Jump to content
FAS Goran
Kosta.dz

Najbolje ispale, provale, smešne situacije

Recommended Posts

Baš juče je lik u pola bela dana na vidnom mestu šorao po mojoj zgradi, koja se inače nalazi blizu škole, deca prolaze i gledaju, htedoh da mu kažem "dobro bre prijatelju, mog'o si da se sakriješ negde", ali sam uvideo da je ucirkan načisto, rekoh će da pretupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praćka i dehidriran slani grašak. Ubistvena kombinacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sedim kod drugara i dodje neki lik i prica o svom prijatelju kako su ga nagovorili da se prijavi kao alkoholicar kod psihijatra, da bi kad pozeli dobio bolovanje (ne znam da li je moguce i da li je istina, ali prica ide ovako).

Posle par poseta psihijatru, Dr Ciricki, ostave njega u bolnici da lezi i kad mu dosadila bolnicka hrana i paznja, ode on da se pozali doktorki i da kuka kako oce kuci, doktorka ga propitivala nesto i pitala ga sta je sanjao prethodne noci, on kaze sanjao sam kako se peglam sa 3 cigana, i kako sam jednog nokautirao, a ova dvojica pobegla, ali ne znam kakve to veze ima sa vama i kad cu ja da idem kuci, a doktorka mu odgovorla, kad stignes onu dvojicu sto ti pobegla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se setih jedne dooobre ispale od pre par godina. Ulazim ja u prodavnicu negde u Velikom Gradistu a u to vreme je Bambi pravio mineralnu vodu koja se zvala Duboka, elem kasirka bese onako fina poprilicno a ja neobracajuci paznju na naziv vode onako iz ciste znatizelje pitam "Izvini koliko ti je Duboka?" Kad sam joj video facu odmah sam skapirao na sta je ona pomislila :D ja odmah ne ne ne mislio sam na vodu vamo tamo jbg kad je ona skapirala da sam zaista mislio na vodu pocrvenela je kao semafor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan ja na poslu i covek kod kog radim ima 3 sina, bar se nada da su njegovi ...

prvo srednji klinac dovlaci na konopcu haskija sa ogrlicom, ovaj kad je video popizdeo i jedva oterao psa od kapije, jer u dvoristu ima dva nemacka ovcara, nesto kasnije vraca se najstariji sin iz skole i donosi istog kera vuce ga za ogrlicu i vice " tata vidi nas`o sam haskija, jel mozemo da ga cuvamo " kad smo i njega videli vec nam je bilo smesno, a keru nije bilo tesko da pobegne cim je video opet istog coveka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš juče je lik u pola bela dana na vidnom mestu šorao po mojoj zgradi, koja se inače nalazi blizu škole, deca prolaze i gledaju, htedoh da mu kažem "dobro bre prijatelju, mog'o si da se sakriješ negde", ali sam uvideo da je ucirkan načisto, rekoh će da pretupi...

budi srecan sto ti zgrada nije gradjena od blata* otpalo bi ti pola zida.....

*gradjevine gradjene od blata opste poznata letvara stari tip kuce u srba prim.prev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja i opet policija :D

Juce krenuli u Borcu na utakmicu, drugar znao put do stadiona, otisli, videli igrace i vratili se zbog poplavljenog stadiona :D, u povratku dok smo izlazili iz Borce priblizi nam se interventna, i iako su iza mene isla jos 2 auta sa nasim drugarima oni njih obidju uz rotaciju i sirene i pravo ispred mene da me zaustave. Stanem ja oni odmah izlaze, staju 2 auta sa drugarima iza nas i sklanjaju se sa strane i gledaju situaciju, panduri nam kazu da izadjemo, spremimo licne karte i krenu da nas pretresaju. Sve krajnje neorganizovano, ali svo vreme ruke na pistoljima, inace bilo nas je 4 nas trojica vrsnjaci i jedan klinac 8 razred ... bilo je guranja ruku u patike, zavirivanje u gepek, mirisanja u paklu cigara, provere oni licne karte i pitam ja koji je razlog zaustavljanja, a jedan odgovori, zbog felni, nismo videli taj auto ovde, a nismo povezali da ste sa utakmice i eto da proverimo, svi znamo sta su trazili ali nisu nasli nista, jer takve stvari nemamo kod nas ... posle nekih 15-20 minuta drzanja na kisi i gladjenja prangija kazu nam da udjemo u auto i da cekamo ... sedimo i cekamo, pridju oni dzipom i kazu da mozemo da idemo, sve onako u prijatnom tonu, dovidjenja i dodjite nam opet ... :D ...

Sad ne znam u koju boju da farbam felne :D ali pre vise od godinu dana smo tako privodjeni u Jagodini zbog crnih felni :D

Mislio sam da stavim ovo u drugu temu, ali mi je jos uvek smesno ponasanje pripadnika mafije u plavom pa eto neka je ovde prica ... inace izgledali su slicno ovima sa slike

317177_343726radio021_f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate svi znamo sta oni traze ... naravno da nece naci nista, jer jedno me ne interesuje, a ovo drugo ne nosim sa sobom :D ... uglavnom ispalo je da je cimanje zato sto smo dosli tamo sa takvi autom, mene mogu da cimaju koliko im volja, imam strpljenja i znam da nikad nece naci nesto nedozvoljeno, osim naravno ako mi ne podvale nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma farbaj felne u tirkizno lilu,ma seljoberi panduri sta ces,obavljaju svoj posao,a verovatno navijaju za zvezdu kao sam normalan svet :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da navijaju za Milicionar :D ... nego otkud im padne na pamet da se takve stvari rade u kolima koja su toliko uocljiva da mi ne bi palo na pamet da uradim nesto nelegalno, jer gde god odem ljudi me zapamte po felnama :D

i ako njih racunas u normalne ... necu da se druzim vise sa tobom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas prolazim uzanom ulicom sa 2 trake, ispred mene parkiran bmw 5, BG table, karavan crne boje i ukljucio decko sva 4 i ceka nesto, ja mu pridjem od pozadi i kad sam krenuo da ga obilazim pogledam a on pun drva pozadi, covek natovario cepanice i boli ga uvo ... i posle ti kupi takav auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seljak :laughing:

Slušao sam Vladu Georgieva pre par meseci u nekoj emisiji o kolima, priča o A6ici koju su mu da liu Audiju jer je njihov protomoter, kaže da je loš auto, legne čim staviš metar drva u njega :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike Br. 5 i 6: Pokazna vežba: Pakovanje žive stoke u gepek uz odobrenje organa reda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nešto što se meni desilo, više je neverovatno nego smešno, ali opet nisam ni znao u koju temu da ga stavim :)

Elem, pre 5-6 krenem kod zubara na Kanarevo brdo i tamo nigde mesta za parking. Čovek ispred garaže zagleda nekog Smarta i ja ga pitam jel bih mogao da ga zatvorim na pola sata dok odem do zubara i da mu ostavljam broj ako bude trebao negde da ide da me iscima. Kaže čovek koji broj, nema frke, ja ionako perem auto, slobdno ti ubaci tu ako ti ne smeta da ga malo isprskam.

I dok sam se ja uparkirao čovek izveo malog sina i kuka kako nema pravi šampon za komresor nego mora deteržent da stavlja. Meni bilo glupo kad mi je već učinio da mu ne vratim nekako i izvadim mu iz kola neki šampon za pranje automboila sa voskom i dam mu da sipa, vratim sve u gepek i odem.

Vraćam se posle pola sata, a auto se sija kao nov! Čoveka nigde da mu se zahvalim. I dalje sam šokiran šta se desilo :laughing:

Izgleda da ima još dobrih ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankoviću ako te ne mrzi da se cimaš do Kanarevog brda onda u blizini Maxi-ja pogledaj gde ima parkiran Smart :) Mada ne znam koliko ti se isplati besplatno pranje ako pređeš toliku kilometražu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...