Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

FLCS u Novom Sadu, nedelja 19.06.2011.

Recommended Posts

Tako je! (*ebi ga ne smem da ti protivrečim odmah mi warn status skoči na maksimum :thumbdown: )

Nemoj zezati, pomisliće ljudi stvarno... :D

Ljudi, ja bio, a vi zapalili na klopu, tako da se nismo ni videli! Bio sam sat vremena...

Pa, gde baš tada da dođeš... :whistle:

Vidi...sve mi se čini da ćemo napraviti jedno posebno Banjo Okupljanje...ono, bićeš specijalan gost... :D ..koji treba da časti. :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to misliš ''da se raziđemo''...iz njegovog stana? :D

Takvo okupljanje pravimo kod njega kući...k'o što je red. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste kad nece on da dodje kod nas,docicemo mi kod njega....evo klub ce da pokrije putarine ljudima koji bi dosli sa strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se.

Čak...da najavimo ljudima ranije...ono, pošaljemo masovni Email...npr. kada bi sada slali :whistle: , to bi bilo samo skoro 4.500 mail-ova... :D

p.s. Možda ipak da sačekamo da prođe sezona odmora...naročito ljudima koji bi došli van Beograda treba izaći u susret... :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha....ovo nije normalno nikako! Ja danas pravo s ispita pičim za NS da vidim šta ima, a vi se razbežali na sve strane! A taman sam poneo piće i sve to da se nađe, ali šta ću kad čovek ne može da vas stigne ni za glavu ni za rep!

Pa dobro, vidim planirate jedan od najvećih skupova. Ok, to će onda biti na jednom placu, javiću vam lokaciju. Inače privatni posed, biće mesta za sve da se parkiraju, da se roštilja i sve što je potrebno...ali plašim se da ćete se opet negde izgubiti pa da mi sve probadne *ebemu miša! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...vidim planirate jedan od najvećih skupova. Ok, to će onda biti na jednom placu, javiću vam lokaciju. Inače privatni posed, biće mesta za sve da se parkiraju, da se roštilja i sve što je potrebno...

Dogovoreno. :thumbsup:

Samo još datum da se demokratski izabere...pa, Bože moj...ako i ne možemo da se usaglasimo oko jednog datuma, onda ćemo produžiti na tri dana...k'o što je običaj u našem narodu. :D:p

Onda nek' ljudi dođu onog dana kada im najviše odgovara. :D

p.s. Trebalo bi pozvati i predsednika Opštine...kao i sve viđenije ljude iz kraja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi na Mišeluku... i kažemo novosađanima ''zovite Vuleta da dođe'' :whistle:

- Pa, on...ooooovaj...radi mapu baš sada...doteruje nešto....eno, puškom zapretio Gumetini da mora biti ''sad ili nikada'' gotova...sad će on...samo što nije... :D

Ali, počeo je pljusak...

Tako daaaaaa...pusti tu priču o gumama :whistle: ...jer odmah si otrčao da menjaš mapu i stavljaš garant neku extrem... :ice:

Stigao sam na Mišeluk 10 minuta nakon što ste otišli, jbg. A nisam "trčao kući da menjam mapu brže bolje", ona je bila planirana već duže vreme, zato sam i radio taj izduv, i evo baš se potrefilo da je završim tog dana kada ste vi tu. Naravno da sam požurio jer nisam hteo da razočaram Bokija, da dolazi čak u NS na slikovima i onda da ne potegnemo, ali eto, nije nam se dalo ovaj put :whistle:

A što se tiče same mape, stavljena je za svaki dan, nikakav extrem, ali bolja nego što je bila...

Što se potezanja tiče, ja kako sam čuo, Milutin je dobio Bokija, a Milutin i ja smo kasnije probali kad se razvedrilo... Ali ajde, matematika je jedno, a realnost nešto drugo, biće dana i kafana :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose si ti cuo, a jos losije smisljas opravdanja.

Bolje montiraj slikove, pa pravac BG. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se potezanja tiče, ja kako sam čuo, Milutin je dobio Bokija, a Milutin i ja smo kasnije probali kad se razvedrilo... Ali ajde, matematika je jedno, a realnost nešto drugo, biće dana i kafana :welcome:

lose si cuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas steta sto nisi dosao ... :))) ah taj rale uvek kasni sa mapama :)))) bice vremena da se probamo,eto 2 i 3 jul se vozi zagreb,bicu tamo pa ako dolazite lako cemo se sastaviti na semaforu

vuletova parola:Govori tiho i vodi gumetinu sa sobom hahahaha :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se potezanja tiče, ja kako sam čuo, Milutin je dobio Bokija, a Milutin i ja smo kasnije probali kad se razvedrilo... Ali ajde, matematika je jedno, a realnost nešto drugo, biće dana i kafana :welcome:

lose si cuo...

Ups, eto ga sad...

Sta, kako?

Jos ti ja kazem posle dobio sam te, ali ono, nije znacajna razlika...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi me obisao kada sam ja naleteo na kola i kocio to je bilo posle 400m a tebi je krajnja desna traka bila slobodna,a racunaj da sam ja sa slikovima vozio po vlaznom kolovozu ali nista nije problem da ponovimo...;) valjda ce i vule dotle da napravi 500 hp :)

Ali stoji da nije bila razlika ali vlazan kolovoz je bio problem definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje završio do jeseni, nema više prepravki, samo popravki :rolleyes: a onda nastavljamo kad se sve sredi.

Ja sam za crtu spreman, na zimskim 175 gumama, pa ko želi, na prvom sledećem skupu, može :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi me obisao kada sam ja naleteo na kola i kocio to je bilo posle 400m a tebi je krajnja desna traka bila slobodna,a racunaj da sam ja sa slikovima vozio po vlaznom kolovozu ali nista nije problem da ponovimo...;) valjda ce i vule dotle da napravi 500 hp :)

Ali stoji da nije bila razlika ali vlazan kolovoz je bio problem definitivno

Uslovi su svakako bili uzasni, ono se ni ne moze nazvati propisnim drag-om, guzva, vlazno, tebi kola u traci, meni kola u traci, ali ono, ako je Vule lose cuo moze da ispadne da si ti mene oduvao, a nije tako...

Napisao sam u onoj drugoj temi vec, moramo ponoviti, mogao bi i neki rostilj tu da padne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezultati takmicenja u styling-u:

Extrem Klasa Styling

1.Selamlic Muamer Ford Focus

2.Zoran Puric -Opel Astra

3.Savo Maric -Zastava 750

Maxi Klasa Styling

1.Bosko Zoric -Ford Taunus

2.Jovanovic Bogdan -Golf 2

3.Petkovic Milos -Golf 1

Midi Klasa Styling

1.Dalibor Grubesic -Golf 2

2.Culap Ivica -Seat Ibiza

3.Alexandar Ljubicic -Golf 5

Mini klasa Styling

1.Marko Racic - Fiat Punto

2.Vuckovic Dragomir Opel Astra

3.Nikola Ristic -Fiat Stilo

Preuzeto sa FB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaaaaa! Tresi mesi! :rofl: Bilo je super u NS! :thumbsup:

Svaka čast Maretu na osvojenoj nagradi, apsolutno je zaslužio :unworthy: RISPEKT BRATE!

Bravo i za Nidžu (Steela) na osvojenoj nagradi i hvala na vožnji do NS-a i nazad :unworthy::thumbsup:

Bilo je super druženje, mnogo smeha i zezanja :gathering: U kafani je bilo odlično, riblja čorba vrhunska, Dunjovača najbolja koju sam pio, roštilj prosečan :cheers:

Imam i ja gomilu fotografija (slikao sam telefonom) ali nisu loše, okačiću ih kada budem imao volje :robo:

Osim Maretovog auta (nije što je naš nego je stvarno extra), svidela mi se Ibiza-Cupra, Golf V je isto solidan, par dobrih Golf 2 i lik sa Taunusom je definitvno zaslužio prvo mesto, stvarno je napravio odličan auto i definitivno je puno puno para i truda spucao u njega. :sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Seti se samo price o the doctorsima kad je onaj lik stajao iza nas :D

Elem, jel ima neko sliku ove astre sto je bila druga? Ne secam se koji je to auto uopste ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^plava metalik, imala je neke tribale na tabli ili tako nesto, hromirane detalje itd... Parkirana pored Fokusa.

A sta je sa doctorsima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Hmm, ne secam se, videcu kad okace slike...

A the_doctorsi su prodali brava onom liku i sad je u SD lunatics ekipi (onaj sivi stilo betmobil, zeleni punto kec, ... bili su na kosutnjaku pored nas), tako da nema vise veze s njima. I da, nista nije uzeo ladno ... a u nbg na t&s bio prvi pre par nedelja :)

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Seti se samo price o the doctorsima kad je onaj lik stajao iza nas :D

Elem, jel ima neko sliku ove astre sto je bila druga? Ne secam se koji je to auto uopste ...

Cini mi se da je to crna astra sa zatamljenim zadnjim svetlima, koja je ucestvovala i na db drag-u pa je bila u redu ispred nas.

Imam je u kadru na jednoj slici... okacicu malo kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...