Jump to content
FAS Goran
nemanja84bg

Lancia Delta hpe 1.6i 16v (tip 836)

Recommended Posts

A, neee, zelfije samo o blagdanima ! :thumbup:

 

Juče gledam ide nekakvo prometalo u susret, nikako da razlučim šta je to, da ne beše tih sjajkavih bočnih aplikacija nikad ne bih provalio da je BOV, pardon, DS ... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt @Ivan to to momci, znate da je u mojoj temi sve bez limita tako da rokajte mili moji, salio sam se za dizelice posto se bas slabo u njih razumem, da oprostite kolege ko marica u krivi ....  :D  samo zinbe da pevaju cilindri hehe - vid stvarno skuplji lajk od litra corbice ... ma sta litra 10 litra :D:lol:

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne cujem, tandrce mi auspuh  ...
Ako si vec u takvoj situaciji - mislim da bi razvalio sa lajkovima kada bi u tom serijalu fotki, samo za jos jednu dodatnu okrenuo kameru na selfi...
Tj. kada bi videli tebe kako zalezes i slikas iz jendeka .
Ne zna kako su nekada prstali lajkovi kada okacimo selfije Bogisa, Jankovic, ja...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Valjda je drugacije vreme, secam se nekad 35 din/l benzin ma svuda sam isao kolima, i slikanja i zezanje sa prijateljima, i rostiljanje u prirodi ... a danas docekas prvi maj pa se prebrojavas itd. Pa dodje leto, cek jel imam za more ili pola? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt @Ivan @integralac juce smo opet provozali nas brodic, dugacak petobrzinski prenos pljas u trecu ima onaj kick osecaj kad se salta ,nabija na sediste napred nazad onaj osecaj i ostade skodilak neki burzujski pozadi superb neki uredan kao, sigurno 10 godina noviji :D oduvao sam ga na keca , nemoze nista protiv stare tehnike ;)  malo se 'urobecamo jebga B) a valja malo adrenalinski shot prija kao lepa ladna kajsijica dunjica na suvo grlo a prija i za masinu da se ne razbanglavi od tanke voznje , ziveli italijanci moji  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bato, od nabrojanih samo @integralac ost'o s Deltom u 'talijanskom taboru ... :thumbup:

 

Bivši kolega @Ivan je prešao u onu šik samohotku, a ja se sve češće viđam u kevinom punoletnom citrusu ... :D 

Bravo uglavnom ćuti pod streju, a citrus je uvek na izvol'te ... Vivez le France ! :lol:

 

edit: kad reče treća, skoro smo bili nešto do Niš citrusom, i na izlasku iz jednog sela na oko 60Km/h počeo da mi se nabija u branik jedan mamlaz. Ne pretiče, nego me forsira, bem li ga. 

Citrusov robot naravno u petoj, motor na 1500rpm :D i kad sam potopio pedalu, momentalno je spustio u treću, razdrao se k'o besan i zalepio nas u sedišta ... a keva će šta mu to radiš, bre !? :lol: 

 

1.6 16v, sto i kusur konja na nešto preko jedne tone, a c3 leži k'o pegla ! Ne da su ga napravili Francuzi, nego su ga sašili ! Punoletan sabkompakt, a vožnja k'o u limuzini ... :thumbsup:

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt nije los taj citurs pusti price, i benzinac je ako se ne varam i automatika na laganu sasiju - ide to fino , samo sto je dizajn uffff  samo mu trepavice fale one sto gospodje stavljaju zbog radi uroka i kazni :D boli te uvo svoje u garazu uvek , ja sam moju na vreme bookirao na neodredjeno :D a znas kako sam ovog superba oduvao , covek dosao na pumpu da izvidi s kim se takmicio hehe ;) a meni ispalo pivo po sred kazem "izvinite zuriosam" :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt eo ima i bez filterica , stvarno je ko brod ih u slast je teram na 2000 - 2500 i saltung  , jednostavno nema gde da udje u obrtaj cudna neka vremena plus ulice oranice jednostavno nema gde ... bice sigurno neki picajzlung malo , imam i topic da je nabudzim ali za sad mora ovako sa cackalicom od izduva jbga zbog tehnikalije :thumbup: i ekonomskog balansa ekonomska tigra :D

20230427_181507.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan kolega jel bi trebalo poliranje po vasoj strucnosti i proceni ili moze to jos? :lol: nema vas na ovoj temi za penzioneraki klub i relax terapiju  :lol: izgubili smo duel protiv a35amg , moracemo da nabildujemo klasiku nema , nemaaa , da uguramo 500 konja minimum ... jel radi to neko uopste ? Komplet sve, mora da bude f4-e phantom na drumu :rolleyes: a spolja fabrika samo felnica da strci i to e to - sleeper varijanta , mnogi staju na crtu a trebace 100% pobeda na svakom duelu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starac izuva ova novija "ranja ali izuva ... pouzdanost je to :wub: ima par sitnica ali to je to otprilike , sljaka kao leptir B)

20230730_005507.jpg

20230730_005503.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes" bre, da si pustio dve drugarice da se dobro uvaljaju u penu, pa da onda malo porade oko sajtni, felgi... verujem da bi ti oprostili i beli i plavi organi ...

 :thumbup:

Može i u gumene rukavice, da im ne ispuca lak na noktima. Znaš kako čika Antonije peva: 

Dvije drugarice, u gumene rukavice ... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe , to parce je odavno placeno mada za zene se ne bih bunio valjalo bi da udovolje ovom starcu hehe , founders edition varijanta , na ime kupca , mogu i smederevac sa sve pecenim paprikama da grunem hihihi :rofl:a i odvod je adekvatno odradjen ,  we're solid B)  , ide penzionerska masina lepo i komotno nije tako daleko od novije kad se uporedi ...ali turbo je turbo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sad , ne ide ona nigde :wub: kako cepa auto to je ... ne prodaje nikad :D namestili moji italijanci pa nema da mrdne. Kakvi 2007 , vidi sta 97mo radi , sljaka kao kalasnjikov :whistle:

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher GiltIde ta lanca ko sveti petar, 'ebe nanu nanulinu a onaj golf eno ga u garazi ne ideee nista nula  nemora ni da ga popravljam, lepo ce on pod cirkular da vidis kako ima da prsti youtube , da ga uglancam lepo i onda da osvane na javno. Uzecu vise para na preglede nego na popravke.  Da li moze kasko da se nesto napravi pa da ga sprzimo a odradimo povrat plus? 

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...