Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

FLCS u Novom Sadu, nedelja 19.06.2011.

Recommended Posts

znaci u nedelju otvoreno prvenstvo srbije za fiate i lancie u street race :thumbsup: na miseluku,pa da se odma krene u pravljenju klasa,onda vidimo se u novom sadu :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari :welcome:

uzivajte i lepo se provedite :thumbsup:

ja imam nekih porodicnih obaveza u Banja Luci,tako da,mozda se vidimo u povratku :rolleyes:

negde na autoputu :smoke:

Shatro porodicne obaveze, garantovano je stigla zabrana iz gradske uprave da se pojavis opet u gradu zbog proslogodisnjeg pokusaja da silom uvedes englesku stranu voznje ulicama Novog Sada. :D

Sreca da tad jos nisu bile kamere :thumbdown:

vec bih bio na You-tube-u :rofl:

ali na kraju se sve lepo zavrsilo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Iako nisam bio na tom skupu, procitao sam negde sta se desilo, svaka cast za snalazljivost... thumbsup.gif

ovog puta valjda nece biti toga, jer se do ovoga mesta u grad skoro i ne ulazi...

A do miseluka pod pratnjom nas novosadjana... thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
a bogami i ja, taman da testiram konacno popravljen auto :thumbsup:

Šefe ima li mesta za mene u tvom avionu do Ns i nazad :question: jeste da moj malo troši, ali ipak neću se kuvam bez klime & obećavam neću povesti Megy :whistle: Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim obavezno.Nikada do sada nisam bio,a posto je sada u NS moram se pojaviti.Pozdrav svima i cekamo vas... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@phantom - mogao si i neki bolji razlog izmisliti, ovo sa klimom je bas nekako klimavo... :harhar::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg klimavo ili ne ... ali tako je ... :whistle: ...znam samo da neću da idem sa pripadnicima "vlasti" :wallbash::thumbup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko god bude isao onom Pedjinom Kappom :rolleyes: osecace se ko da ide avionom :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

predlazem da se Mancicu dodeli neka funkcija, kako bi i on bio "vlast" :) hehehhe :) :) :thumbsup:

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mančić će dobiti orden za hraborost i strpljenje u borbi sa majstorima za popravku auta. Biće moderator podforuma za predstavljanje autombila članova :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na putu od industrijske zome do Mišeluka gde će se verovatno ići popodne biće prilike da se isproba svfih 5 od 11 kamera u NS koje su za kažnjavanje. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh dosao bih i ja ali idem na more u nedelju vece.Nije nemoguce,videcu sta mogu da izvedem pa ko zna mozda i dodjem.Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo da napravimo i turu po Bulevaru Oslobodjenja pa da obidjemo 7/11 thumbsup.gif

Zato svi pamet u glavu pre polaska na Miseluk... Pogotovo na mostu Slobode... Mene tu bas povuce da dam gas, pogotovo od kad su digli ogranicenje na 80 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mapa lokacija u Novom Sadu na kojima se snimaju prekršaji:

Beogradski kej - Marka Miljanova

Bulevar oslobođenja - Bulevar cara Lazara

Bulevar oslobođenja - Bulevar kralja Petra Prvog

Bulevar oslobođenja - Bulevar Jaše Tomića

Bulevar oslobođenja - Narodnog fronta

Bulevar Mihajla Pupina - Žarka Zrenjanina

Bulevar cara Lazara - Stražilovska

Futoški put - Kneza Miloša

Futoški put - Vršačka

Most slobode

Varadinski most

Edited by nemanja_ns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limuzina preuzeta i do nedelje ce biti komplet spremna da objasni neke stvari :harhar:

Osim ako Bojke dodje sa njegovom azdajom i objasni svima.

A sto se tice one ponude da udjem u vlast moram da vam kazem da nisam ni malo jeftin :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram da odustanem od dolaska, ne mogu nikako da se iskombinujem zbog j'benih ispita :wallbash: Dokumentujte to nekim video clipovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće biti takvih video klipova (isprobavanja tehničke ispravnosti papučice za gas :whistle: ) na forumu...da nam Đura ne bi posle opraštao što nas je tukao... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, ako se dođe kasnije tamo npr. oko 2 sata, odnosno ako ne idemo zajedno, jel nam keširaš za putarine? :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, ako se dođe kasnije tamo npr. oko 2 sata, odnosno ako ne idemo zajedno, jel nam keširaš za putarine? :p

ti si svoje dobio :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, ja ne kontam gde se ovo održava tačno.Jel između perionice i one stare fabrike? danas prošao tuda i iza te perionice je neka poljana sa travuljagom do kolena.. :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato će vas čekati na Avia pumpi ovi što znaju, ako i prošli put samo da se utanači vreme.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...