Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vlado ja ti lepo govorio.... :D

Kud nisam slušao mladje i iskusnije :D

 

Dolazim i ja na roštilj...ako me pusti žena... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj vidi zamoli je, bas bih voleo da se vidimo, nigde te nemaaa. Ja sve savetujem extra, a sebe sam ukanalio. :D

@Igore, je l' treba i resetku da ponesem pored cumura, ili imas? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ovoga, kako se to samopozivas :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ga juče, ima ablender. Uzimam od njega ili od ovih ih Inđije u zavinosti kome budem bliže ovih dana. 

 

 

 

Taj iz Indjije je povoljniji sa cenama, od ovog iz Zemuna, zvao sam ih obojicu za neke delove, a za vecinu onoga sto me je zanimalo razlika je bila i do 50%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Pedja iz Indjije, on i burazer su carevi, imaju najbolje cene, ljubazni... Samo uvek u frci i guzvi, svaka preporuka za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, prema meni su bili totalno korektni.

 

Otići ću sutra po ablender ako završim sa poslom u neko pristojno vreme pa ćemo videti.

 

A ista je cena i u Zemunu i kod njih- 50e za ablender, samo mi je lakše do ovih da odem jer su mi 5min od posla, a ako odem do kuće i do Zemuna nema šanse da stignem do 6.

 

@Stiliša ti bar rešetku nudiš, neki su se samo najavili da dolaze da jedu :p (mada ja i dalje nikog nisam nikog nigde zvao,tako da ne znam šta da kažem :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti ne bude teško vidi mi da li imaju naslone sa nosačem i koja je cena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti ne bude teško vidi mi da li imaju naslone sa nosačem i koja je cena :)

 

Na kakve naslone sa nosacem mislis?

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stiliša ti bar rešetku nudiš, neki su se samo najavili da dolaze da jedu :p (mada ja i dalje nikog nisam nikog nigde zvao,tako da ne znam šta da kažem :D )

Kultura bajo moj :D :D Uzimas ablender sa tempomatom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Pedja iz Indjije, on i burazer su carevi, imaju najbolje cene, ljubazni... Samo uvek u frci i guzvi, svaka preporuka za njih.

+1... Imao sam super saradnju sa Pedjom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se cene naslona tiče nešto mi se mota po glavi 30-40e da je bilo kada sam za nekog pitao. Ali pojma nemam za koga i kada :)

 

@Stiliša uzeću sa tempomatom. Razlika u ceni je 10-15e pa mi je žao da i tempomat ne ubacim za te pare.

 

A proveravao sam juče, imam instalaciju kod akumulatora pa neće biti baš prevelika gimnastiak da se ugradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam prešao preko brojke od 202 000km, odnosno 30 000km kako je Stilo kod mene. 34 meseca jako lepe vožnje.

 

Sve u svemu jako sam zadovoljan i nastavljamo da se družimo još barem ovoliko.

 

Ono što mi je najvše upalo u oči za ovih 30 000 je elastičnost i kako lagano prima gas. Dovoljno je prostran i udoban za moje potrebe, malo troši i prilično je jeftin za održavanje.

 

Od nedosattaka mi najviše fali jedna brzina, ali to je već do mog primerka, a ne do Stila kao modela. Pristup farovima je jako loše urađen. I trebalo je malo više povesti računa o termostatu i nosačima pošto je kod 99% vlasnika Stila ovo bilo za zamenu ili jeste. Ali sve je ovo prihvatljivo za 10ak godina stare automobile nižeg segmenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da napišem i to, nego mi zazvonio telefon pa sam zaboravio.

 

A trese se volan stvarno, pitaj Kuvalju ako ne veruješ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićo baš smo poredili pre neko veče. Trese moj volan dosta više od kada je Kuvalja menjao nosač motora.

 

Dante ja sam i zaboravio da ti onomad u Delti nisam pokazao auto. A i baš si u lepom svetlu video Stila- onako umazanog i blatnjavog od putovanja :D


Inače, zovem danas lika za ablender i temomat koji mi je rekao da je sve đuture 50e. Ja ga pitam jel može zamena i kaže da ne može.

I kažem mu da nema veze i da mi samo iseče džekove koji idu uz špulnu i kaže čovek e onda je 70e sa špulnom i džekovima :wallbash:

 

Kako se frljaju sa cenama dođe mi da rasturim auto i zaradim 5-6000e :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...