Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Vidi dal paše sa Opela, to je i onako njihov menjač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko automatskih menjaca covece... Pomisli covek da su u Stila isli samo automatski menjaci.

Pitacu sada u grupi na fb, ima tamo nekoliko njih sto prodaju delove.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, majkicbane said:

Kol'ko automatskih menjaca covece... Pomisli covek da su u Stila isli samo automatski menjaci...

 

Nije Stilo, Croma je.

 

6 hours ago, ivan.ik said:

Vidi dal paše sa Opela, to je i onako njihov menjač.

 

Ako je verovati nekim temama ovde, u kojima ljudi opisuju kako su rešavali problem vibracija poluosovina, poluosovine od Opela koji ima menjač sa oznakom M32 (ako sam dobro upamtio) su pasent, jer je to isti menjač. E sad......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maki Šabac ga ima, zvan je još jutros. Traži 500e.

p.s. i daje garanciju.

 

6 hours ago, ivan.ik said:

Samo da nije neka glupost različita. Ali raspitaj se kod nekog ko zna zovi Martinija iz Šapca. Korektan i ima znanje. https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/profile/889-martini/

 

Pitao sam svog majstora, kaže da nije identičan od Opela, mada se velikim delom poklapa, ali nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

063354959 dragan Sabac

Evo ti br sto je rekao Axic da ce da posalje. Poslao je meni posto je na poslu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

064 1278612
auto-otpad Geler, blizu Novog Sada

Nisam ni bio, niti znam koliko je otpad, niti znam sta ima, samo sam cuo za geler. Vredi pokusati...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, MS PK said:

063354959 dragan Sabac

 

Ima i on, juče ga dobio. Od Alfe 159. Jedino je različit poklopac diferencijala, ali kaže može da stavi taj poklopac od Crome, ima ga, čovek radi menjače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Alfi je m32, isto kao u Opelu. Ja mogu sa ti dam kontakt za Opel otpad, ali napisa ti gore da ne pase skroz sa Opela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako mi reče majstor. Mada mi Dragan iz Šapca posle rekao da je na Alfi različit samo poklopac diferencijala, ali da je to to. Možda je i na Opelu isto. No, da mi se desilo u Srbiji, pa da isprobavam, ovako ja u Banja Luci, a menjači u Srbiji, malo je nezgodno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maki sve ima al je ubedljivo najskuplji :)

Idi na Kupujem Prodajem i Polovni automobili i zovi redom svakog ko prodaje delove za Cromu...Inace ja sam mislio prosle nedelje da mi je menjac stradao i tako sam zvao a cene su se kretale od 100-300 eur,kod Makija naravno za 300 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo u crveno,niski obrtaji kod mene ne postoje :P

Banalna stvar.Pocepana mi je kozica menjaca kroz koju je upao novcic i glavio polugu menjaca...A ja resio da menjam ceo menjac i stavljam novo kvacilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i od Opela pasuje, ali samo M32. Danas je bio jedan corak ovde, odoh do Prnjavora, da uzmem od Opel Astre 1.9h, ali prc. Do 2007. su ugradjivali M32, a od 2008. F40. Naravno da je ovaj bio F40. A lepa cena bila, jbg.

Dakle sutra uzimam, videcu koji od dva dostupna. Razlika je 50€ i jedan je od Crome, drugi od Alfe 159. Nema smisla da jurcam dalje, da sam u Bg, pa ok, ali ovde samo povećavam cenu akcije daljim boravkom.

:-)

Edited by Kuršum

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vožnji na auto putu, verovatno od vetra, otpala je sa haube plastična lajsna (prema šoferki) koja drži i brizgaljke tečnosti za pranje šoferke. Pokidala se oko žabica koje su ostale u haubi. Ima li neko saznanje gde mogu kupiti drugu i odgovarajuće žabice. Fiat Grande Punto 1.3 MJet

 

20160531_185729.jpg

20160531_185759.jpg20160531_185751.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno znaš i sam.

Otpadi ili skuplja solucija kod nekog od ovlaštenih.

prvo proveri da li odgovara od Grandea.

jeli ta hauba farbana kada je to od vetra otpalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo samo Fiatu moze da se dogodi :( 

Ili je mozda auto udaran, pa nije postavljeno kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vozio sam samo 150, možda i nešto manje.

U svakom slučaju, juče sam u NIšu, kod dobrog majstora i vlasnika servisa našao deo. Namešteno, stavljene nove žabice, novi šrafovi i dobro "uzubljena" letava po sredini. Sada nema šanse da otpadne...

Hvala svima...

 

P.S. razlika između cene u ovlašćenom i ovoga što je urađeno privatno je 6:1...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sad krecu cene behatona?

 

Onaj fazon kljuc u ruke, da olupaju stari beton, odnesu, urade podlugu, stave behaton... znaci komplet koliko kosta po kvadratu?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...