Jump to content
FAS Goran
Sava

Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

Recommended Posts

Pa i ja bih se radije u njoj vozio.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za Bogishu bi morao i volan da okitis crvenom navlakom :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja bih se radije u njoj vozio.  :cheers:

Jeste... I zamisli mladoženja da ti puknu pantalone na dupetu dok se uvlačiš na zadnje sedište  :harhar:  :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHahahahahahaha 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti, kralju :laughing: (izvinjavam se, moram da prokomentarisem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste... I zamisli mladoženja da ti puknu pantalone na dupetu dok se uvlačiš na zadnje sedište  :harhar:  :crazy:

 

a ha ha ha haaaaaaaa, veoma realno da se to i desi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se bojao, ali sta cu kad mu se svidja alfa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pored toga sto je kupe, mladozenja(kum) je trazio da se u njoj voze on i mlada, pored silnih vw-ova vece klase  :p

 

Uh, valjda je bila kraća vožnja jer pozadi u njoj baš nije prijatno za duže vožnje...jednom 20 minuta i iskrivio sam se sav. :D

Ali, mora za lepotu da se žrtvuje. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kad su pantalone citave :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sreca Skoplje nije veliki grad, pa voznja traje 10-ak min od jednog do drugog mesta :D inace mladozenja ima preko 190cm :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posetio nas sinoc zanimljiv auto :)

 

20140608_231029.jpg

 

10296994_10202179228618553_5179116327838

 

Mogu reci da imam cast sto sam se vozio u ovom autu  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo ona GTA sa čačanskim tablicama? Videh je juče na driftu, okačio sam sliku na toj temi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep GT, nema šta! Sredio si ga taman kako treba. 

 

Inače, i ja sam imao problema sa crevom usisa, bilo je napuklo i zviždalo je na sve strane. Ja sam ga prvo zalepio nekim WURTH-ovim silikonom za visoke temperature, ali posle nekog vremena se opet javio problem. Onda sam uradio isto, samo što sam ga još obmotao nekom trakom za izolaciju cevi pod pritiskom, i godinu dana od tad nemam problema. Doduše vlaži mi na šelni, ali baš mizerno malo...ne brinem se puno oko toga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sikter, nije, ova je na bg tablama dugo, sinoc je bio decko u Osijeku.. Jel to ima jos neka GTA? :)

Hvala Banjo, sredio sam ja to crevo odmah, kupio od nekog coveka koji ih sam pravi, ako treba kontakt, javi se za pm, presao sam skoro 10.000 km i citavo je i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saznao sam za nju u medjuvremenu, odma sam bacio buvu drugaru da ima jos neka GTA u srb, ali me je odmah demantovao i rekao mi da je JTD :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dugo nista o kolima pisao. Predjeno skoro 11.000km od kupovine u februaru, prezadovoljan autom u svakom pogledu, upravljivost, motor, trap, a cak i udobnost na duzim relacijama :)

 

Od novina su xenon svetla i celjusti u crveno. Nisam hteo da ugradjujem xenone bez morimoto sociva, ali cifra od 150-300 evra me je spustila na zemlju, uzeo bear kit 4300K (a hteli bez pitanja da mi uvale 6500K pa sam ih vracao) i cut off je bolji nego sto sam ocekivao i sija duplo ili troduplo bolje nego sa halogenim, ranije sam uz halogene morao da konstantno palim maglenke. Ustelovano sve na zidu, u mracnoj ulici i kako to ide dalje i utisak je odlican :)

 

20140527_180112.jpg 20140527_200715.jpg 20140528_215518.jpg 

 

Celjusti smo farbali na GT-u i na drugarovoj Q2 i mucili smo se dobrih 5 sati  :unworthy: , stigle i nalepnice par dana kasnije i ovako to izgleda :)

 

20140611_200625.jpg 20140611_200640.jpg 

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti više prešao sa Alfom nego sa onim Natural power Puntićem. :D Ne gasiš je kako vidim. :) Nađi samo još LEDene pozicije za prednje farove i to je to.  Sve u svemu Alfa je. :thumbsup:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli

 

Imam i ja pa se ne kurcim :p A registrovana je krajem februara, ne pamtim tacan datum, sad cu tablice vec na 806-807...

 

20140611_203652.jpg

 

@Axic ma ne prodje dan da je ne uzmem negde da je provozam, pored punta koji trosi 3x manje, jednostavno nije stvar u potrosnji ponekad :) ubodne LED sam dobio gratis i stavljene su pozadi, a prednje su porucene na Ebayu, stizu za nekih 7 dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate svaka cast i na radovima a i na kilometrazi, gazis je svaka cast, retko je vidjam na parkingu, obicno je kasno uvece vidim. Samo resi onu gresku sto ti svetli na tabli zute boje :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tablice po BG su na vec 813. Olican posao si napravio sa xenon-ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali off u vezi brojeva tablica :) zavisi od PU, za Voždovac  je brat pre nekih 10-ak dana registrovao auto i dobio 800 sa slovom B dok je totti npr. dobio 799 kad je registrovao Pežoa aprila.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate svaka cast i na radovima a i na kilometrazi, gazis je svaka cast, retko je vidjam na parkingu, obicno je kasno uvece vidim. Samo resi onu gresku sto ti svetli na tabli zute boje :p

Hvala brate, trudim se da uzivam sto vise sa oviim autom, makar ta zuta greska svetlela ponekad i vise nego sto treba :D

 

Ivane, mnogo je dobra stvar, ja sam ustelovao najoptimalnije sto moze, jedino me brine da li sam far smeta ostalima, siguran sam da je snop usmeren dobro, zato su i sociva prava stvar.

 

Sto se tice tablica, nekako jedva cekam da dodje do 999 da krenu cetvorocifreni :D 

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...