Jump to content
FAS Goran
nemanja84bg

Lancia Delta hpe 1.6i 16v (tip 836)

Recommended Posts

Dve zene, na taj gepek, lele. Tu tesko da pomaze i ona klizna zadnja klupa.

Nego gde si ti @city bi u toj prici, da im pomognes i spakujes im? Mis'im, gepek :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Ivan said:

Podseti me kada sam jurio C2 pocetkom godine. Kaze mi prodavac, nemas da brines, pouzdan je auto, isao sam i na BAŠ dalji put.

 

Sto bi prethodni vlasnik Minija rekao dobar je on i za put, isao sam i do Novog Sada sa njim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam ove postove, gledam tema Lancia Delta HPE 1.6i 16v, reko' dobro je, nisam još odlepio. :D

 

@nemanja84bg Domaćine, nije krivo turbe, evo s bravo danas sb-bg-sb, cca 500km, dobro, i malko preko, potrošnja tu neđe kao tvoja Delta, a prosečna brzina oko stočice. :lol:


 

 

@city Nema tu drugarica mi je, ovo-ono. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nemanja84bg Otiš'o da porine GTa u mutni Dunav. :D

 

Ili opet ispalo neko šravče negde, pa ga pronaš'o, pa sad ripka od sreću oko njuma ... :lol:

 

E, ako ti zagađujemo deltinu temu, lepo si mog'o da otvoriš obaška jednu za Golf-a. :p

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/15/2023 at 1:06 PM, city said:

Ko zna kojim putem je isao,okolo naokolo... :)

Prijateljica vozi C2, isla bez problema u Madjarsku, na more u CG, jedini problem joj je bio sto je isla sa drugaricom pa im mali gepek :)

Ne postoji mali gepek, postoje samo retardirani koji ne znaju kako treba spakovati .... stvari :D kako ovo ..... simpaticno zvuci a? :D

On 11/15/2023 at 6:49 PM, Reacher Gilt said:

@nemanja84bg Otiš'o da porine GTa u mutni Dunav. :D

 

Ili opet ispalo neko šravče negde, pa ga pronaš'o, pa sad ripka od sreću oko njuma ... :lol:

 

E, ako ti zagađujemo deltinu temu, lepo si mog'o da otvoriš obaška jednu za Golf-a. :p

 

 

 

Ma kakvi, znas da su moje teme otvorene za sve ;) meni je to simpa ;) ovde mozete o cemu god, ali lanca ostaje i dalje broj 1 :D eh da sam samo do - NS bio snjom ... islo je to gde oces , Golf je otisao u nepovrat makar sam tu ispao u nekom mizernom minusu ali i bolje tako ;) za tolko smo ga istestirali probali par kilometra i dovoljno da ga se ratosiljam

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Reacher Gilt said:

Nek' mu je srećan put, a novom vlasniku da ima više sreće s njim. 

 

Sad pamet u glavu, pare u džep, pa u kladionicu ! :thumbup:

Slab sam ti ja tu mili moj , igrao sam u srednjoj odavno bese .... na real protiv nekog togo nogo tima , i pukne real :D a sigurica bila kao znas - od tad sve ovaj ovde zna ;) ali sve. Znas sta je nezgodno za golfa .... serviseri i ostala ekipa koja su radila na njime imaju sad posla sa novim vlasnikom .... tako da ... nek im je obojici sretan dogovor :D - pare idu na izvoz, necu sigurno da zderem parizer i alpsku velikog gospodina :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/15/2023 at 10:08 AM, Ivan said:

Podseti me kada sam jurio C2 pocetkom godine. Kaze mi prodavac, nemas da brines, pouzdan je auto, isao sam i na BAŠ dalji put.

Iako je prvenstveno gradski autic u pitanju, jedino zbog tog BAŠ, reko' sad ce da mi kaze da je isao na neko more ili se provozao tu okolo po inostranstvu, ex-YU...

Svakako sam gledam i proveravam sve na autu i ne slusam mnogo filovanja, pa ga cisto iz zezanja pitam - a dokle je bio taj BAŠ dalji put?

Kaze, do Vrnjacke Banje :lol: .

 

Pa nisu to isti putevi kao nekad kad se islo i sad kad .... kad se "stedi" :D :D nemojte molim vas babe i zabe :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt ono sto vidis da je 5000 ne vredi 500e , veruj mi , dokazano , utefterisano a sta i koga izbegavati bice objavljeno na svim kanalima x puta kao i u adekvatnim temama. Sa sve screenshotovima.  Onaj gore pita sto ludim, 1000e za alternator koji nije ni trebao biti zamenjen. Tek cemo da dampingujemo trziste , polako samo ...

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pokojne babe najdraže unuče bilo Hajduk Veljko. :D

A lozu sam prvi put popio pre polaganja. Dve, da razbijem maler. Jbg, pok. instruktor vožnje tako rek'o, i kako da ne ispoštuješ? :lol:

Položio iz prve, naravno, iako je više oktana bilo u meni nego u kecu u kom se polagalo.

Posle sam decenijama unapređivao in vivo tehniku filtracije etil-alkohola iz raznolikih destilata, i taman kad sam dostigao ekspertski nivo i u potpunosti apsolvirao materiju, zabranio mi dr, jbg.

Od tad podržavam sve vidove apstinencije, ujedno se sablažnjavajući nad neodgovornim konzumentima, i koristeći svaku priliku da im to spočitavam. :popo:

Da mi neki onda rek'o da ću trezan da vozim u starijim danima, rek'o bi mu "Ala lažeš!" 

Znači, toplo preporučujem bataljavanje, dok još ima šta nesagorelo u gastrointestinalnom traktu, jer mozak nažalost ne poseduje moći regeneracije. Što je sagorelo, sagorelo, jbg. :thumbup:

 

 

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi , mora povremeno sagoris i ocistis usis izduv , ali povremeno :thumbup: to bre lek pre svih lekova nastao :rofl:i mora bit domaca iz domace nove kace , zupa i kupovno je shit mozda zuta osa vredi ali je nisam isprobao ... kad me iznerviraju na poslu ufff jednostavno mora nemoze drugacije ... mora na nitro da cepas  , ova situacija sa rupom bez dna ... dobro me okrnjila i dobar oktan je morao da procirkulise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me zanima kolko bi bio pouzdaniji abartic puntara mada vidim da se brzo raskantaju kao i sve ostalo u ovoj septickoj jami od zemlje ... e ali fensi su zgradice tamo bg h20 i ostali shit... servisi rad kvalitet usluge ufff ...teska prica brate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 'de brate, fiat da voziš ? 'si lood ? :lol:

 

Nego, nesam li ti ja otoič već preporučivao onog plavog Bravo habarta ? Eno ga ćuti još u oglasi i čeka budućeg vlasnika, nekog sa osobenim smislom za estetiku. :thumbup: 

On 10/5/2023 at 7:10 AM, Reacher Gilt said:

Inače baš gotivim golfove, peticu najviše jbg. al' kad je već krenuo da pravi probleme, nek' ide.

A kad ode, evo jedan habart (u pokušaju). :lol:

Screenshot_20231001-201713_Chrome.thumb.jpg.3f157cacb44a058e3b498215c860641d.jpg

Jesam, evo ga ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne vredi nista preko 100e ,za ovog nista ne bi dao , neprocenjiv jer nema vrednost  jbg , ja nisam u mogucnosti da cekam , spustim cenu samo da ode da ga ne gledam i tako ga dao zamazanog u blatu , kad imas samo dva dana slobodno to je to mora da ode tad , a ovi sto zive po supama jbg ne rade nista oni neka cekaju zlatno doba da im se primerak pozlati , nek klikcu po PA , nek ga urame , ja sam ga kupio da radi 100% i bude pouzdan. Ako nije przim ga do kraja da mu sviraju ventili i posle zdravo. Golf bez turba nije davao gresku posle servisa ima turbo ali imao i gresku , tako je i otisao za 2500 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto si toliko izrevoltovan na sva polovna auta?Desio ti se kiks sa golfom,prodao si i ides dalje.

Bezveze je nervirati se,teraj dalje!

Sto se tice drzave,nikome nije lako,al eto ne moras ni ziveti u njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad je narodnjak napustio objekat, možeš konačno ponovo da se fokusiraš na lanću, jer ona to zaista zaslužuje. :wub:

 

Javljam se pre nego što sledeći put dođem tamo, i donosim foto-ranac, da uradimo jedan šuting. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...