Jump to content
FAS Goran
nemanja84bg

Lancia Delta hpe 1.6i 16v (tip 836)

Recommended Posts

Starca smo poterali danas , telemetrija kaze sledece :

gume su pale sa 2.5 na 2.2bar sto smo ispravili dopumpavanjem na prvobitnih 2.5

Ler gas 1200 hladan start , 1000 na toplo kao i uvek

voznja udobna fina kao brod da vozis , muzikica lepo gruva , sve fino i komotno hehe milina je voziti vremensku masinu

 

20221025_035410.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros na AP negde kod Pojata, isti takav. Stiso ga čiča, pretiče šleper, a iza njega dimna zavesa ... :D

 

da vi'š kako automacki adaptivno kočim ... :lol:

 

Nego, baš dobro to zeleno svetlo, odmara occi :thumbup: 

 

U Bravu noću u kabini k'o u kupleraju. Prituljeno crveno svetlo, još sam mu udario dimmin' na max, da ne šljašti ... sreća pa ima to ...

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt hehe stiso ga stari :D lepo je to videti na drumu i ja volim da odmerim tako te vremenske kraljeve druma, ja ga penzionerski teram ulice su raspad , malo malo pa lezeci , kamere , kontrola , ludaci koji ne dozvoljavaju da prodjes , tako da pored toga sto umiruje vozim je ko kadilak onako da pliva hehe najsporiji sam vozac ali zato pliva ko u brod :D ma ne zurim nigde , stizem kad stizem ali zato glava ostaje na mestu , imam i fiestu 2008 ma kakvi nemoze se osecaj porediti ima hidraulicno kvacilo kolko mi se cini udobna i ostalo ... ali i dalje fali taj debeli aristokratsko pouzdan osecaj , ko mecu debeljuskastu da vozim u slast :D

20221214_134719.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Reacher Gilt "the alley is crooked ,dark and narrow but the odds are good" :D tabla hipnotise najslicnije kao dedra hehe , iskreno ovo sam kao zbog telefona - toliko kamera a slika u pokretu onako ... tuga

20221218_033938.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocu slike ispadnu nekako bezveze kad je bez blica zamuti se nema ostrinu ima kontrast , slikano sa a52s 5g  8/256 iskreno za cenu novog ocekivao sam vise ona ostra tabla je sa iphonea ne znam kog modela tacno slikano , extra je mecka a ovakvog folciku sam vozio neko vreme lupo model ,mislim da i polo ima ovakvu tablu , isao je lepo 1.4 16v al drugar nije brinuo pa je brzo razdrndao , simpa autic njegov nije imao ovako brusen prsten oko kazaljki kontam da je ovo gti neki 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je razlog podignutih prednjih i zadnjeg brisaca? Posto mraza nema ni napolju, priprema za pranje stakla ili ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa pa niste kolega znali za inventivnu metodu iz log of madman knjizice koju sam licno overio i parafirao  , grafitna guma duze traje a i prasnjavi sedimenti samo skliznu sa brisaca tako nemora da ih trljam svaki put nekom maramicom , pa masina od 50evra  je to , stedna varijanta edition :fun: uiiii :unworthy: - boze kolko sam se mucio oko iste da ih uglavim u fabricki brisac :wallbash: ali lepo je ususkana a? :santa: ali kako sve znas , najjaci si brat ! :cheers:

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan legendo  uja vidi me F117-Advanced za moje verne pratioce, nije to tako lose a ? Placen nesto smesno oko 2 somica stigao kamionicem iz uvoza kao i preudoban je i to bez navlake :D , udobniji od 520d 2007 2008 automatik kojeg je drugar kupio u isto vreme  :D

20230129_230124.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa , svi imaju neki pun gas jako ovo ono a moj klasik ima zmajica hehe tako je dosla pa mi simpaticno tako da nisam hteo da skidam , vidis bolja je od novijih masina definitivno pa malo da se hvalimo :rolleyes: malo sam je provozao kakav je to osecaj ko brod ili mecku neku hromiranu da vozim , carski je autic :wub:

20230209_220100.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Reacher Gilt said:

Ne kontam ? Pobrkao si lončiće ? Zmaj ti utek'o iz crvenog lonca ? Daj čoveče, pojasni malo, za početak je l' to rebus neki, ili šta ? 

 

Ma to je njegova varijanta onih Opelovih ajkulica... Lancia zmajić        :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je sve dostupno i lako za zameniti , a debeo kvalitet , stvarno posebna masina , gledam ovo novije nemozes do akumulatora ili za sijalice skidaj branike i trista cuda a zmajic sve prosto i kako treba na pravom mestu, perfekt ima i fabricki body kit :wub: a i zene vole zmajica al samo da jasu slabo nesto da vode brigu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja je recimo punta, za skoro trinaest godina koliko je bio naš, usisala ravno jedan (1) put ... pre toga sijeru za sedam godina mislim da je dva-tri puta.

 

Priznajem, bolestan sam, redovno sam u puntu usisavao zadnje zrnce peska, mog'o si da jedeš s tepiha. Kad sam video da ga novi vlasnik, komša Zoki, opušteno tera bez patosnica, umalo me šlog nije strefio! :realmad:

 

Zato bravo-a 90% vozim ja. Jbg. ja usisavam, perem, brišem, ja i vozim. Volan prepuštam gospodži samo kad baš izrazi želju, ili kad sama ode negde svojim obavezama. :thumbup: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to kod mene usisavanje , hehe  ide jednom godisnje nema potrebe cesce ne vozim je nesto cesto i samo je ja teram po mojoj specifikaciji  , ko nosi kaljugu i kaljace ide pesaka :D znas za staracki mulj - muljnes samo tablu i stakla jelenskom krpom ponekad a ovo ostalo po potrebi, cak i pranje spolja nije preporucljivo cesto nego jednom mesecno , ono blato od ispod i so je kao najbitnije ovo ostalo samo struze lak i farbu , iskreno razmisljao sam da je dam Velji sto ima onu plavu turbo varijantu da mi je sredi u fullu da bude i zadrzi fabricki izgled ... sta znam tako nesto bi bilo kul da bude bas top top sve novo i turbak da se ubaci , kocioni cilindri , pumpe sve sve ... videcemo za sad mi je sve on hold nekako  

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

test test da isprobamo kako radi :D oldschool brundava bar dok ne obrisu klip muzicka autorska prava i to. A @Reacher Gilt valja zvuk? ;) @Ivan da proceni najveci poznanik jel to uredu stroj :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini ti se , zona je 1km dalje od te krivine. Svi se pridrzavaju pravila tako da nema potrebe naglasavati , to moze tamo po centru gde su ovakvi i onakvi pa su potrebna posebna pravila a ovde ti je sve uredno iako mislis da nije ;) dont worry sir we're solid ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...