Jump to content
FAS Goran
Kosta.dz

Najbolje ispale, provale, smešne situacije

Recommended Posts

Eto, ja sam zaboravio da sam pisao. Svak cast sada tebi. :D

Imam ja na zalost ovakvih slicnih avantura koliko hoces, mogao sam i neku drugu da napisem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah hvala :) Baš mi je ostalo u glavi to za zamenu Alfe za BMW i M-look. A ljudi umeju baš da budu goveda pogotovu kada mogu neke pare da se uzmu..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve , koji ti to urade , treba isamarati na licu mesta , okrenuti se i otici . Bezobrazluka stvarno ima stvarno i previse ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada mi nikada nece biti jasno kako se ljudi tako ophode sa automobilima . Jeste da je to opet predmet i da nije zivo , ali mu treba posvetiti malo vise paznje , sto oko estetskog igleda , sto oko delova , ispravnosti i slicno . Ista prica i sa motorima i sa biciklima . Prolazim ulicom i vidim automobil po kom sve jedno do drugog golubja govanca . Kao javni WC UZAS ! Mene bi bilo sramota da u takav auto uopste udjem . A to kako ljudi odrzavaju svoja kola , generalno je zabrinjavajuce .

Sa druge strane ih i branim , jer imaju pravo da ih kola ne privlace do te mere kao narod na ovom i slicnim forumima ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jednostavno ih neka prividna rentabilnost više zanima od izgleda iil sigurnosti ;) Imam par drugara koji kupe auto, evenutalno zamene ulje i to sa Nisotec iil nekim gorim i teraju dokle može. Posle prodaju auto za 500e manje nego što su ga kupili i jako malo izgube. A ja sam npr uložio skoro 1500e u auto za malo jače od godinu dana i još ću izgubiti na ceni vozila toliko pošto im dosta pada cena, pa ti vidi :)

Mada ne žalim se, ja i sad mogu da idem na put kolima i da ne brinem da li će nešto da mi otpadne ili otkaže što ovi koji ne održavaju auto sigurno ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jednostavno ih neka prividna rentabilnost više zanima od izgleda iil sigurnosti ;) Imam par drugara koji kupe auto, evenutalno zamene ulje i to sa Nisotec iil nekim gorim i teraju dokle može. Posle prodaju auto za 500e manje nego što su ga kupili i jako malo izgube. A ja sam npr uložio skoro 1500e u auto za malo jače od godinu dana i još ću izgubiti na ceni vozila toliko pošto im dosta pada cena, pa ti vidi :)

Mada ne žalim se, ja i sad mogu da idem na put kolima i da ne brinem da li će nešto da mi otpadne ili otkaže što ovi koji ne održavaju auto sigurno ne mogu.

Sve je to fino , ali nema opravdanja sto ih barem ne operu :D ! Lenstina u kuci , lenstina i u autu  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da vam ispričam šta se meni desilo, a i da vam posluži moj primer za nauk da ne dođe do iste situacije :)

Elem, otišli devojka i ja na Bled i posle u Klagenfurt i fino se nakupovali pošto su cene i do 70% niže nego kod nas. Ja uzeo parfeme za sebe i majku, mojima poklone, neke džempere i tako dalje, sve uredno spakovao u kofer(Goodyear, bili za 2000din na NISovoj pumpi) i seo u bus. Dođemo na stanicu, uzmem kofer i odem kući. Kada sam došao sav srećan krenem mojima da dajem poklone i otvaram kofer, a tamo gomila uložaka :wallbash: Kad se tad nisam šlogirao.. Pogledam još malo i vidim čizme, fen, fotoaparat...jedva nekako iskopam knjigu i na njoj obeležene strane vaučerom sa imenom putnica. Zovem agenciju i niko se ne javlja, broj vodiča nemam i onda krenem od vodiča koji nas je vodio u Krakov pa preko njega pozovem glavnog vodiča, pa našeg vodiča iz autobusa i jedva nekako dođem do broja ove gospođe. Nađemo se danas i zamenimo se za kofere, sreća pa je žena totalno na mestu, inače ostadoh ja bez dosta stvari :) 

E sad epilog, verovatno su vozači kada su ljudi u Rumi izlazili malo ispreturali kofere i posle smo ta žena iil ja uhvatili Goodyear kofer koji nam je prvi pao šaka ne znajući da imamo pogrešan.

 

Ja kad sam radio u Rusiji, na odmor se islo svakih 6 mesec, prvi put odem sa sportskom torbom, lako je nadjem na aerodromu, posle sam pred povratak kupio neki kofer, bilo je raznih sarenih, a ja kupi crni, diskretan, medjutim kad smo stigli u Beograd jos 5 - 6 ljudi je imalo slican kofer ... gledam ja koji je moj dok se vozi onako na traci, gledaju i ostali ljudi, na kraju sam nasao svoj tako sto sam otvorio i proverio ... Posle toga sam video da ljudi kace neki privezak, neku traku ili nesto slicno, da mogu da prepoznaju svoj kofer ... Onda sam i ja okacio neku traku u bojama nase zastave i nisam imao problema ... 

Inace 31 decembra odem do pumpe da natocim gorivo ... guzva na svakoj pumpi i stanem ja na jedno mesto i vidim da je nasuto peskom, valjda se prosulo neko gorivo i oni bacili pesak da upije ... izadjem iz auta i krenem da otkljucam bravu rezervoara, ali posto sam pre toga uglancao patike , krenem ja lagano na prstima i odjednom se prospem po sred onog peska, gledaju me radnici, gledaju me ljudi ... sta cu pokupim se, otresem pesak sa zadnjice, natocim naftu platim i bezi odatle u pm ... pipam se pozadi i osetim da je masno ... vratim se kuci, promenim pantalone i produzim gde sam krenuo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni baba kači konce u bojama da bih lakše našao, ali u onom mraku i onako umoran od 12 sata puta nisam ni pomsilio da pogledam gde je konac i da li ima još neko takav kofer, ali srećom dobro je završilo jer je žena stvarno bila korektna, inače verovatno ne bih ni video više svoj prtljag :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadničak, omastio guzicu :D Valjda se niko nije ovajdio od toga...  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez evropejaca na vidiku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa Bogi, doslo i tvojih 5 minuta  :laughing:  :laughing:

Beli, da nisi slucajno koristio Jankovicev antifriz, sta znam, praznici bili i tako to :guitar:  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, i ima da traju bar 10!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, posle onog sa srebrnim sprejem, da znaš da sam zaslužio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, da nisi slucajno koristio Jankovicev antifriz, sta znam, praznici bili i tako to :guitar:  :D

 

On to samo brzom postom salje ... a meni nudi sok da pijem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima antifriza, nego nema belog ;)

Ma kako nema belog, idi malo po Zemunu i u blokove, ima belo, ima žuto, ima svašta.  :laughing:  :laughing:  :laughing: 

Nego neće da šalju brzom poštom, ne znam zašto..  :question: 

:police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...