Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

gde mogu da kupim one sisice,račve ili kako se već zovu što idu u dizne na jtd,za povrat goriva?pušta na nekoj,ne znam dal su samo gumice otišle ili je neka napuknuta

Edited by mikvuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko negde video ram za tablice kom se ne vidi okvir?

Vide se samo, suptilno na par mesta, zabice koje drze tablicu. Video sam to na jednom autu, posle nigde na netu nisam uspeo da nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vide se samo, suptilno na par mesta, zabice koje drze tablicu.

 

Zafrkant :D

 

Doduse, mozda je fabricki resen nosac, mada bi me cudilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Ljudi, da li neko zna stovarište sa dobrim cenama koje vrši i prevoz u Beogradu? Treba mi neke građe, radi se neštoo.  :) Ili ako neki naš Fiatista radi sa tim stvarima, bilo bi odlično.  :)

Falaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas u bulevaru oslobodjenja iznad marakane stovariste zvano "Kovač" koje radi sa drvenom gradjom, gips plocama, osb plocama, cement, blokovi, cigle, tegola, opsivke od lima i gvozdja plus sve sto ti treba po meri, sve sto ti moze zatrebati mislim da mozes naci tamo od srafova i eksera pa do gradje. Na sammom ulazu na pijacu imas kamione tipa zastavice i tamice, kombije itd i ljude koji cekaju da naidje neko i "unajmi" ih ako im pomoc treba. sad ne znam koliko je to tebi blizu ali eto da znas da imas i tu opciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, aha, pa hvala ti na informaciji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari je l' neko možda skoro video da neko negde prodaje komplet rezervni točak sa plastikom za Fiat Brava?  Pretpostavljam da bi odgovarao i od Stila? Treba mi samo ćopavac i plastika (stiropor), uz auto sam dobio alat ali imam plastiku sa pregradama uz koju je išao kit za reparaciju.

Obišao sam par otpada u BG-u ali niko nema sa plastikom a glupo mi da vozim ćopavac u gepeku gore :D

Za vikend idem ka Šapcu pa mogu da svratim na onaj otpad sa leve strane kod Klenka za koji sam već čitao da ima svašta (ako neko ima kontakt da ih okrenem pre puta bio bih mu zahvalan), ali bih radije da to kupim negde bliže :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu i imam jedno pitanje, nadam se da ću ovdje dobiti pomoć. Situacija je ovakva.

Nedavno sam kupio Fiata i prilikom kupovine primjetio sam da ispod desnog retrovizora nedostaje plastika koja pokriva kablove i viljke koji drže sam retrovizor, to sam zanemario i u priči sa prodavcem rekao mi je da to lako na autootpadima mogu pronaći i staviti. Tražio sam u svojoj blizoj i daljoj okolini (inače sam iz Bosne) ali niko nije želio da proda tu plastiku svi prodaju kompletan retrovizor, a meni je retrovizor potpuno ispravan samo ta plastika fali. Ne bacaju mi se pare u vodu.

Interesuje me da li mogu negdje naručiti samu plastiku? 

 

12825483_10205902062930613_1615759509_n.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde bi i na kom otpadu bi se mogao naci tempomat za musu,a moze i od fiat krome,dal to prodaju posebno il ceo ablender

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, bvasecki said:

Pozdrav drugari, skoro sam ga uzeo, jos nisam stigao da ga predstavim.

Potrebno mi je kuciste filtera vazduha za Nuova Bravo 1.4 16v.

Da li neko ima predstavu gde bi mogao da ga nadjem?

Zvao sam nekoliko radnji i otpada i niko ga nema.

ae835bb9069381e763cbc3ac27f27a7b.jpg

e0181ca46d5b38d16920cd70516259e4.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je novo kuciste klempa?

Ne znam da li je krenuo da radi sa delovima za Bravo, ali Probaj kod Pedje u Indjiji 062/554380.

Pogledaj i u nasim oglasima, a slobodno mozes i da postavis svoj besplatan oglas za kupovinu.

Tema sa kontaktima otpada:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Pedja zvao sam pre nego sto sam postavio. Bravo je 2008 godiste, a motor 1.4 16v. Nigde nisam uspeo da nadjem za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolege,ostade mi danas glava menjaca u ruci dok sam menjao brzine...ja pogledam ono navoj plasticni na glavi se pojeo ceo...neki savet gde kupiti samo glavu (kuglu ) kako god za puntica mk2...znate ono brzine idu u H :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ bilo ko ..jel ima neko telefon od druga pedje indjije...covek mi odgovorio da ima deo pa sad nikako da nastavimo komunikaciju verovatno je u guzvi...ako ima neko broj nek mi sibne da ga zovem..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu nabaviti sto povoljnije katalizator za grande punta 2010 god 1.3 dizel 90 ks,moze nov ili polovan i koliko kosta ugradnja?

Hvala. Kolega je kupio polovan auto i fali mu gore spomenuti deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...