Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Duboko izvinjenje sa moje strane...shvatio sam i ja da smo sj.... temu delom zahvaljujući i meni
Izvinjavam se svima.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tebi je oprošteno, ti voliš Renoja! :D

Nego bolje slikaju malo ti lađu, nego što vodiš politiku!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, neshtry said:

Ajd evo jednog Yuga 1.3 EFi iz USA da se vratimo na temu

IMG_2631.jpeg

dobre felne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu lose felnice koliko je omasio profl gume, mora makar 50,55 da bi licilo na nesto ... kod mene 50tica na 17 inca izgleda kao 60 na 15ticama ali stvarno je lepo bivsi vlasnik uklopio na golfinju - bukvalno sve u liniji ;) ali tacno se vidi na ovom puntisi da je imao karambol, cim je aftermarket felnica to je to ;) vidi oziljke sa strane :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, nemanja84bg said:

ali tacno se vidi na ovom puntisi da je imao karambol, cim je aftermarket felnica to je to ;) vidi oziljke sa strane :D

gde vidis punta? nisam znao da se aftermarket felne stavljaju samo na lupane automobile

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiloshBg HAHAHAHA znao sam da ga volis , nego sta krompir se vise voli nego leba da se jede :D

@OMP moja greska, bravisa , pa dodje isto ko malo veci puntic ;) ne uvek ali na ovom se vidi da je prosao holokaust :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj mu levu sajtnu, zadnji deo branika prednji , ceo ali ceo .... uff kao iz pakla da je izasao samo lose nalickan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, jes' iscvakan sa svih strana, a opet mozda su samo gradski oziljci. Sto se felni tice:

1 hour ago, nemanja84bg said:

Nisu lose felnice koliko je omasio profl gume

Na Bravu je najgori efekat ako se okace felne sa velikim ET (stave ljudi recimo neki zimski set).

Ionako ima siroke rubove i onda se jos sa velikim offsetom samo podvuku pod krilo i izgleda bas grdno.

Fabricki, 16'' i 17'' idu sa ET 31, dok su 18'' sa ET 35 (ali su 18 i pola cola sire, tj. 7.5'').

Kod mene je na bivsem Bravu bila neka posebna serija Sport felni (za neke restyle verzije, videh u ePer). ET im je bio 26 mm, malo izbacenije i to je bas ono neki minimum da lepo cuci.

Bas upada u oko na ovoj slici:

 

1000033678939.thumb.jpg.a143f545a93d2dc9cbf93b043c364432.jpg

 

Tako da je Bravo uvek vidjen ili za felne sa sto manjim ET (tj. izbacenije) ili za neke umerene distancere.

Ova felna na slici ima ET bar 40 i kusur mm. A moguce i da je uza od 7''.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje manji ET nego distanceri , 1 na 1 bez adaptera sto bi rekli ;) sto manji budz to bolje ... i meni bi trebale neke sa debelim prstenom kako vec zovu to , sa falcom ... tu da lepim tegice ;) petokrake neke u darksteel varijanti sa hromiranim valjkom felne onaj deo sto strci van centralne osovine iste -  al bi stajale na super golfu ;) .... pfff ni odstojanje srafova ne znam kakvo je , ali ac snicer al bi cucnule ;) diskovi su ogromni, sumnjam da moze ispod 17 inca na mom simpa kromipiricu ;)

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, nemanja84bg said:

Bolje manji ET nego distanceri , 1 na 1 bez adaptera sto bi rekli ;) sto manji budz to bolje

Apsolutno se slazem, takodje sam uvek pre za Plug&Play varijantu. Ako ne mora drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan kako da provalim ima li distance a da mu ne skidam tockove?  nije mu los ovaj default look?  Prav je kao strela za dva inca sam skocio klasu ... koja razlika udobnost masa sve ... ma sve 225 17 r50 deluje mi default , jel ravan? :D moj slatki krompiric nema cak ni oznaku tdi gsi ge-she-ha  sto je meni simpaticno ;) - definitivno 18'' i manji profil gume mozda 45 ... tako nesto ...

20240209_135938.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, nemanja84bg said:

nije mu los ovaj default look?

  Da je bolje, ne bi valjalo :D .

19 minutes ago, nemanja84bg said:

@Ivan kako da provalim ima li distance a da mu ne skidam tockove?

Ako me ne zaje*avas :) - pa samo sacni kroz paoke alufelne. Ima li sta izmedju same felne i glavcine.

Mala je fotka i predaleko je, ali deluje mi da nema, jer se nazire zadnji disk odmah iza felne.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi kad nema nista, sve je u takvoj liniji da nisam mogao da zavucem ruku i odsrafim branik - sve znas brat moiii :thumbup: ... bukvalno isto isto sa svih strana  a izmedju srafa i felne nista ... diskovi jedva da staju, sumnjam da 16'' staje .... diskovi i klesta su sa gti-ja ocigledno sto je default za gt-a benzinca, koci odlicno ...  @MiloshBg obozavam njegove komentare, odma admin mod status, supermod , godmod :D krompir, kofica, daj molim te jos neki :D klotarica kotarica hmm? :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma tebi je oprošteno, ti voliš Renoja! 
Nego bolje slikaju malo ti lađu, nego što vodiš politiku!
Hahahahah....cim nadjem vremena da ga neki vikend detaljno operem ide jedan foto sesn

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...