Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

FLCS u Novom Sadu, nedelja 19.06.2011.

Recommended Posts

ti si svoje dobio :harhar:

Aha OK! Podsetite me, ako bude još nekih kvizova, da ne učestvujem! :harhar:

Nego, ako uspem da dođem, doći ću kasnije kao što rekoh, jer imam ispit ujutro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko sator il poveci suncobran? :)

Meni se cini da ti nece trebati suncobran nego kisobran... whistle.gif

Weather2umbrella - Novi Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javljam se da bih dosao i da formiram jedan nepusacki auto (ili pusaci koji mogu da se uzdrze) a ko hoce da se provoza u Cromi. Tacke kupljenja Zarkovo, Banovo brdo, Sajam ili kod Intera.

Edited by notorni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkud to da se prekrshaji snimaju i u NS ????

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Novi Sad je danas pokriven sa više stotina kamera koje se nalaze u okviru sistema gradskog video nadzora. Kamere 24 sata beleže dešavanja oko skoro svih škola i vrtića, skoro 30 najvećih raskrsnica i delova saobraćajnica, mostove, kao i pojedine javne površine kao što je Trg slobode ili Petrovaradinska tvrđava, a svakim danom sistem se sve više širi. Tokom narednih nedelja sistem video nadzora Novog Sada će u punom obimu početi da koriste i gradske inspekciske službe u prvom redu komunalna policija. Očekivanje lokalne vlasti je da će se time značajno doprineti povečanju komunalnog reda u gradu, kao što već sada korišćenje video nadzora pomaže policiji u hvatanju prestupnika i saobraćajnih prekršioca."

Novi Sad je jedini grad u Srbiji koji ima jedinstveni sistem video nadzora, svih 200-300 kamera se kontrolise iz jednog centra..

Kad procitam sve ovo, onda mi je i cudno sto je samo 11 kamera u sistemu kaznjavanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada se okvirno planira-ocekuje povratak?

Cisto da znam zbog noge, da li da nosim stake i tako to .. :whistle::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulaz na manifestaciju ce biti na istom mestu gde se i u perionicu ulazi..Pored perionice je mesto gde ce se to sve odrzati i sve je ASFALTIRANO.....Pravo idu oni koji se takmice,a desno odma oni koji ce dolaziti da gledaju..Ako jos nekom trebaju neke inforamcije,neka me pita...Evo i broja mobilnog za one kojima jos nesto nije jasno..065/3853-484...Pozdrav i vidimo se u nedelju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, ako se dođe kasnije tamo npr. oko 2 sata, odnosno ako ne idemo zajedno, jel nam keširaš za putarine? :p

Kao što ti reče Boki...računaj da ti je taj trošak putarine ono što nikada nisi častio za pobedu u novogodišnjem kvizu... :harhar::D

-----------------------------

Kada se vraćamo nazad...zaista nije moguće pretpostaviti.

Verovatno se i neće baš svi ljudi vraćati u isto vreme...zavisi i od toga hoće li biti dosadne kiše ili neće...

Uglavnom, imajući u vidu iskustva od ranijih odlazaka u Kragujevac, Zrenjanin, Novi Sad...biće polazak nekoga za Beograd bar na svakih sat-dva... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...biće polazak nekoga za Beograd bar na svakih sat-dva... "

Kao autobus Laste za Lazarevac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dulegti: jel ima neka ladovina tamo? Neko drvo il nesto slicno?

I da li ima u blizini da se kupi neka voda, sokovi, ...?

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ,nazalost,nijednog drveta tamo...To je parking od carinske zone i tu se kamioni okrecu i parkiraju..Bice ovde da se kupi hrana i pice i cene nece biti neke nabudzene..Pljesak ce biti 150 din,pivo 100,kola 80...A na nekih 600,700 m je Tempo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za piće uopšte neće biti problem. To se može organizovati na licu mesta, a bogami i klopa.

Ako se polazak planira za 10:15 ispred Intera, onda je vreme sastanka na Avia pumpi ispred NS u 11 - 11:15 ?

Očekujeno potvrdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatnije je 11:15 - 11:30, dok se svi pokupimo, probijemo kroz guzvu, naplatna rampa, i tako dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao sam heroju da cu vas okrenuti kada mi krenemo,da krenete i vi,racunajte da cemo mi krenuti najkasnije u 10:15h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada mi Stilic nije u idealnom stanju, necu odoleti. Vodim Natasu da nas nervira kako joj je dosadno, imam 2 mesta za teske pusace ili tolerantne nepusace. Nepusacima dozvoljeno da nose gas maske. Klima umereno radi (o tome za sada necu napismeno, dok se ne dogovorim sa tzv. serviserom, ali vidimo se uzivo), tako da se pomazem promajom.

Boxon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavio sam par slika gde se sve odrzava na Fejsbuku...Ako neko ima vremena neka prebaci i ovde...Hvala i vidimo se sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo, ko dodje sutra kod contija i ide u koloni za NS placena mu je putarina u oba pravca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...