Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

FLCS u Novom Sadu, nedelja 19.06.2011.

Recommended Posts

ns10.jpg ns24.jpg ns26.jpg

Nedelja 19.06.2011.

Lokacija na kojoj se održava NS Auto Show:

lokacija.jpg

Bajči Žilinskog 15

Ne može da se promaši jer em je lako naći, em idemo svi zajedno u koloni. :thumbup:

Ulaz za posetioce je besplatan.

FLCS će imati jedan automobil u kategoriji Styling (mini Style), pa ćete imati za koga i da navijate. :animier:

Polazak...

Treba da dođete na parking kod Hotela Continental na Novom Beogradu (mesto gde su inače okupljanja), između pola 10 i 10 sati prepodne.

Polazak je najkasnije do 10:15

Ciljano vreme dolaska u NS je između 11 i pola 12. Auto Show počinje u podne. :thumbup:

Naravno, ide se autoputem.

Dogovorićemo se u Novom Sadu gde ćemo i kako na ručak (da li na samoj manifestaciji kupiti pljeskavice i šta sve već bude imalo, ili ćemo malo lepše, organizovanije otići na neko fino mesto na klopu).

Organizovan povratak nazad za BG...pa, nemamo pojma u koliko sati. Uglavnom, vratićemo se. :D

Oko troškova...

500 dinara po autu za putarine u oba pravca plaća Klub, nije važno da li ste član Kluba, ili ste samo član Foruma.

Gorivo gledajte da podelite sa još nekim (mada i nije NS toliko daleko), ali ipak je lakše da to podelite tako što bi vas bilo po dvoje ili troje u autu...ili, možete da napravite i četvorku...vaša volja i izbor. :p

Uglavnom, neka vam ova tema služi i za takve dogovore, tj. ko će s'kim. :D

Gledajte da u tim dogovorima (između više automobila) izaberete auto sa klimom, jer kažu da će biti vruće sledeće nedelje...

Kao što piše gore, ulaz na manifestaciju je besplatan.

Ono što pojedete i popijete, sami plaćate...pa ste se možda upravo setili da je nedelja 19.06. idealan dan da počnete sa novom dijetom. :D

Novosađani, red je da vas upoznamo jer od prošlog odlaska u NS, FLCS je još narastao, ima novih ljudi...plus naravno računamo na stare domaćine. :thumbup:

Slobodno svi koji bi hteli da idu, kao i novosađani, neka se upišu u okviru ove teme, kako bi okvirno znali broj ljudi.

p.s. mene sramota :whistle: da se stavim na broj 1, ali naravno da idem... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neshice , ma ajte molim vas , nema tu stida , naravno da si ti nas No.1,iliti Il Numero Uno :unworthy: , sto bi braca talijani rekli, a posle idu i Alan Ford, Bob Rok, Sir Oliver, Jeremiaha, Grunf i ostali clanovi nase TNT , ovaj, pardon , FLCS grupe, pratice te u stopu, tj u tocak :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. pravi Kole

2. zeMski Kole

3. Kole xepoj 1

4. Kole xepoj 2

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
FLCS će imati jedan automobil u kategoriji Styling (mini Style), pa ćete imati za koga i da navijate.

Smemo li znati za koga i ciji auto treba da navijamo? :animier:

Noga mi je u gipsu :doc: , voljan sam da idem, pa ako kod nekog bude mesta - krenuo bi i ja. :) Iz Nice-Batajnice sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti se potpisemo na gips gumama ili flomasterom? Ti biras :) Nadam se da cu se i ja pridruziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
FLCS će imati jedan automobil u kategoriji Styling (mini Style), pa ćete imati za koga i da navijate.

Smemo li znati za koga i ciji auto treba da navijamo? :animier:

Noga mi je u gipsu :doc: , voljan sam da idem, pa ako kod nekog bude mesta - krenuo bi i ja. :) Iz Nice-Batajnice sam.

Ja cu da vozim stevu, taman da se upoznamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto mi je gips isaran roze srcima od strane sestrinih klinki, i totalno je u gej fazonu :lol:, samo zbog potpisivanja Fiat ekipe stavicu jos jedan sloj novog gipsa! :thumbsup:

U medjuvremenu

Image_3056.jpg

Ova boja je na insistiranje sestrine trogodisnje cerkice. :)

Woodoo :clap::unworthy: Cujemo se kad dodje vreme dogovora! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekamo vas dobrodosli.Prosli put nas Novosadjana je bilo sramota malo.Ajde domacini javljajte se.Naravno dolazim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekamo vas, pretpostavljam da ce tamo biti guzva, sto se tice nekog druzenja, upoznavanja, tako da ideja za Miseluk posle svega uopste nije losa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se u nedelju.... A kako se meni cini, tamo ce biti guzva, pa samim tim i problem za parking... Al valjda cemo se snaci... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekamo vas, posle možemo do Mišeluka malo da se družimo i potegnemo koji put :thumbsup:

Ako se iskombinujem da dodjem ocekujem jedno potezanje sa tom mocnom JTD masinom :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam ja dobro razumeo Duleta taj plato iza perionice u carinskoj zoni je naš. Nije to baš mala površina. Ja sam na putu i ciljam da dođem u NS do 11h a onda eto i mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti problema za parking...Kad se udje na ulaz kod perionice,ona cela desna strana je planirana za posetioce...A tamo moze stati kola....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari :welcome:

uzivajte i lepo se provedite :thumbsup:

ja imam nekih porodicnih obaveza u Banja Luci,tako da,mozda se vidimo u povratku :rolleyes:

negde na autoputu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se iskombinujem da dodjem ocekujem jedno potezanje sa tom mocnom JTD masinom :thumbup:

Naravno, voleo bi i ja da probam protiv HGT-a, nisam još imao tu priliku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lele bre, ovi novosadjani bi se samo potezali :)

razhebacete ta kola ocas posla, cuvajte to, kriza je :) :) :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...