Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

1 hour ago, CrackFox said:

Na korak si do ovoga :)

DSC_01485.JPG

Bolje ovako nesto da ga spusti kako valja. :lol:

 

 

FB_IMG_1488669839728.jpg

FB_IMG_1488669836877.jpg

FB_IMG_1488669833816.jpg

FB_IMG_1488669830077.jpg

FB_IMG_1488669827271.jpg

FB_IMG_1488669824083.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Milutin-NS said:

Pa mogu i ja da pozovem direkc vracar-tuning :D

 

Tako i treba. 

 

btw, oglasa za distance/adaptere/šrafove i brezone nikad više... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno Milutine, samo po mom ukusu malo vise je legao napred.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, nstyner said:

Fino legao,nema više rupčage iznad točkova :thumbup:!

 

Nema nema. Ne mogu tu vise da svercujem imigrante :D

 

40 minutes ago, Kuvalja said:

Odlicno Milutine, samo po mom ukusu malo vise je legao napred.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

 

Ma nije toliko "strasno" nego sam ja bas slikao iz takvih uglava da izgleda -patos- 

Kada se odaljis od kola i pogledas kao celinu, to je to u principu. 

 

 

21 hours ago, Axic said:

Bolje ovako nesto da ga spusti kako valja. :lol:

 

 

FB_IMG_1488669839728.jpg

FB_IMG_1488669836877.jpg

FB_IMG_1488669833816.jpg

FB_IMG_1488669830077.jpg

FB_IMG_1488669827271.jpg

FB_IMG_1488669824083.jpg

 

To je u stilu onih gay-friendly EU skupova, #prvinabalkanu i "koliko je tu para ulozeno" fora, a znas da nisam u tom fazonu:)

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je #prvinabalkanu?! :lol:

 

Malopre sam prošao preko Mišeluka, baš sam zagledao da nema Bravo. 

Al međutim kiša... Bio BMW trojka mislim i još neko

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je covek koga vise nema...

 

A nisam vise ni u miseluk - fazonu. Jedino neko staro ili poznato drustvo kada bi se okupilo, mada i tako pre bih bio za kafic jer "gore" je sve vise cobana-budala.

Mozemo sledeci vikend neko mini Ns okupljanje da napravimo ako nam vreme dozvoli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče kad sam išao za BN, oko 15h, Mišeluk pun ko oko.

Još izlazim iz tunela i vidim svetloreflektujuće jakne i reko' opet murija, kad ono gomila motociklista sa prslucima.

 

Znam za čoveka :) a okupljanje može :thumbup: u BG nisam bio ni na jednom, moram početi odnekle 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Milutin-NS said:

To je covek koga vise nema...

 

A nisam vise ni u miseluk - fazonu. Jedino neko staro ili poznato drustvo kada bi se okupilo, mada i tako pre bih bio za kafic jer "gore" je sve vise cobana-budala.

Mozemo sledeci vikend neko mini Ns okupljanje da napravimo ako nam vreme dozvoli ;)

 

Mogli bi da se skupimo,nismo davno.Jedino ja ne mogu sledeću nedelju pošto sam "dežurni" u firmi :(!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od iste majke :D

 

0-02-05-fe47a3a7902065e1f3655a12735da7643a498ee9194f4bd0728f8cd0ab47d58f_full.thumb.jpg.ddceba516786441b8e0a52c39b363859.jpg

 

12 hours ago, Kuvalja said:

Promeni se covek, sazri....kad kupi dizela :D
 

 

Ma jednostavno nije miseluk sto je nekad bio, pre dolazili ljudi sa klincima, mogao lepo da stojis, pricas, a u poslednje vreme postalo nebezbedno, glupiraju se previse, preteruju itd...nije prijatno jednostavno

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Milutin-NS said:

A nisam vise ni u miseluk - fazonu.../... jer "gore" je sve vise cobana-budala.

 

51 minutes ago, Milutin-NS said:

Ma jednostavno nije miseluk sto je nekad bio, pre dolazili ljudi sa klincima, mogao lepo da stojis, pricas, a u poslednje vreme postalo nebezbedno, glupiraju se previse, preteruju itd...nije prijatno jednostavno.

 

Tako pricaju sve generacije sa Miseluka... :)  tako su pricali oni koji su prestali da dolaze pre 15god, pa pre 10god, pa pre 5god i tako... sad je dosao red na tebe i tvoje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos pre 10-11 godina je bilo ludaka, tako da retko odem da stojim tamo da blejim, a cesto I vrlo rado okrenen po koji krug za svoju dusu, nekad I sa drugarom nekim.
Bas sam prosle nedelje odvozao malo sa alfom, pola ih prolazi na crveno na onom semaforu ka kamenici, voze paralelno u krivanama itd.

Tako sam se prosle godine sa fiatom jedne noci po gradu ispotezao sa nekim cuniranim jugicem, da bi lik na kraju prosao kroz crveno pun gas da me "pobedi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, bas sve to napisano. Imao sam i ja momenata sa crvenim svetlom gore na miseluku, trkao sam se sa Husom, ali nas je obojicu "pobedila" zuta ascona :mellow:

 

I takvih par stvari i jednostavno se zasitis i kazes -dosta-

 

Vracao sam se iz Karlovaca pre desetak dana, okrenuo 2 kruga gore za svoju dusu i kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ovo je dobro, 2 kruga za svoju dusu, pa kuci.

Tako je pre devojka mislila da mi treba 20 minuta da stignem kuci, umesto 5 :) jbg kad sporo vozim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod trkanja i offa, ne mogu a da ne pitam sta je vozio ovaj megacar iz vuletovog potpisa sto je cekao da mu precipovani dizeli (zbog dima jelte) odmaknu pre nego sto poklopi gas na 3500rpm i preskoci ih, jel bio neki v8? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutinac, ako si rad, baci saku evra i odradi jos jedno merenje da vidimo krivu sad i da li je dohvatio fabrikanu nakon ovih zahvata? Vozio sam 159 sa tim motorom i bila mi bezveze, 1.9 16v mi je za ono raketa... Moguce da svi ti 2.0 zbog takve konstrukcije izgube dosta snage posle nekih kilometara ali ljudi toga nisu svesni, u fazonu su, pali, radi, ide, nema nikakvih gresaka, sve super

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tako da se vratimo na temu :D

 

Bice @cane uskoro...ne bih da dajem sada 20e za merenje, a svakako cu za mesec dana raditi chip, pre kojeg i posle kojeg svakako imam dyno.

Ja verujem da sam sada ili na 165 ili vrlo blizu jer posle sredjivanja slucaja -protokomer- ide malo bolje. Posle vadjenja dpf-a ide malo bolje. Posle ciscenja usisne ide malo bolje. Skoro potpuno sam siguran da je bez placebo efekta jer je sa onih smesnih 136ks bio - mrtav debeli konj. Sada je to vec ozbiljnija prica.

4. brzinom kada ga pustim da se kotrlja i stisnem ga, pa to puni, to se otima :D ide ide ide...

 

7 hours ago, cane said:

 Vozio sam 159 sa tim motorom i bila mi bezveze, 1.9 16v mi je za ono raketa...
 

 

Tacno tako, razumem te, znam sta si napisao, ali ako zelis 2.0 da ide kako treba da ide, trebas malo da se krbas sa njim i da se naviknes, da budem iskren, ja koji sam pre dosta stiskao, tek pre jedno mesec dana sam naucio na 2.0 i kako ga "izvuci".
POtpuno ali potpuno drugacije ubrzavanje (ako hoces da ga stiskas) od svega sto sam do sada vozio. Pricao sam sa SavomGT, obojica imamo isti osecaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad smo kod trkanja i offa, ne mogu a da ne pitam sta je vozio ovaj megacar iz vuletovog potpisa sto je cekao da mu precipovani dizeli (zbog dima jelte) odmaknu pre nego sto poklopi gas na 3500rpm i preskoci ih, jel bio neki v8?


Mislim da je bila neka Alfa 166, neki benzinac, sta god da je, ostaje zauvek u potpisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bukvalno svako kaze isto tako za taj 2.0, da je izuzetno "mrtav" i da su svi ocekivali puno vise od tih teorijskih 165ks. Moze i na forumu da se procita od vlasnika, svaki prvi utisak je takav :) Ja nisam nikada probao taj 2.0 pa me bas zanima, dok recimo, 1.9 u bilo kojoj verziji je na svakog ostavio pozitivne utiske u svakom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...