Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 3/8/2018 at 4:04 PM, Ticma said:

Hahaha ne poklanjam, prodajem

Naleteces na auto kome neces moci da odolis i neces imati izbor...videces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insignia izgleda brutalno.Ali sto rece ticma,ne poklanja.Moze da se odlepi za autom nekim,ali ne treba davati svoj auto za male pare zbog toga.Jos verovatno i dalje uziva u alfi svojoj,a ko i ne bi kad je bruka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ti dosadi prodaja kao meni pa spustis cenu da ne bi imao vise kola nego sto moze da stane u dvoriste :D

Doduse, moguce da sam ja bio u startu i nerealan za cenu kola. Sve zavisi kako se uzme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svakako nemam gde jos jedan da parkiram a da ga drzim napolju mislim da ne dolazi u obzir

Stvar je u tome da je moj auto ovde na oglasu jeftiniji od najjeftinijeg istog koji moze preko da se nadje u ovakvom stanju. To sto moze klotara da se kupi i za 6000€ je druga stvar ali svakako nije za poredjenje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti ga sad, Neša kupio klotaru:wacko: zato i spustio cenu preko 10%:D

 

Šalu na stranu, ne misli niko da poklanjaš auto. Naročito ako sa njim nemaš nikakav problem pa da moraš da ga se rešiš ili da ti se žuri za lovu pa da bude daj šta daš. 

Vozi, uživaj i sve će se skockati. Eto i Hondu za koju smo svi mislili da je ludilo prodati prodade za par dana. 

A možda i ostaviš Alfu na kraju kao što ja ostavih Deltu, nek si tera žena :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome sto retko ko trazi dobro sredjen,u jakoj opremi i tacan auto.Kod nas je onaj princio da kuoi za dzabe a da proda za bogatstvo.Ali zato kad se pojavi kupac koji je stvarno zainteresovan,taj ce doci ostaviti pare i uzeti ovakav auto.Al ga treba cekati.

Nisam siguran da li su komforniji od 159,al da kazem ipak ,c5 ili neka 508,izgledaku lepo,mlado godiste i tu su u budzetu.

 

Evo i jos jedne  insignie:

 

Screenshot_20.jpg

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11065993/opel-insignia-20-turbo-4x4-sport

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Markobgd said:

Eto ti ga sad, Neša kupio klotaru:wacko: zato i spustio cenu preko 10%:D

Ma, ja samo znaaaam kako se kupuje polovnjak :D:D kol'ko puta treba da kažem B)

 

IMG_20180309_145117.jpg

 

oprema - Copy.jpg

 

Iznad paketa opreme ''Lusso'' postojao je samo ''TI''. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/9/2018 at 11:11 AM, danijel55 said:

Stvar je u tome sto retko ko trazi dobro sredjen,u jakoj opremi i tacan auto.Kod nas je onaj princio da kuoi za dzabe a da proda za bogatstvo.Ali zato kad se pojavi kupac koji je stvarno zainteresovan,taj ce doci ostaviti pare i uzeti ovakav auto.Al ga treba cekati.
Nisam siguran da li su komforniji od 159,al da kazem ipak ,c5 ili neka 508,izgledaku lepo,mlado godiste i tu su u budzetu.


I C5 i 508 su na oko lepi automobili ali su i dosta svakidasnji a pri tome ne verujem da cu biti odusevljen istim. Svakako ni SuperB nije nesto wow sto se tice izgleda, stavise dosta obican auto ali pruza dosta komfora i dodatne opreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insigniju ne gledaj ispod 2010/11, tek tada su resili gotovo sve decije bolesti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate sta ces ti da rodis pored tolikih babica?Ja makar kupio auto i reko....boze zdravlja...ozenih se...

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, nidza said:

Šta planiraš tačno da dobiješ Insigniom umesto 159?

Ih, meni skoro rekoše da Insignia i Alfa 159 nisu u istoj klasi, valjda se u nekim krugovima smatra da je toliko bolja Insignia. :D:D 

 

@Ticma

Skupi ''hrabrosti'' i uzmi Giuliu sledeće godine u ovo vreme, a do tada uživaj u Q4 B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...