Jump to content
FAS Goran
Kosta.dz

Najbolje ispale, provale, smešne situacije

Recommended Posts

Majstori...

Radim servis na Bravu i pita me majstor koje ćemo ulje da sipamo. Kažem ja: sipaj mu fabrički preporučeno, Seleniu WR pure energy. Kaže on: to ti je sr...e, hoćeš da ti sipam fuš ulje? Ja: ma hebi se ti, sipaj sebi fuš ulje i stavljaj fuš delove. On: koji ti je, to su vrhunska ulja...

Epilog: majstor je mislio na Fuchs ulje, ali jako čudno čita naziv... :unworthy:

fuchs_titan_race_pro_s_5w40_oil_with_hamp_filter.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jankoviću ako te ne mrzi da se cimaš do Kanarevog brda onda u blizini Maxi-ja pogledaj gde ima parkiran Smart :) Mada ne znam koliko ti se isplati besplatno pranje ako pređeš toliku kilometražu :laughing:

nije to samo pranje, neko ce od vas da dodje, plati pivo dva.... i eto ti racunice :lol::lol::lol:

Za Segedin vec mora pivo u galonima da bi bilo racunice, ali ako insistirate....:D:D:D

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se Segedina tiče samo svratiš u Tesco sa oborenim sedištima i definitivno ti se isplati put :laughing:

Ima ćale jednog drugara koji jednom mesečno ide u Segedin u kupovinu, kaže da kad preračuna cene hrane i garderobe kod nas i njih, ako potroši 500e tamo otplati mu se ceo put i još zaradi 50-100 :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča nam kum pre nekog vremena... :lol:

Išao kod nekog svog drugara jer mu se sin verio valjda, nemam pojma, i uglavnom ostao dugo. I negde oko 3 sata posle ponoći, krene on kući. E sad, on je sa leve obale, tamo na Zrenjaninskom putu živi, a vraćao se sa Pančevačkog puta. I tamo pre Gazprom pumpe, kod stare firme Janko Lisjak, ako neko zna, ima jedna mračna uličica neosvetljena i ponekad se zavuku panduri tu. Vozi kum, ne žuri, zna da je mrtav pijan i neće da napravi neku glupost slučajno. :lol: Kad pored njega proletoše dva auta, neka novija, brza i taman što je prišao semaforu, oni prođoše pre njega kroz crveno. Gleda on, nema nigde nikog živog, Pančevac prazan i prođe i on to crveno, šta sad. :lol: Kad samo sa desne strane iz te mračne uličice digla se svetla, zasvetle malo plavo, i izlete jedan policijski Punto i jedan Pežo 307. Prolete Pežo pored kuma i za onim likovima. Videli momci verovatno rotaciju pa stali tamo kod Poljoprivredne škole odmah. Ovaj iz Punta dao kumu znak da ga prati i došli i oni tamo kod Poljoprivredne.

Izašli panduri, i kreću da viču na njih "jeste normalni, išli ste 130km/h najmanje, da ubijete nekog, pa još i na crveno!" I tako, kum stajao treći iza njih i razmišlja se šta da radi, smrdi na rakiju, jedva hoda, gotov je. :lol: I u onom rasulu, zavuče ruku u kasetu i napipa dezodorans. :lol: Uvati dezodorans i naprska u usta da prikrije miris... :lol: Ono ružno, on pljuje, al dobro, sad bar ne miriše više. Uglavnom, došao on na red, ovaj mu dade da duva i kum naduva neke bolesne promile ahahahh :rofl: Pandur se češe po glavi, gleda kuma, pita "jeste pili nešto?" Kum kaže "jok ja!" :lol I pandur "aj sačekamo pa ćeš da duvaš opet, nešto mi ovo ne radi" .. Sačekaju oni opet, kum duva, opet promila milion. :lol I skonta kum onda, jbt, dunuo je sebi u usta neki krš, kineski neki dezodorans, alkohol čist, Duve, Nevia, neko kinesko čudo. :rofl: :rofl: Opet on duva. opet promila kolko oćeš. :lol: i kaže mu pandur "ajde lepo reci šta je bilo, ovo nešto nije uredu, reci nam ko čovek" I kum im ispriča da je špricnuo dezodorans i oni vrištali tamo i pustili ga kući. :rofl:

Šou bio, kum mi se isprepadao. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko mi je pričao da su nekom liku rekli da ispere usta naftom i da neće da pokaže ništa ako ga teraju da duva, kaže nije mogao nedelju dana da izbaci taj ukus iz usta :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ne znam, ali najjače su mi te fore šta sve ljudima ume da padne na pamet da izlože pijanog čoveka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam još jaču foru kada su nekog mentalaća naložili da namaže onu stvar sa medom i da će od toga da mu poraste, kaže da nije mogao posle da skine taj med i da se sve ulepio bio :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog skolskog druga su nagovorili dripci kad je bio mali da GA maze mlecikom(trava koja kada se pokida ispusta kiselkastu lepljivu tecnost slicnu mleku) da naraste veci. On poslusao i petnaestak dana bio mu sav u krastama slicnim herpesu. :laughing:

Sto se tice duvanja, sistem udisanja na nos i duvanja sa zadrzavanjem vazduha u plucima radi bez greske. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimus bio na nekoj slavi i tu se našao neki matorac koji je prepričavao svoju anegdotu, bilo je valjanje od smeha... Citiram

Krenuo ja za Kruševac kad ono vidim kaluđerice stale sa strane u Ladu Specijalku i zadigle haubu, kao gledaju nešto. Ja stanem sa strane rekoh aj da im pomognem, kažu one nestalo im gorivo, pa ako mogu da ih odšlepam do benzinske pumpe. Ja izvadim sajlu, zakačim za moja kola, dam toj što vozi drugi kraj da zakači za njihova. Krenuo ja, vozim, propratim na retrovizor, a ono vidim kola idu levo desno, oće da slete u jendek. Ja usporim malo, rekoh možda vozim brzo, kad ono auto pređe u drugu stranu, ide na sred puta, prolazi u susret auto i svira im, a oni se ne pomeraju. Ja se odseko živ, stajem sa strane lagano, vidim auto se ukopava iza mene. Izlazim da vidim šta se dešava, prilazim kolima, kad unutra nema vozač, jedna sedi na suvozačko i dve pozadi, precrkle. Rekoh šta je bre ovo, gde vam je ova, kad ono ja nisam ni gledao kad sam krenuo, ta što vozi nije stigla da uđe u kola i ja sam pošo i ona potrčala za kolima i saplela se i pala, a ova sa suvozačkog sve vreme držala volan i upravljala i na kraju kad smo stali ona povukla ručnu da se ne zakuca u mene. Otkačim ja auto, vratim se nazad, prešo sam sigurno 1-2 km, kad ono ona sela pored puta i kuka, sve se odrala kako je pala. Ja poče da se izvinjavam, a ona veća od mene za glavu, malo je falilo batine da dobijem" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve jedan moj drug naziva "Filmadzije" ali dobra mu prica :laughing:, mada sta ga znas, ipak, srbija je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je ispričao nekoliko tih priča na taj fazon, ja sam ga odma izvalio da voli da zamasti malo, ali mi je opet šou odakle takve ideje nekome...

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najbolji deo kada poznaješ nekoga takvog i posle određenog broja godina poznavanja počneš polako da saznaješ da su sve njegove priče bile istinite :D Tek tada te oduševi :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam negde za onog što je pričao kako mu je Tito dao makaze i uveo ga u sobu gde su pare u tabacima da seče koliko mu treba.. Taj je tek imao hitove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan koji je kod svojih u selu upucao goluba divljaka od 80 kg... A kad ide kod svojih u svinjokolj i napuni gepek mesom, kerovi ga prate i trče za kolima od Šapca do Beograda (auto putem), pa im on negde kod Studenjaka zavara trag :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas prolazim autom nekom uličicom ispod hale Pionir, i spazim Caddyja sa odignutim zadnjim točkom. Pretpostavio sam šta je bilo, al' me zainteresovalo šta je uradio, pa se vratim da vidim i opalim fotku.

 

 

2013_04_19_163.jpg

 

2013_04_19_161.jpg

2013_04_19_162.jpg

 

 

Ulica uska i još se svi parkiraju sa obe strane, jedva bajsom da se provučeš. Al' kud ovoliku rupu da ne vidi.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kuriri vise gledaju adresu,  tj kucni  broj gde treba da isporuce paket,  nego gde voze kao sto se vidi iz prilozenog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta sve neću videti.

 

Čovek transportuje polupanog jugića. Jedan deo na kamionu, drugi viri napolju. Obmotao ga nekim kanapom i kao na klackalici. Samo sam čekao da spadne, al' razdvojiše nam se putevi.   :smoke:

 

2013_06_07_390.jpg 2013_06_07_391.jpg

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...