Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Le le zaboli samo kad čitaš a kamoli nešto drugo, žalim slučaj...Mora da si se mnogo iznervirao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam to uzice me nije nesto odusevilo kada sam radio turbo na stilu.. Evo pre neki dan me covek zove koji je uzeo stila, kaze crko turbo kad si ga radio, a mozda ima 2 godine u avgustu tako nesto.. Mislim da bi trebalo to duze da traje jer je placena 270e sto i nije mala cifra.
Elem, da te ne plasim Milutine, samo pun gas i da pocnes da vozis taj auto kako treba :D
Gledano koliko si truda ulozio a i para naravno, ovo moras da vozis narednih 5,6 godina :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogme komšo dobro ste raščerupali debelog,kad ga sklopite trebao bi da bude "oriđinale" ;)!Jadan Neša,on izgleda naj manje vozi puntakija :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, asterix said:

 

Jedno pitanje jos,ako je to nesto proletelo kroz tubinu i pokrivilo-izlomilo (ako je mozda pukla) lopatice,zanima me gde je to zavrsilo?:huh:

 

Pa posto nemam nikakvu fizicku prepreku (dpf i kat) samo je jednostavno izduvao kroz izduv. Juce su me bas zvali iz Uzica, kazu nesto velicine zrna psenice, ili mrvicu vece.

A inace zadnji lonac kako su zapetljali ne bi me cudilo da se sakrilo negde :)

 

21 hours ago, gorank82 said:

Le le zaboli samo kad čitaš a kamoli nešto drugo, žalim slučaj...Mora da si se mnogo iznervirao...

 

U pocetku jesam, ali ako pogledam, ako ne bude vise nekih problema stvarno bi moglo sve lepo da se uklopi...cista usisna, nov maf, map ociscen, dpf ugasen izvadjen, egr ugasen zatvoren, nova turbina, gumica uljane pumpe resena, nove gume, nove kocnice...jbg, valjda ce me i sreca pogledati malo :)

 

11 hours ago, dekirs said:

Ne znam to uzice me nije nesto odusevilo kada sam radio turbo na stilu.. Evo pre neki dan me covek zove koji je uzeo stila, kaze crko turbo kad si ga radio, a mozda ima 2 godine u avgustu tako nesto.. Mislim da bi trebalo to duze da traje jer je placena 270e sto i nije mala cifra.
Elem, da te ne plasim Milutine, samo pun gas i da pocnes da vozis taj auto kako treba :D
Gledano koliko si truda ulozio a i para naravno, ovo moras da vozis narednih 5,6 godina :D
 

 

Sve vezano za Uzice je islo preko kolege @zalik...koji se poznaje sa svima njima, bili smo stalno na vezi, slali slike, zvali, objasnjavali, znam i koji je majstor radio, ma sve. Pa nesto kad tako ide preko nekoga imam malo vise povrerenja, a opet stvarno vaze za najbolje, e sad sta se u konkretno u slucaju tvog stildze desilo, ko zna...

 

8 hours ago, nstyner said:

Bogme komšo dobro ste raščerupali debelog,kad ga sklopite trebao bi da bude "oriđinale" ;)!Jadan Neša,on izgleda naj manje vozi puntakija :lol:.

 

Prethodnih deset dana ga je vozila vise cak i moja zena od njega :D kaze kako ide cim mu das gas, ali zato ne koci kao bravo :) ukratko obijasnila! :P

 

Ma samo nek ne bude problematican i bicu zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

noviji auto a sta ti se sve izdesavalo (bas mi je zao) - valjda ce sada sve biti OK.

 

dodje mi da ja mog stila u du..pe ljubim za ovih 7 godina kad ovo citam ^_^ - npr. meni turbina vlazi od kada sam ga kupio ali ulje uopste ne gubi od servisa do servisa , ne zvizdi i vuce kao luda zato je i nisam dirao uopste za sve ove godine.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad javi utiske posto si ga celog sredio mora da sad je sve u redu i da to ide kako dolikuje za te konje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mislim da je pitanje da li je stigao i da ih isproba. Možda samo uzbrdo u Karlovcima :D:lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam nekih 15-ak dana za testiranje :D

 

1 hour ago, cane said:

Nisam ispratio da li si pisao, kakvi su utisci kad su legle galfer sport plocice?

 

Odlicne su, toliko da zezam Nenada da su mu "lose" EBC na HGT-u :) ne ozbiljno, odlicno kocenje, prvih par cm papucice je kao neki standard set a onda kada zadjes dalje vidis zasto su -sport-...odlicno doziranje takodje, bukvalno ti svako i najmanje pomeranje noge na dole donosi neko dogadjanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ocekivao al reko da vidim kakvi su tvoji utisci posle EBC, ja vec evo 2 godine koristim Galfer na oba auta samo u standard verziji i prezadovoljan sam, kapiram da sport varijanta grabi jos bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Milutin-NS said:

Imao sam nekih 15-ak dana za testiranje :D

 

 

Odlicne su, toliko da zezam Nenada da su mu "lose" EBC na HGT-u :) ne ozbiljno, odlicno kocenje, prvih par cm papucice je kao neki standard set a onda kada zadjes dalje vidis zasto su -sport-...odlicno doziranje takodje, bukvalno ti svako i najmanje pomeranje noge na dole donosi neko dogadjanje

 

Ako su samo kočnice lošije, ja sam zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni slučajno. Pa ja jedva čekam čađavce u garaži. Takvi su najbolje mušterije. Benzinci samo servis i ćaaaaooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, cane said:

To sam i ocekivao al reko da vidim kakvi su tvoji utisci posle EBC, ja vec evo 2 godine koristim Galfer na oba auta samo u standard verziji i prezadovoljan sam, kapiram da sport varijanta grabi jos bolje

 

Grize, umiri auto u sekundi, bukvalno imas standard kocnicu za sva normalna kocenja ali kada noga ode malo vise dole bas lepo grize. 

 

Ebc ili galfer...? galfer definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ti si jedinu promenu u zivotu trebao da odradis na puntu u stvari, umesto Ebc da stavis Galfer i vozi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je zato što je spor pa odaje utisak boljeg kočenja.

Послато са HUAWEI P7-L10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam zamerki, i sad kad pogledam ne zalim pare sto sam dao :) sve fino nastelovano, i znam da sve radi kako treba...

 

Primetna razlika je bas izrazena trecom i cetvrtom brzinom gde puni baaaaaas ozbiljno, nekako prvu i drugu pod punim gasom proletis, ni ne primetis sta se desava, a na trecoj i cetvrtoj gde razvlaci obrtaje i to traje malo duze ima vremena da se razmase, pa dok -to- traje do 4000 imas utisak da bas drzi drzi drzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traktorska 3. i 4. za uzivanje u preticanjima i igranju po nekoj lepoj magistrali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...