

 

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daju, isao sam za BG u sredu, u odlasku 122, u povratku nista nije pisalo jer sam vozio u eko modu

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako sad to?<_<

Bem ti načelnike i direktore kad sve lažovi. 

Ali sačekajmo još koji dan. Da prođe ova akcija na mesu u Rodi pa da krenem i ja negde na vikend. :D Možda prorade do tada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad vidim na N1 da su već napravili Android aplikaciju za merenje prosečne brzine :) Zove se vrlo originalno - "Prosečna brzina".

Trip kompjuter računa prosečnu brzinu samo dok je automobil upaljen tako da ne pomaže u kalkulisanju ako pauzirate na pumpi. Ova aplikacija izgleda da rešava i taj problem.

Screen Shot 2017-09-04 at 21.30.13.png

Edited by xalexas

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Bingodalton said:

A Tagovi, jesu izuzeti, da peglam kuci sa mora?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

eve se snima i gleda,pricao juce Okanovic Damir i za Tag vazi sve

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek se nap..i :)
Jos samo alkohol da nam ukinu i muziku i postacemo zombiji!

Ajde da raskrinkamo taj Komitet.
Ajde da napravimo peticiju da se kaze ko radi u njemu, kako sr finansiraju, gde trose novac, da se prikazu studije koje pokazuju da neki zakon treba da se uvede.
Setih se! Jos bolje, ajde da ih pritisnemo da donesu zakon kao za advokate i za svaku promenu koja se tice vozaca prvo moraju da traze misljenje istih, i odobrenje naravno.
Pa ima nas na forumima, ima nas po agencijama za registraciju.
Progurali su nam vece osiguranje, samo zato sto nismo slozni, sve nam proguraju, serviraju i mi samo slegnemo ramenima.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aj zovi opet i pitaj jel daju kartice sa infom kada je manja brzina od dozvoljene?!
default_laugh.png:rofl:
Ne dobijas za manje od 120h obavestenje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Pa kako sad to?<_> Bem ti načelnike i direktore kad sve lažovi. 
Ali sačekajmo još koji dan. Da prođe ova akcija na mesu u Rodi pa da krenem i ja negde na vikend. default_biggrin.png Možda prorade do tada!
Care, koji imas ti problem?
Da razjasnimo sta sam rekao, priznanice sa prekoracenjem brzine se dobija na nekim delovima AP ne jos uvek za BG-NI sto sam ja pricao i sto su gospoda iz MUPa potvrdila, dakle mozes da vozis u proseku 200 neces u OVOM trenutku dobiti nista na priznanici na tom delu AP, dok ces na nekim drugim dobiti cim ti je prosek 121.
Ja ne znam sta ti nije jasno?


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 03/09/2017 at 3:57 PM, Markobgd said:

Ne čita, odnosno ne ispisuje ti prosečnu brzinu koja je ispod 120kmh.

Moj prvi post.....

 

 

1 hour ago, dusman13 said:

Ne dobijas za manje od 120h obavestenje.

 

 

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dusman13 said:

Ne dobijas za manje od 120h obavestenje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Care, koji imas ti problem?
Da razjasnimo sta sam rekao, priznanice sa prekoracenjem brzine se dobija na nekim delovima AP ne jos uvek za BG-NI sto sam ja pricao i sto su gospoda iz MUPa potvrdila, dakle mozes da vozis u proseku 200 neces u OVOM trenutku dobiti nista na priznanici na tom delu AP, dok ces na nekim drugim dobiti cim ti je prosek 121.
Ja ne znam sta ti nije jasno?


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 

Ipak nisi bio u pravu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se presretača tiče, jednom sam ga video da je zaustavio nekog u poslednja tri meseca. A mobilni radar, toga ima.

Juce samo nije bio (ili sam ja prerano krenuo za Bg, a njih mrzelo da ustaju :D ) a 5 ponedeljaka pre toga su bili na parkingu ispod drveta, na istom mestu.

Kad se izadje sa rumske raskrsnice, ka Bg-u, odmah posle NIS pumpe. Oni mere, a na naplatnoj samo elegantno zaustave, na sred puta!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...