Jump to content
FAS Goran
nemanja84bg

Lancia Delta hpe 1.6i 16v (tip 836)

Recommended Posts

ne znam , ko ga "ebe , ili cu ga demontiram ili za oko 3 soma nek ide pa ko ga "ebe. ... ala su alavi .. hoce za 3 soma jos ispravnog gt-a cccc :D pa de to ima ? :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK sad mu vise nista nije , dosao je pod moj sud hehe , iliti u narodu "moze to jeftinije?" , "moze naravno" :D da vidim mogu li za dva slobodna dana da ga raskockam na najsitnije B)

20231003_101406.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znam ne bi ga rastavljao na delice , chek ugasio resio sam dzek ali i dalje ne radi turbo ni kompresor ide ko "ovno do 3500rpm , ima da ostanu samo dugmici posle mog tretmana , uspeo sam da potpisem na delic u sejfu lepo pali one tragove u tabli , steta udoban ocuvan fabricke selne ali ... posle mog tretmana ima da peva i da trazi jos  , serviseri nista to je to, bice moj omiljeni pod presu i cirkular da ima negde neka magma lava da ga uronim da vidim kako pisti hehe :pirate:

20231003_122256.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je bas lep , nema pepeljaru .. nema veze ucementiran je za mene posto je iz uvoza pa onih par meseci dok prodje ... nacicu bolji plan za njega stvarno je dobar taj problem je neka glupost , chek endzin resen zbog nekog konektora :D  resicu mu ja i ovo da suri , kako je isao 200 ko metak , udoban tvrd , koci u mestu , videcemo ... ja se brzo iznerviram pa odluke budu nekad kako ne treba ... nema pepeljaru ufff ... to mi najbitnije na kolima , da vidis lanca sto ima lonac da treses pljugu :D to su bila kola ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan dajte mi nekog da mi preceslja crnu skalameriju , from scratch , ne vredi gotovo sad , mora da puca sve da se dotegne dovede u ravnu , od nule ...

@MS PK de znam ja navikao na moj stari vremeplov , pun gas pevaju cilindri , na pola kljuca pali , ljudi neveruju kako ono ide hehe 16v italijanac atmo debeljuca suri :wub: kakvi turbo ... mada sredio bi ga do kraja bez obzira sto je progutao sraf ... da uporedim dve generacije dva razlicita sistema ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Reacher Gilt said:

Kako nema zamenika? Otišla petica?

Nije jos , na nekoj ekspertizi je , kod mog coveka je za sad  , videcemo na sta ce to da lici ,mora da izuva iz cipelica tako je dogovoreno jbg-a :wub: moj svaki mora da izuva :D al e isao 2 glave ko nista ... ide,ide lepo taj komad ,vredi da se sredi :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe , brat moj @integralac  lanca je pobedila ove novije  , a to je odsjaj od neceg prekoputa hah a stvarno izgleda kao da je pticiji user :D tek oprana , sredjena , iznutra isto , detaljno sam je sredio :wub:  bice i golfic jos malo , cekaju se neki delovi i plan je da se stave bilstein amorti i jos neke sitnice ... jbg nije nov , videcemo, definitivno bi usis prosirio mozda jaci turbo , volim ja to da budzim po mojoj nekoj ludoj specifikaciji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeli jbg  , nesto ... ide znas , ide ubija al nekad ne ide kad je ono kreni stani  jbm li ga ima neki mod ... ne znam ja ovo novo da vozim ... jebo turbo i kompjuter i ostali shit , zamenim ja to za atmo i ima da izuva uvek j"bo turbo .... uzmem atmosferca i idem gde oces s njime :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK ja vozim kola bez klime  i dok pisem izlecu reklame  eto toliko o govnima usranim , nova tehnologija  ..... poserem se na sve to da oprostis i golfa i sve , lanca je do ns-a stigla bez problema .. 8 l potrosnja na 100km to je to nisam je ni stedeo iskreno a golfa u kantu , servisere isto , to je moje iskustvo, sledeci auto je nov na kredu a sve sto menjaju buraz , vracaju natrag staro a novo stave. To je to. , sve lopine raspale mamicu im  ... stanglu da uzmem i da im otvaram vugle u slast  to ti je sa novijim kolima tako sve skidaju i foliraju se , djubrad ,ja  sisao vesla i to .... prodacu ja ovo za 100e ali za kusur dolazim sa lepom macetom znas a docice i kupci imaju racune ja cu im dati pa ono ... pa sa bilo cim pa nek je i fen za kosu ako me kapiras batice .... svi smo.povezani i nema zajebavancije.... to je ono sto se ne shvata ....

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, nemanja84bg said:

lanca je do ns-a stigla bez problema

Podseti me kada sam jurio C2 pocetkom godine. Kaze mi prodavac, nemas da brines, pouzdan je auto, isao sam i na BAŠ dalji put.

Iako je prvenstveno gradski autic u pitanju, jedino zbog tog BAŠ, reko' sad ce da mi kaze da je isao na neko more ili se provozao tu okolo po inostranstvu, ex-YU...

Svakako sam gledam i proveravam sve na autu i ne slusam mnogo filovanja, pa ga cisto iz zezanja pitam - a dokle je bio taj BAŠ dalji put?

Kaze, do Vrnjacke Banje :lol: .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...