Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

FLCS u Novom Sadu, nedelja 19.06.2011.

Recommended Posts

@dulegti: jel ima neka ladovina tamo? Neko drvo il nesto slicno?

I da li ima u blizini da se kupi neka voda, sokovi, ...?

Izgleda ce biti ladovine na pretek :whistle:

samo jos da ne pada kisa :veryangry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drushtvo,nadam se da se lepo provodite. Mene uchenje za ispite sprechava da dodjem :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad svi da cestitaju nasim drugovima za PRVO i TRECE mesto... respect.gif

IMG_1387.jpg

Edited by nsgaghy

Share this post


Link to post
Share on other sites

E evo nesto i od mene :DD ima par fiata na snimku :DDD jedan me umalo zgazio :DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad svi da cestitaju nasim drugovima za PRVO i TRECE mesto... %7Boption%7Dhttp://www.fiat-

cestitam..mada, za punta nisam ni sumnjao :thumbsup:

ja nisam bio...nisam imao cime da dodjem.. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo slicica sa danasnjeg druzenja :)

malo od usput :)

ALIM0115.jpg ALIM0119.jpg ALIM0120.jpg ALIM0117.jpg

malo kad smo stigli i bukvalno zauzeli parking :)

ALIM0121.jpg ALIM0122.jpg

nisam slikao takmicare i samu manifestaciju jer je za to zaduzena nasa profi teta, irokanji :)

evo jedna iz restorana gde su nas odveli nasi Novosadjani :)

ALIM0130.jpg

nasi na pobednickom postolju :)

ALIM0131.jpg ALIM0132.jpg ALIM0133.jpg

ALIM0134.jpg ALIM0135.jpg ALIM0139.jpg

ALIM0142.jpg ALIM0143.jpg

ALIM0147.jpg ALIM0145.jpg ALIM0140.jpg ALIM0141.jpg ALIM0144.jpg

i miiiiiiiiiiiiiii :) :) (ovo je samo deo ekipe koja je bila u NS, drugi deo je otisao da poseti rodbinu i prijatelje, kad su vec tu :harhar:)

ALIM0136.jpg ALIM0137.jpg hvala cici koja nas je slikala :)

i za kraj :) meni mnogo mocan auto :) sakriven, tamo negde iza nekih kontejnera :)

ALIM0124.jpg ALIM0125.jpg

sve pohvale organizatorima :) (jedina zamerka je sto su Mardzu ovde ostavili :harhar:)

i cestitke nasima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je duletova,odnosno voditeljova mardza :harhar:,

bilo danas bas ekstra u novom sadu,super drustvo i bas zezanje :thumbsup: i na kraju doslo i to zbog cega smo i isli u ns na tuning stayling show.FLCS je osvojio 1 i 3 mesto u mini klasi,pa sve pohvale marku i njegovom najboljem puntu :unworthy: nikoli sa sjajnim stilom

sve pohvale za organizatore i domacine u ns :welcome:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,marea je moja,ali su mi uzeli akumulator da bi se takmicili i onda sam je sakrio tamo..Nisu mi da lida se takmicim,posto sam organizovao sve to,mada sam hteo klinca da prijavim,hehehhehhe,uzeo bi 1 mesto u mini klasi na db dragu,jel znam koliki mi je rez..Ali bice i drugih takmicenja gde ce se on prijavljivati..Da se i ovde zahvalim svima koji su dosli danas i da cestitam na osvojenim nagradama..Do nekog sledeceg skupa, pozdrav....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bilo je super jedino malko hladno u restoranu.Sledeci put cemo proveriti koji restorani rade i sta nude,nemojte zameriti ako je nesto bilo neprimereno,nije bilo do nas.Pozdrav do sledeceg vidjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, sjajan uspeh! :)

Zao mi samo posle - kisa na miseluku, ali bilo koja sledeca organizacija, mi tamo ili vi ovamo pa da se druzimo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću više ništa da pričam, posle da ljudi na slikovima dolaze zbog mene u Novi Sad :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako smo se skupili, završne pripreme

Ing_Nok_N85904.jpg

Ing_Nok_N85906.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću više ništa da pričam, posle da ljudi na slikovima dolaze zbog mene u Novi Sad :thumbup:

Mi na Mišeluku... i kažemo novosađanima ''zovite Vuleta da dođe'' :whistle:

- Pa, on...ooooovaj...radi mapu baš sada...doteruje nešto....eno, puškom zapretio Gumetini da mora biti ''sad ili nikada'' gotova...sad će on...samo što nije... :D

Ali, počeo je pljusak...

Tako daaaaaa...pusti tu priču o gumama :whistle: ...jer odmah si otrčao da menjaš mapu i stavljaš garant neku extrem... :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš onu izreku "Ako budeš umeo dobro da se hvališ nećeš morati da se biješ"? I Vule se tu zabrinuo da nije dovoljno jak a garant bi ga gledao u retrovizoru :thumbup: Šteta što je bilo loše vreme :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja bio, a vi zapalili na klopu, tako da se nismo ni videli! Bio sam sat vremena, i posle toga produžio nekim drugim poslovima. A u Novom Sadu hvala Bogu uvek je bilo i biće dobrih stvari za kojima se može juriti :D .

Nego, prvo da čestitam na osvojenim nagradama. Zaista zasluženo, i gledajući ostale takmičare lako se moglo zaključiti kome će nagrada ići! Čestitam, neke stvari su definitivno objašnjene!

Što se tiče same manifestacije, moram da budem iskren i da kažem da sam očekivao nešto spektakularnije. Pre svega mislio sam da će biti malo više ovako nečega...

car_babe.jpg

:rolleyes:

Žao mi je što se nismo stigli, pa da bar malo slušam provale dobro poznatih zabavljača! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta u svakom slucaju, boki i ja jednim krugom pokrenemo kisu :p

Mislim da bi i oni bosanci sa cuprom i golfom crvenim stali samo da prokletinja nije pocela da pada, bilo bi zanimljivo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@banjo1990 i nama je bas zao sto te nismo sreli,da te vodimo na pice :harhar:

@ milutin-NS kisa je i pre toga pala asfalt je i bio delimicno mokar ali jbg sledeci put....

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...