Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala drugari :)

Axicu mislim da će više ljudi sa foruma da se odmore malo od mog pametovanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ko nece s tobom moci da se prepire o izvesnom modelu Fiata :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Mićo :)

Inače, da ne idemo po noći gnjavio bih Bucu i tebe da sednemo negde na kafu. Ovako čekam neku drugu priliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ćemo i nazad po mraku. Videćemo još, ali mi nešto žao da do kraja ne iskoristimo odmor pa makar umoran vozio nazad.

Ako bude neko pristojno vreme zovem vas obavezno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate srecan put, lepo se provedite.

To mozda Bogisha derikoza nema wifi, u svim kaficima i restoranima ima.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nema ni apartmana :D

 

@Kuvalja hvala :)

 

@Mića ako bude predveče javljam vam se, ali ako bude 3-4 ujutru verujem da neće biti ni vama do mene ni meni do druženja :D

 

@Aleksa još ako imaš ablender viška možemo odmah da se bacimo na posao i ispovezujemo sve :)

 

A što se wi-fi-ja tiče ja već dugo pričam da ću ovo da uzmem, ali u Srbiji su bezobrazno skupi, a nikako da nađem u inostranstvu:

http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-4692_M5350.html

 

Lepo uzmem  sim karticu od 5e koja ima nedelju dana Interneta i miran sam za razgovore. Realna cena mu je 40ak evra, a kod nas su 70-80.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viska nemam. :p Nisam ni kod sebe nista uradio po tom pitanju, nisam se nesto ni sa Stilom druzio zadnjih mesec dana. Sija mi jos i ''cek endzin'' za EGR. Nema od mene nista jednom recju. :D Kad se vratim u civilizaciju, posveticu mu malo vremena i paznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman možemo zajendo za jedno 2-3 nedelje da ugrađuemo ako želiš :)
 

 

A i check engine možemo da odčekiramo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze sve, samo da se uklopimo. Nikako da organizujemo taj skup u Bataji. :D I Ivan se nesebicno nudi da pomogne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb.te Bogisha, kao da si pekarka. Prvo imaš programe za provaljivanje šifri. Drugo uletiš u prve apartmane pored tebe i na oglasnoj tabli piše password. Treće kupi piče i dobičeš.

Četvrto srećan put i lepo se provedite. 

Peto noću zaključavaj vrata i dobro zatvori prozore onaj Bogiša mi nekako ni preko dana ne uliva poverenje. Ima nešto čudno u njegovim caklastim očima. Nešto sivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb.te Bogisha, kao da si pekarka. Prvo imaš programe za provaljivanje šifri. Drugo uletiš u prve apartmane pored tebe i na oglasnoj tabli piše password. Treće kupi piče i dobičeš.

Četvrto srećan put i lepo se provedite. 

Peto noću zaključavaj vrata i dobro zatvori prozore onaj Bogiša mi nekako ni preko dana ne uliva poverenje. Ima nešto čudno u njegovim caklastim očima. Nešto sivo.

 

 

WPA-1 vrlo lako, a WPA-2 gotovo nemoguće :)

 

Hvala, a Bogiša je u USA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Amerike ima svasta nesto pa ce da se "teleprontuje" ili da doleti nekim "vazduplohovom" do Grcke. :D Nemoj da te zbuni ako sa ulice dobaci Kalimera kolega. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nemoj da bude da ti nisam rekao. Axic je upućeniji u ove tele keramičarske rabote.

WPA 2 pada samo se druži sa pravim ljudima. Ili ako hoćeš bržu varijantu baci pogled na oglasnu tablu apartmana u blizini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...