Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Ostavio sam broj pa pozovite i raspitajte se o svemu ako vas zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom koliko ih je do sada proizvedeno sigurno ima vec dovoljan broj slupanih da stigne poneki I kod nas. Da li je pametno kupiti polovne felne sa slupanog auto? Plasim se da se nisu iskrivile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan nema ljutnje,nisam nista lose mislio,samo prenosim neko moje iskustvo,pa mi to deluje malo neverovatno :)
Na buvljaku u Kragujevcu ima dosta stvari za 500L,koje su pretpostavljam kradene ili su trebale da zavrse u skartu,a nisu. Tako da vlasnici koji su kupili auto bez muzike recimo,mogu radio dosta povoljnije da kupe,ako im ne smeta njegovo poreklo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubura, kakva crna ljutnja ;) . Tu smo da se druzimo i pomognemo. Takav duh vlada generalno na forumu vec godinama, takva je i vecina ljudi koje sam ovde upoznao i sa kojima se i privatno druzim.

Nego sam jos jednom zvrcnuo coveka da proverim i ne sirim dezinformacije. Kada sam bio na servisu pomenuo mi je da moze da se nabavi bukvalno sve od delova u odlicnom stanju, cak i za nove modele tipa 500L, vec malo "stariju" AR Giuliettu... Pa sam vam to preneo ovde, da proverite i da vas ne klepaju po usima ako to ne utice na garanciju. Kada sam uzeo Stila 2007. (doduse polovnog, ali je bio redak auto), bas taj kompletan naslon za ruku je bio oko 250-300 EUR kod ovlascenih, a po placevima oko 100-150 EUR. Mislim, ista prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kako mogu da proverim sta je sa mojim Fiatom 500l? Narucio sam ga pre 2 meseca i nista. Sve je odradjeno i broj sasije i motora imam preko 20 dana, kredit regulisan, sad ce i rata. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja oprema,koji motor,preko koje Auto kuce si porucio auto?
Da li si zvao da pitas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A boja ?
Ajde ako budem mogao veceras da ti proverim sta je sa njim,a pusti mi br sasije u poruci,zadnjih 7 brojeva,508 pa dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sastavio sam svoju potencijalnu konfiguraciju za trekking 1.6 mjet,na 16900 dodati jos:
Fiksni stakleni panoramski krov                                                                    700 €    ( dvoumim se )
Automatski klima uređaj + Elekrohromatski unutrašnji retrovizor + Senzor za kišu    650 €    
Parking senzori                                                                                            250 €    
Hi Fi audio sistem - isključuje rez. točak                                                            700 €    
Bicolore pastelna boja ekstraserije (crni krov)                                                     700 €    
U igri je zuto/crna kombinacija eksterijera i braon/crna kombinacija enetrijera.Rata bi bila oko 160 eur na 6 god.
Evo par slicica

 

dt14fiat500l305jpg_632d5d1f2cccd567.jpg  http://postimg.org/image/qc7ebjoqr/'>FIAT_500_L_Trekking_3.jpg  Fiat_500_L_Trekking_Interni_large_dettag

 

fiat_500l_trekking_36.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ zunto

Mislim da si negde pogresio u racunici-banka kreditira iznos do 10000 eura,razliku bi morao da platis u keshu.Samim tim,rata bi ti bila manja od 160 eura(14o0 i kusur) ali zato ucesce..... :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas poruku Sesirdzija,a imacemo uskoro jos jedan crveni 500L u predstavljanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda bi morao kasko da uzmes? Sta te jos uslovljavaju ako ti je kredit preko 10000e. Bese, rekao si da ces tek pocetkon 2014.-e da ga uznes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasko uvek uzimam,nema drugih uslovljavanja

ako se odlucim tako ce biti,glupo da uzimam pred kraj godinne

Ako se odlucis, razmisli da ipak proceduru zapocnes u ovoj godini, a kredit i prva registracija mogu da sacekaju 2014.-u. Nama su rekli da i ako auto dodje pre septembra, npr jun, da banka moze da pusti kredit tek u septembru. A za starost vozila se valjda gleda prva registracija, zar ne?

Kasko mozes sam da biras ili te uslovljavaju? Velike razlike su bile kada smo mi ponude birali.

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam bas siguran za starost,vise bih voleo da oboje budu u istoj godini,nije svejedno sutra kada menkas da li je ova ili oba godina,uostalom, ako auto uzmes u novembru,on u januaru ce imati godinu dana a ne tek dva eseca.Jbg zakon trzista

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zunto,

 

lepo si sve napakovao, to je cirka 20 hiljada, debelo si zagazio sa cenom u srednju kasu, da li si siguran da bi za kola koja su realno B segment, dao toliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala erdelja.

 

Kubura, sad sam zvao auto kucu, pogubili se kako ja znam da mi je auto spreman. Nadam se da ti ne pravim problem :)

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...