Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pored iste boje auta i enterijeri su nam identicni,cak nemas ni lumbalnu podrsku kao i ja :D

 

To sto je bio malo prasnjav od puta je normalno i nije ni malo pokvarilo utisak.Sa navigacijom i ostalim izmenama koje si uradio deluje odlicno.

Sledeci put jos da me provozas pa da imam kompletnu sliku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre ista boja? Nije ista uopste! Njegov vuce na braonkasto-ljubicasto a tvoj je sivkasto-zelen :D Sto nisi skinuo naocare Bajo moj :)

I cudi me da nemate lumbalnu, imam je cak i ja a moj je neki sirotinjski paket, actua/active. Mada imam sve sem daljinskog, i cd-a , od ovih svakodnevnih sitnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante, tebi za lumbalnu podršku treba ona lopta medicinka, sve ostalo bi skrljao

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajo moj ista je,ispod haube isti kod :p

 

Neki tu boju zovu jos i kameleon jer je utisak da se menja u zavisnosti od okruzenja,svetlosti..sve u rasponu od crne,sive,do zelenkasto-plavkaste...

 

Secam se kad sam isao da gledam auto,kaze mi covek plave boje,ja otisao tamo kad nisam pao na dupe,nidje veze :D


@totti kako znas da upravo to koristim?Izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole :laughing::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je bio malo prasnjav od puta je normalno i nije ni malo pokvarilo utisak.Sa navigacijom i ostalim izmenama koje si uradio deluje odlicno.

Sledeci put jos da me provozas pa da imam kompletnu sliku ;)

 

Hvala :) ja sam se već navikao na ove gluposti pa mi nekako "obično" deluju. Sada sam se baš naoštrio da ubacim konačno tempomat i povežem mf, ali ako prodavci nastave tako da se frljaju sa cenama sačekaće to još neko vreme.

 

Mićo iz fabrike su izašli identični, ali zamisli sad 11 godina različitih uticaja, pa ne mogu da budu baš 100% isti :)

 

Pogotovu što je moj bio baš prljav.

 

A što se lumbalne podrške tiče ja planiram da je ugradim u nekom naletu dosade. Ne deluje mi nešto komplikovano za montažu, samo da nađem neko razvaljeno sedište i da prepakujem barem za vozača, suvozači neka se previjaju i mrdaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam zvao još jednog lika sa KP za ablender.

 

Ablender 30e, šupna 40e, tempomat 40e!

 

Ne znam da li sam ja lud ili zvučnim kao ludak preko telefona pa mi nude nenormalne cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se ne bi čuo sa Danteom da ga zamoliš ako ima vremena da ti pogleda po Šapcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bezveze mi je nešto da ga cimam, ionako ću uskoro na put kroz HR pa mogu i sam da svratim.

 

A i čekam da nabave oni momci iz Inđije, oni su mi rekli da je sve zajedno 50e, ali nisu imali delova prošli put kada smo se čuli.

Kada mi prođe odmor svratiću do njih posle posla da vidim da li je nešto stiglo.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa jedva čeka da se baci na posao jer ćeš ti k'o po običaju biti tu samo za grube radove. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li sanse negde da se nadju komande za navi za volan? Nisam nesto u zadnje vreme u tim vodama, a zamenio bih one moje postojece komande za CD, ako naleti.

Cisto da nesto promenim na autu :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane ako ti je frka što ne menjaš ništa evo možeš kod mene sve da promeniš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravicemo neku kombinaciju ;) . Ma jurim te komande za navi posto imam obicne, sitni dugmici na navigaciji a i komotnije je sa volana raditi.

A i cisto malo da nesto doradim.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nece ljudi po otpadima da prodaju samo dugmice, tj tastere, raspitivao sam se na 3-4 mesta, ono, cisto informativno, jer cale hoce da uzme ovaj sa 6 tastera, ima jedan odlican, pa samo da ubaci tastere.Ceo volan je na prodaju, ne zele da rasturaju.Jedino ako ima neko neki unakazen volan, pa moze da popusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i čekam da nabave oni momci iz Inđije, oni su mi rekli da je sve zajedno 50e, ali nisu imali delova prošli put kada smo se čuli.

 

Tako je i kod mene BMW petica kad je nemam u najavi 15000, a kad stigne bude 20000  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

.....Inače, zovem danas lika za ablender i temomat koji mi je rekao da je sve đuture 50e. Ja ga pitam jel može zamena i kaže da ne može.

I kažem mu da nema veze i da mi samo iseče džekove koji idu uz špulnu i kaže čovek e onda je 70e sa špulnom i džekovima :wallbash:

 

Kako se frljaju sa cenama dođe mi da rasturim auto i zaradim 5-6000e :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Koga si zvao, onog iz Zemuna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axicu treba čupati volan, pa akumulator, pa plastike,..biće tu posla za mene :)

 

@Ivan neće niko da menja, baš sam ih pitao. Čak bih i doplatio 10-20e za druge dugmiće, ali ne pada im na pamet. Neće čak ni ablendere da menjaju.

 

@Totti znači da se ne radujem kada mi najaviš Deltu za 5000 ? :D

 

@IvanBG jeste onaj iz Zemuna što ima oglas na PA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na ponudi :) Baš mi je i Marko danas ponudio, ali čekam ove Inđijce pošto mi se po malo mota po glavi da i uzmem haubu ako bude pristojna cena :)
Oni prodaju haube za ~40e, a ja onu ogrebotinu nema šanse da saniram za manje od 60-70.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah da ti kazem da ce i toj od 40 e trebati sanacija ...

 

Ja sam uzeo branik za 70,cimao se mesec dana da mi stigne iz Sarajeva,na slikama sve ok,Kad je stigao blagi uzas.Cak ni boja nije ista,a jaran sa placa napisao belim markerom sa vidne strane STILO :wallbash:

 

Sredi lepo svoju kad budes hteo i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing: :laughing: Šteta što nema neki marker u ovoj našoj boji i tog kvaliteta da odmah ižvrljam ceo auto :D

A ovo za haubu mi je palo na pamet jer su ovi momci iz Inđije imali ekstra haubu za 40e, ali crne boje.. 2 dana sam kukako zašto nije ova naša nedefinisana boja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...