Jump to content
FAS Goran
Kosta.dz

Najbolje ispale, provale, smešne situacije

Recommended Posts

Podvarče, drugar ti je legenda! :thumbsup:

I ja jedva cekam,da me zaustave,nisam znao da dele po 4soma kada im ponudis 5 :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mog komšije na moru, došao u goste neki prijatelj sa pasatom koji je bio nov. Inače radnja se desila pre koju godinu. Auto je bio parkiran pored kuće na putu koji pod popriličnim nagibom. I već pretpostavljate, dok su oni pili kaficu začuo se veliki prasak. Oni izašli iz kuće, a auta naravno nema. Na neku foru se otkočio, proleteo kod komšije koji je treća kuća dalje u dvorište, prošao kroz dvorište i upao u šumu, odnosno u provaliju. Prilikom toga svega je razbio komšiji dve betonske ograde da bi završio na krajnjoj lokaciji. Posle ga vadila dizalica :D . Bedak jbg....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neko vece skupili se mi i pricamo o bazenu, o sljunkari i dogovaramo se da idemo zajedno, a jedan druga vice da na jedno kupaliste nece da ide jer kako kaze"juce sam se poseko, dve nedelje nisam mogo da hodam" a hteo je da kaze prosle godine se poseko, pa dve nedelje imao problema sa stopalom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko bio u Vrnjackoj Banji zna kakva su brda i doline. Ja sa svojim novim matorim Golfom, imao ga tek par dana. Parkirao se ispred hotela Aleksandar, ekskluziva... opasna nizbrdica. Stao sam nosom nizbrdo i posto nisam imao rucnu ostavim auto u rikvercu. Sidjem do promenade, vracam se, sedam u auto, okrecem se da dohvatim pojas i u tom trenutku auto ispada iz brzine. Nisam stigao ni da beknem vec sam se zakucao u Mercedes CLK koji je bio nekih 3, 4 metra ispred mene. Pomislih kad mu zapisti alarm i izadje tetovirani baja sa prangijom iz hotela... ali nije nista bilo. Golf se malo podvukao pod Mercedesov branik, upalim auto, polako u rikverc, stavim cigle pod tockove i sacekam malo ako se neko pojavi. Niko nije dosao, na Mecki se branik vratio u prvobitni polozaj, nema ni ogrebotinu, na Golfu takodje! Happy end ali mi se noge odsekle!

Par dana posle toga odem u servis, zamenim sajle, nasteluju mi rucnu da kopa na trecem zubu, izlazim iz servisa i odmah me tu zaustavlja pandur, krece driblanje kao mator auto, jel tehnicki ispravan i tako to, ja mu rekoh da je ispravniji od njegovog pezoa i to ga izgleda naljutilo i kaze aj povuci rucnu, povucem na treci zub on kaze slobodno zategni, rekoh nema potrebe i pocnem da pustam kvacilo, auto ukopan! Samo mi je drsko vratio dokumenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebanu situaciju sa rucnom smo imali ja i brat, naime on vozi pasata B6, automatik i ima neku rucnu na dugme, dosao on da pricamo nesto i stane na sred ulice, stisne to dugme za rucnu i mi pricamo, odjednom auto se ugasi jer je ostao bez nafte, i krene on da drnda da ga pali, tamo vamo, a auto ni da cuje, pokusamo mi da ga gurnemo sa strane medutim nece od rucne ni da mrdne, a ne moze da je ''spusti''. Prolazi neka zena nekim polom i jedva ona prodje pored, pogleda nas i prokomentarise, vidi deca stala na sred ulice ko da je njihova, ovaj mali uzme pa krene da je psuje, ja mu kazem cuti debilu, pozvace muza polomice ti i noge i auto, nemas gde da ides, i sve se tu smiri, mislimo mi sta cemo da radimo i odem ja kupim mu 2 litra nafte, natocimo i nekako upali auto, odmah je ostavio auto kuci i nije dirao dok stric nije natocio gorivo da auto funkcionise. Nikako ga ne razumem zasto tera auto koji je bukvalno na dnu sa naftom, dok su imali astru pre toga, riknula mu je pumpa, majstor je rekao da je to zato sto je cesto ostajala bez nafte, ali ko zna sta se sve tu desavalo, mali je stetocina sta god da mu das ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča je sledeća, jedan od većih blamova koje znam...

Lik auto električar, težak zajebant inače, živi u selu odakle mi je ćale rodom i dolazi jedan dan kod njega lik, stari poznanik da mu nešto sredi na autu, ja bio tu, svratio u prolazu i ovaj počne to da mu čačka oko auta i taj poznanik ga pita za neku seosku "domaćicu", kao "Jeli, da ne znaš ti neku Jelenu, od nekog Zeme ćerku, tamo iz tvog sela", a ovaj znajući i koja je i kakva je mu odgovara "Znam je bre, što, jel 'oćeš da ti je namestim da je 'ebeš?", a taj lik se smrkne i kao "Ma nije bre, nego zabavlja se sa mojim sinom", a ovaj u zemlju da propadne i počinje da se vadi, kao "Aaaa, ti na ovu Zeminu misliš, a ja pomešao sa jednom drugom, znam je bre, fina devojka", e ja kad nisam ja u zemlju propao na njegov red :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu uvece odem drugar i ja u neku kafanu sa devojkama, njih dve kasnije odu a mi ostanemo jos po koju da popijemo pa da idemo kuci. I kad smo se ponapijali pricamo mi o tome kako ne bi trebao da vozim jer ne mogu da hodam a ne da upravljam tonom gvozdja. Dogovorimo se da spavamo na u autu pa ujutru da idemo kuci. Probudimo se oko 6 i onako manje vise normalni krenemo sa parkinga kod mene da nastavimo sa spavanjem. Ja vozim a on spava na jedno oko, i na krivini kod jednog restorana vidim da je neko zakucao u betonsku banderu i bukvalno je razbio, iskrivila se i ceka da padne, kaze on ko li je to zakucao, a ja kazem ne znam vidim da je tamo neko zeleno krilo ... a on ce meni pa nije to avion udario to neko kolima lupio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je oduševilo što postoje tarife za plaćanje prekršaja na licu mesta :laughing:

Elem, kod ćaleta u firmi imaju baš dosta vozila, od Floride 1.3 koju nikom ne mogu da uvale pa je drže tako do A8. Ćale uglavnom uzima Z10 i novi A4, zavisno od puta gde idu. Pre par meseci su išli na neki službeni ručak i ostavili A4 u drugoj zgradi firme i uzeli Z10 za mali deo puta, Nigde nikog nije bilo osim traktora i njihovih kola, neiscrtana traka na putu i nigde nikakvog znaka. Ćale je pretekao traktor i odmah ispred se pojavio policajac. Krenula je standrardna priča kako je kazna 15 dana zatvora i 100 000 za preticanje preko pune linije, još prekoračenje brzine, verovatno bi se tu nakupio još neki prekršaj ako ne pristanu da časte 1000din. I čale teška srca da toliko i rastanu se fino. U povratku je vozio kolega A4 pošto se ćale iznervirao i nije hteo više da vozi i sete se da su zaboravili putni nalog i krenu da se vrate. Par kilometara odatle je taj kolega pretekao neki šleper i opet isti policajac zaustavi kola i krene ista priča. Kolega nije hteo da se raspravlja i ponudio mu 1000din da ih pusti jer žure i kaže policajac nije 1000 nego 5000 :laughing: I sad pitaju oni kako 5000 kad je pre 2 sata sa Puntom bilo 1000 i kaže čovek pa nije vam ovo Punto :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče čuo priču, lik došao u pet šop da kupi ribice i kupio 20 komada, posle nedelju dana opet dolazi i traži 20 komada istih takvih kao prvi put, pa posle pet dana opet, pa tako 5-6 puta i prodavac ga pita što kupuje stalno te iste ribice, da ih ne prodaje negde, razmnožava, šta radi sa njima, a ovaj kao "pa imam neku ribu veću malo, ja samo ubacim ove, a ona ih sve pojede, a glupo mi bilo da svaki dan dolazim da ih kupujem, pa sačekam da prodje neki dan, pa dodjem opet", a prodavac ga pita koja je vrsta ta ribica, a ovaj kaže "pa rekoše mi da se pirana zove" :fun:

Isto jedna anegdota... Gradili neki majstori kuću i ovome što je bio na mešalici se napunila patika sitnog peska i on počeo da trese nogu da kao istrese iz patike, a drugom rukom se držao za mešalicu, a lik koji je bio iza njega mislio da ovoga drma struja i udari ga lopatom da ga odvoji od mešalice i izlomi mu ruku :unworthy:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto jedna anegdota... Gradili neki majstori kuću i ovome što je bio na mešalici se napunila patika sitnog peska i on počeo da trese nogu da kao istrese iz patike, a drugom rukom se držao za mešalicu, a lik koji je bio iza njega mislio da ovoga drma struja i udari ga lopatom da ga odvoji od mešalice i izlomi mu ruku :unworthy:

Ovo sam cuo iz bar 5 krajeva Srbije! :D Izgleda da se svi radnici na mesalici u Srbiji drze za istu dok istresaju kamencice iz obuce,hehe... :)

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...