Jump to content
FAS Goran
Kosta.dz

Najbolje ispale, provale, smešne situacije

Recommended Posts

Radi kod ćaleta lik, 25 godina, ali je seksualni manijak, samo juri koju će da opali.. Dolazi pre par dana neki lik isto da radi kod ćaleta, prvi dan na poslu i seli da popiju kafu i uključe se u diskusiju odakle si, čiji si i ostalo i taj manijak pita ovog drugog odakle je, ovaj mu objasni gde živi, a ovaj kaže, jao tu sam ja karao jednu odatle, tako i tako se zove, tu se diskusija završi, sutradan tog novog radnika nema da dođe... ćale ga pozove, kaže šta je sa tobom, što ne dođeš, a ovaj kao, pa nije to za mene taj posao, ne mogu ja, nađi nekog drugog i na tome se priča završi... ćale se malo raspita šta kako, kad ono se ispostavi da je ta koju je ovaj karao ovome drugom sestra... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stvarno, sta mu je toliki problem to pa da ne moze da radi...Mozda bi ovoj prvoj budali bilo neprijatno kad bi saznao da se izleteo pred njim...valjda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kad je ovome brži jezik od pameti...

Tako isto pre par godina auto električar isto iz komšiluka primio nekog lika 50tak godina par sela odatle i ovaj ga pitao jel poznaje tu i tu po imenu od tog i tog ćerka, a ta je u to vreme bila najgora u selu po onom pitanju, a ovaj se izleteo, pa rekao "što, ćeš da ti je namestim da je *ebeš", a ovaj mu kaže "ma jok bre, nego se zabavlja sa mojim sinom", ovaj u momentu poče da izmišlja "jao, nije to ta, na jednu drugu sam mislio, ona gore živi u brdu, ova je fina bre, za primer", jedva se počupao, ali je u zemlju propao od sramote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima moj brat od tetke jednu opičenu babu koja igra igrice, ima fejsbuk, psuje non stop, luda je kao struja... I reši ti ona sa mužem da ode kod sina u Ameriku.. Prvi put je u ambasadi odbili za vizu, ona im psovala oca i majku, na kraju je obezbeđenje isteralo iz ambasade... Drugi put otišla posle nekog vremena i na razgovoru je sa crncem koji priča srpski i on joj kaže kako on ne zna da li ona hoće da se vrati, kao možda ona planira da ostane tamo, a ona mu kaže "Slušaj me ovamo crnac?! Ja sam ovde jednog sina sahranila i imam grob odma pored njegovog i hoću ovde da se sahranim, a tamo idem da vidim drugog sina i unučiće, ko zna kad ću opet da ih vidim".. Crnac joj lupi pečat na neko baš dugo vreme, ona kupi kartu da ode sa mužem tamo, stigli do Amsterdama i izgubili let, a jezik ne znaju nijedan osim Srpskog. POšto je bila greška avio kompanije, oni ih smeste da prenoće tamo, taj njihov sin iz Amerike pozove ovog mog burazera koji mu pada bratanac i zamoli ga da ode do Amsterdama da ih smesti na avion, i da će on da mu pošalje pare za tu ekskurziju.. Ovaj uzme slobodno sa posla, sedne na prvi avion do Ciriha, odatle u Amsterdam, počne da ih traži tamo, pita ljude na Engleskom da li su videli babu i dedu sa slike, a ona čula njegov glas i počne da se dere na sred hola aerodroma NIKOLAAA NIKOLAAA, ovaj je pronađe, kaže šta ti je baba, šta se dereš, budi fina, a ona kaže, "ma ko me zna ovde, šta me boli qrac", a on kao "ćuti bre, si luda", a ona kaže "pa ja mogu ovde da kažem naglas QRAC, STOJKO, PEN*S", tek se narod okreće i svi u nju.. Ona zaboravila da je to internacionalna reč  :blushing: tek će ona "Ej, a ajmo da sednemo na neku drugu klupu, ovaj narod sad samo bulji u mene"  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lololo Skiteru, aj skupi tu ludoriju iz anegdota jedno veče da idemo svi zajedno na pivo.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, kada sam krenuo da čitam pomislim na kevu mog ortaka, sličan rad. Međutim ona je u Amsterdamu angažovala lokalnu policiju, prevodioca nisu našli pa su morali ambasadora da dovlače da bi je ukrcali u avion. Lom.

A američku carinu samo proletela viče no ingliš, no ingliš i teraj. Tako možda i najbolje glumiš dileju i svuda dignu ruke od tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova je udarena 100%, često sa burazerom odem do nje, to je šou sa njom, pogotovo kad sedne za komp i kada se uloguje na fejsbuk i počne da komentariše, to je padanje živo.

 

burazer joj otvorio čet

 

182522_210936509040471_1465579247_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da vam ispričam šta se meni desilo, a i da vam posluži moj primer za nauk da ne dođe do iste situacije :)

Elem, otišli devojka i ja na Bled i posle u Klagenfurt i fino se nakupovali pošto su cene i do 70% niže nego kod nas. Ja uzeo parfeme za sebe i majku, mojima poklone, neke džempere i tako dalje, sve uredno spakovao u kofer(Goodyear, bili za 2000din na NISovoj pumpi) i seo u bus. Dođemo na stanicu, uzmem kofer i odem kući. Kada sam došao sav srećan krenem mojima da dajem poklone i otvaram kofer, a tamo gomila uložaka :wallbash: Kad se tad nisam šlogirao.. Pogledam još malo i vidim čizme, fen, fotoaparat...jedva nekako iskopam knjigu i na njoj obeležene strane vaučerom sa imenom putnica. Zovem agenciju i niko se ne javlja, broj vodiča nemam i onda krenem od vodiča koji nas je vodio u Krakov pa preko njega pozovem glavnog vodiča, pa našeg vodiča iz autobusa i jedva nekako dođem do broja ove gospođe. Nađemo se danas i zamenimo se za kofere, sreća pa je žena totalno na mestu, inače ostadoh ja bez dosta stvari :) 

E sad epilog, verovatno su vozači kada su ljudi u Rumi izlazili malo ispreturali kofere i posle smo ta žena iil ja uhvatili Goodyear kofer koji nam je prvi pao šaka ne znajući da imamo pogrešan.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad se sve dobro završilo, možemo i malo da se šalimo, pa te zato pitam:

Da li je pored tih uložaka u koferu bilo i nekih Castrolovih lubrikanata? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj sada kako je kod mene pala serija blamaza/ispala i to bas pred clanovima ovog foruma ...

Bili mi na okupljanju prosli vikend i naravno, ja kao novi ,sada treba da se upoznam sa ekipom . Jos kod hotela skupi se nas par , izrukujemo se mi i upoznamo i dodje vreme da se krene u Petosevic . Tu je vec bio jedan deo ekipe i naravno opet sledi rukovanje i upoznavanje . Pruzam ja jednom od clanova ruku ( upamtio sam ga samo vizuelno , ali ime jos uvek ne ...) i bas u tom trenutku ja shvatim da sam se sa njim rukovao ispred hotela .... Blamaza #1 ball.gif

Maltene sa svakim drugim clanom koji mi je pruzio ruku ja sam umesto ''drago mi je'' rekao "Hvala" ... Blamaza #2 ball.gif

Odsedim ja tako malo popricam i dodje vreme da idem ... Pozdravim se ja sve lepo i krenem i negde napolju shvatim da sam zaboravio telefon na stolu ... Vracam se ja nazad dok svi zivi zure u mene ... Blamaza #3ball.gif

Konacno Nesa pita da li sam zaljubljen , a ja u zemlju da propadnem . Inace mi taj dan nisu bile koze na broju jer sam imao frku ceo dan oko brata , juri tamo , juri vamo , a svestan sam da sam se izbrukao onako ljudski ... Sta reci olesio sam do koske :D . Inace mi se ovake stvari retko desavaju na skupovima ...

Za sve to ja krivim Djurdju Marjanovic-Perica ! realmad.gif On je sve skrivio !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kada se setim da sam jednog jutra sipao sok umesto mleka u kafu  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si dobar, ja sam skuvao kafu sa sircetom!

 

Imamo u firmi onaj bokal za vrelu vodu, cistacica je ostavila preko noci sirce u loncetu, da se ne skuplja kamenac. Ja ujutro dosao prvi, ukljucio lonce, nisam proveravao, sipao Jacobs... A joj ljudi sada mi se baca pegla kad se setim ukusa!!!

 

Eto koliko mi mozak me radi pre kafe...

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Totti ma odlično je prošlo, 2 dana sam računao koliko sam izgubio ako mi ne vrate kofer  :laughing: A što se Castrolovih proizvoda tiče skupi su nešto u inostranstvu inače bih zapakovao i koju flašicu da se nađe  :laughing:

 

 

@Filip vežbaj malo te situacije, trebaće ti u životu od upoznavanja devojaka do intervjua za posao. Ja sam prvi put kada sam držao prezentaciju pred punim amfiteatrom pretrnuo, a sad mi svejedeno da li me sluša jedna osoba ili 400

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja problem sa tim Igore . Taj dan sam bio iscrpljen ... Kada ti mladji brat skace po glavi ceo dan , a pritom je 6.razred osnovne ...

Sto se tice razgovora za posao , vec sam imao jedan , kada sam letos radio  . Prosao je bez problema . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne ispale npr.. Moj kum, zaljubljenik u Bmw ( posebno serija 5 e39) nasao nekog 523i u Bg, valjda bese na Zelezniku. Imao je on tada jednu dobru Ar 156 2.0ts i hoce da menja uz doplatu za Bmw. Covek izbacio slike od Bmw-a, a on lep kao lutka. M kit ceo na njemu, bela boja i to ova bas jaka nijansa, dupli izduv pozadi ( 2cevi levo i 2 cevi desno), alu felne , unutra koza ocuvana extra, po slikama nema mane auto, ali vidi se da su slike starije. Cuju se njih dvojica nekoliko dana uzastopno, cenkaju se jos na nevidjeno, dogovaraju i sl. Mi smo mu trazili nove slike da posalje da bi videli kako auto izgleda u sadasnjem stanju, a ovaj vlasnik sve kao ne stize, u guzvi je , na poslu, na svadbi nekoj, pa posalje 2-3mms-a i sve nesto bezveze. Rece kao da mu je skoro polomio ovaj M look branik i da je stavio obican i to je to...

Dogovore se oni otprilike i krenemo mi ujutru za Bg. Stizemo i cekamo ga na nekoj pumpi ( Omv valjda bese). U jednom trenutku nailazi Bmw i jos na 100 metara vidimo da je auto lom. Staje on, izlazi lik krupan, zalizan, neki crnogorac poreklom, natekao od spavanja jedva smo ga probudili.. Gledamo Bmw i ne znamo gde da gledamo jer sve ne valja i sto je najbitnije nema veze sa onom pricom koju nam je pricao na tel.

 

Felne - nisu iste kao sa slike, z.branik ubacen obican i to crn pa mu vire oni pravljeni izduvi da je to smesno koliko je ruzno, bukvalno se sve cevke vide kako su varene do pola auta, auto farban ceo (a bio je u prvoj boji po prici) ali i da kazemo da nije bitno ali kada smo otvorili haubu, jbt. on siv metalik u kosevima! Imao nekada plinski uredjaj pa je skinut, naravno tragovi vidljivi, cukaju podizaci, trap napred razabljen, auto ceo izgreban i ulubljen limarijski. Kada otvoris vrata on je po stubovima crn jer nije bio farban odmah. Koza ispucala pobelela, folije na staklima ostecene, ciganija.. Mi se gledamo, nasli se u cudu, ja cekam reakciju kuma i spremam se da dejstvujem na neki nacin.

Pita ga on kao, Sta je bre ovo, pa nema veze sa onim slikama? A ovaj ce ladno, Pa to su mi slike od pre 4god kada sam ga kupio!!! Vidi on koliko je sati sto bi se reklo i menja pricu kao da radimo zamenu bez doplate, pa znas to je Bmw, pa ja zivim u tesnoj ulici svaki cas me neko zakaci zato je takav, pa ovo pa ono... i na kraju izjava koju cu da pamtim dok sam ziv :

Pa vi ste mladi momci, jbg. sada odradis limaiju, ofarbas ga, pa malo kasnije odradis trap, pa opet malo kasnije odklonis neke druge falinke i jbg. posle brate imas BMW-a da se svi okrecu za tobom!! :cat:

To je ispala brate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se ovog BMWa od prošle godine :) Pričao si za M-look i farbanje iz sive u crnu. Ko sad pamti dobro?  :harhar:

Inače, ovo je baš bezobrazluk. Kada pročitam šta se sve ljudima dešava dođe mi da ni ne kupujem noviji auto niti svoj prodajem. Prosto mi je već muka kada pomislim na jednu od te dve radnje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...