Jump to content
FAS Goran
nikola97

Naknadna ugradnja daljinskog zaključavanja

Recommended Posts

I ja planiram da ugradim daljinsko. Imam vec daljinsko ali je povezano sa alarmom, neka sklopocija. Opet bih sve to odradio, stim sto bih ubacio i otvaranje gepeka.

Sad na ovom da ne kazem sr*nju mi se desava da zabodu sva 4 migavca, i neam pojma kako to da resim. Da poludi covek

Posto se ovih dana "ubijam",osta' bez seme vezivanja, da povezem svoj medveci (BEAR)alarm(koji je prvobitno bio u Yugicu)a sad ide na Puntica, skontao sam da je alarm sve u svemu skup releja...tako da mislim da ti je druze zalepio neki od njih(u centrali alarma) zaduzen za svetlosnu signalizaciju i da je to razlog zasto se "zabadaju" zmigavci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

fiat bravo 98 1.6

jer moze neko da mi kaze kako da istaliram centralno ... auto ima centralno na kluc ..hocu da stavin na dalecinsko otklucuvanje da bude...kupio sam od ebay ja box so dalecinsko

ako zna nekoj koje boje zice treba i kako da ih povezim

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

povezio sam centralno na auto ... ama da ne zna neko kako da povezem centralno so 4 zmigavci...na fiat bravo ...ako zna neko ,koi zici ide dole levo kod osigurace ... koja boja ide ..kako ..

Edited by bravobravobravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, moze li neko da mi preporuci neki alarm servis...hocu na Punta da ugradim centralnu sa alarmom i ako je moguce daljinsko otvaranje gepeka. Prekidace imam samo na prednjim vratima i nigde vise. Zna li neko koliko kosta sve to otprilike?

Beograd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko sto evrića(pretpostavljam,zavisi i od alarma). Mića Kod Buvljaka, kod Toplane NBgd. Reci da te uputio Zoki iz Toplane. 0641246699

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas cu ga sutra nazvati. Mislim da ce mu biti bas ses da mi ugradjuje sve. Hocu i prekidac u haubi i prekidac u gepeku, na zadnjim vratima nemam ali imam neke motorcice u vratimа, a nemam cenralnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajd da podelim i ja svoje iskustvo

prvo sam nabavio ovakav kljuc,ubacio moj mac i chip ,kljuc me je kostao oko 15e

 

 

cxcv990006.jpg
 
pa ovakvu daljinsku bravu koja je oko 15e
 
cxcv990007.jpg
 
...upakovao to lepo jedno u drugo i sve je to radilo dok neki bilmez nije sje.. kljuc

 

posto nisam imao volje da se mlatim sa tim opet,nabavio sam novu daljinsku bravu,ali sa skakavcima samo sto su od audija,i opet ubacio svoj mac i chip

ono sto me je najvise odusevilo kod ovih skakavaca jeste to sto mach nije zaglavljen biksnom vec srafovima po 1 sraf sa svake strane,sto mnogo olaksava prepakivanje macha,a skakvci su bas fino odradjeni i kvalitetno pritegnuti

i bas su fino odradjeni

 

cxcv990008.jpg
 
sada je samo ostalo da stignu 3D aluminijumski znakovi da se nalepe na kljuc i bice kompletno odradjeno  :laughing:
 
cxcv990009.jpg

 

inace ko god zeli daljinsku bravu ovo je verovatno najprostije resenje,a usput i najjeftinije jer brava kosta koliko i neko kuciste kljuca ,ako ne i jeftinije sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

@baneee

Možeš li malo više da kažeš o ugradnji samog modula?

Gde se ugrađuje, koje žice se seku itd?

Ako te ne mrzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo povezivanje modula mi je radio drug koji se bavi ugradnjom autoelektrike 

Dobije se shema uz bravu pa kolko sam video dovede se stalno napajanje,pa zatim polaritet sa centralne vec postojece u autu i jedna zice izvede na ono sto zelite da sija pri okidanju

Povezano mi je na pozicije,sto je bilo najlakse izvesti

 

Ako te zanima koje tacno zice se seku u autoinstalacijama,tj njihove boje mogu kad se malo prolepsa vreme videti na koje boje su na koje povezane

Otvore se vratanca sa leve strane volana i tu je sve sto ti treba u slucaju da vec imas centralnu bravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@baneee

Možeš li malo više da kažeš o ugradnji samog modula?

Gde se ugrađuje, koje žice se seku itd?

Ako te ne mrzi :)

Nisam bane al da odg. :D

Ne znam o kom autu je rec al ja sam vec u temi napisao kako da povezes sve na Puntu

LINK

 

Edited by bulat

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za škodu? :D

Ne Beli, skoda ima svoj a ima jos par bravica za razne blokade :D

Šta bi sa alarmom ? Koja je cifra za sve?

Nikako da se cujem sa covekom. Danas, posto idem popodne na faks, malopre smo se culi. Posto izgleda da imam motorcice u vratima da odem za vikend da mi to pogleda, da zna na cemu sam. Pa cu javiti, samo da ne radim za vikend. Ako radim onda patka. Dacu caletu ili nekome da mi otera kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me da li zna neko gde se nalazi centrala centralnog zakljucavanja / otkljucavanja . Pitam zbog modula za daljinsko hocu da ugradim da ne bih trazio ako iko zna gde se nalazi. U pitanju je Fiat Stilo 3 vrata 2002

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lazar357

 

Hoćeš da ugrađuješ alarm? Sa svakim alarmom ćeš dobiti i daljinsko otključavanje/zaključavanje. Ako je o tome reč, pogledaj ovu temu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/42566-fiat-stilo-naknadna-ugradnja-alarma/

 

Samo daljinsko zaključavanje...ne znam kako bez alarma. Imamo opštu temu o naknadnoj ugradnji daljinskog zaključavanja, i post ti je sada prebačen u tu temu, tj. na njoj smo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za iskusne Stilase :-) imam Stila 3V 2001. I ima centralku i dve zabice kljuceve. Stavio bih mu daljinsko ali ne bih da uzimam privezak nego bih prepakovao kljuc . Pitanje je da li je to moguce i da li moram da jurim stilov originalni modul ili ga on vec ima pa samo kljuc treba. Ako bi neko ko zna mogao detaljno da mi objasno jel moguce i kako i sta treba da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/23/2015 at 6:35 PM, baneee said:

posto nisam imao volje da se mlatim sa tim opet,nabavio sam novu daljinsku bravu,ali sa skakavcima samo sto su od audija,i opet ubacio svoj mac i chip

ono sto me je najvise odusevilo kod ovih skakavaca jeste to sto mach nije zaglavljen biksnom vec srafovima po 1 sraf sa svake strane,sto mnogo olaksava prepakivanje macha,a skakvci su bas fino odradjeni i kvalitetno pritegnuti

i bas su fino odradjeni

 

cxcv990008.jpg
 

@baneee druze jel to ova brava? Kljucevi su isti pa me zanima da li da narucujem ovo? http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Popular-universal-keyless-entry-system-with-customized-flip-key-remote-trunk-release-central-door/2027275986.html?spm=2114.30010308.0.204.L2b7dR

EDIT: Sad vidim da nisu isti skroz, mozes li mi reci gde si uzeo tu tvoju?

 

brava.jpg

Edited by zmaychek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam je na vidikovcu kod Garden centra,malo iznad u onom kao mini shoping centru prodavnica za elektroniku,dnevna svetla itd.. ne isplati ti se narucivati to iz kine mislim da je oko 1800 din kostala i jos radi :)

nasao sam taj oglas na polovnim automobilima,ako se ne snadjes pusti mi poruku da vidim mozda imam negde vizit karticu

Edited by baneee

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, baneee said:

Uzeo sam je na vidikovcu kod Garden centra,malo iznad u onom kao mini shoping centru prodavnica za elektroniku,dnevna svetla itd.. ne isplati ti se narucivati to iz kine mislim da je oko 1800 din kostala i jos radi :)

nasao sam taj oglas na polovnim automobilima,ako se ne snadjes pusti mi poruku da vidim mozda imam negde vizit karticu

 

Nisam iz BG-a a put do BGa bi me kostao koliko i modul :)

 

nasao sam nesto online, da nije ovo to? http://frame.goglasi.com/frame?eid=91724242&q= Modul za daljinsko zakljucavanje kljuc (NOVO)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo da povezemo u Stla i sve je ok. Dakle,da li je vec neko radio na Stlu naknadnu ugradnju centralne

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...